Wersja strony w języku polskim
Bird Rock, USA
Bird Rock, USA | © Michael Enshaie

Aktualna temperatura wody na Pacyfiku. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Pacyfiku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-2.5°C
#średni
19.7°C
#maksymalny
31.2°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Spokojny: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

North Shore, Nowa Zelandia
North Shore, Nowa Zelandia | © Aimee Crawshaw

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Atafu Village. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 31.0°C. I najzimniejszy w Nome, jego wartość -2.4°C.

Temperatura wody na Oceanie Spokojnym wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Spokojny: informacje ogólne

Katsuura, Japonia
Katsuura, Japonia | © Takashi Seki

Ocean Spokojny to największy ocean na Ziemi pod względem powierzchni i głębokości. Położone między kontynentami Eurazji i Australii na zachodzie, Ameryki Północnej i Południowej na wschodzie oraz Antarktydy na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
San Diego15.1°C20.2°C
Los Angeles14.6°C16.7°C
Waikiki24.5°C24.3°C
Puerto Vallarta23.5°C35.0°C
Wyspy Galapagos24.3°C26.5°C
San Francisco12.4°C16.4°C
Maui24.7°C25.6°C
Santa Barbara13.2°C21.9°C
Encinitas15.3°C17.9°C
Kailua Kona23.9°C13.0°C
Oceanside15.4°C17.9°C
Newport Beach14.1°C16.4°C
Carlsbad15.4°C17.9°C
Monterey11.5°C12.1°C
Pacifica12.7°C15.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Papagayo, Kostaryka
Papagayo, Kostaryka | © tcc.com.ua

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.