Wersja strony w języku polskim
Ilo, Peru
Ilo, Peru | © Orlando Rios Villacorta

Aktualna temperatura wody na Pacyfiku. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Pacyfiku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
6.0°C
#średni
21.5°C
#maksymalny
30.9°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Spokojny: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ritoque, Chile
Ritoque, Chile | © Giovanna Virginia Donoso Galdames

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w San Blas. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.9°C. I najzimniejszy w Punta Arenas, jego wartość 5.2°C.

Temperatura wody na Oceanie Spokojnym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Spokojny: informacje ogólne

San Simeon, USA
San Simeon, USA | © Charlemagne Hernandez

Ocean Spokojny to największy ocean na Ziemi pod względem powierzchni i głębokości. Położone między kontynentami Eurazji i Australii na zachodzie, Ameryki Północnej i Południowej na wschodzie oraz Antarktydy na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Santa Barbara17.7°C26.9°C
Auckland14.1°C8.3°C
Tokio24.8°C26.3°C
Los Angeles18.8°C21.1°C
Encinitas19.6°C23.8°C
Waikiki25.9°C25.3°C
Puerto Vallarta30.8°C28.0°C
Bora Bora27.2°C24.0°C
Oceanside19.8°C23.8°C
Wyspy Galapagos23.2°C23.4°C
San Diego19.9°C26.9°C
La Jolla19.6°C26.9°C
Santa Monica19.4°C21.1°C
San Francisco16.9°C17.7°C
Tahiti27.0°C23.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Avila Beach, USA
Avila Beach, USA | © Melissa Alvarado

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.