Wersja strony w języku polskim
Bruceport, USA
Bruceport, USA | © Jason Oatman

Aktualna temperatura wody na Pacyfiku. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Pacyfiku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
5.1°C
#średni
21.0°C
#maksymalny
30.7°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Spokojny: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Seward, USA
Seward, USA | © Libor Král

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Lukunor. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.7°C. I najzimniejszy w Nome, jego wartość 4.4°C.

Temperatura wody na Oceanie Spokojnym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Spokojny: informacje ogólne

Llanquihue, Chile
Llanquihue, Chile | © Amauri Louzada

Ocean Spokojny to największy ocean na Ziemi pod względem powierzchni i głębokości. Położone między kontynentami Eurazji i Australii na zachodzie, Ameryki Północnej i Południowej na wschodzie oraz Antarktydy na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
San Diego17.5°C26.5°C
Santa Barbara16.1°C25.6°C
Tokio23.8°C22.5°C
Encinitas18.3°C25.0°C
Auckland14.1°C15.0°C
Los Angeles15.7°C22.4°C
La Jolla17.7°C26.5°C
Wyspy Galapagos22.6°C22.4°C
Oceanside17.7°C25.0°C
Bora Bora27.6°C25.9°C
Waikiki25.2°C24.6°C
Santa Monica16.3°C22.4°C
Puerto Vallarta30.5°C31.2°C
Solana Beach18.2°C25.0°C
San Francisco14.8°C19.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Sand Point, USA
Sand Point, USA | © Ron Jensen

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.