Wersja strony w języku polskim
Yokohama, Japonia
Yokohama, Japonia | © ümit tomar

Aktualna temperatura wody na Pacyfiku. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Pacyfiku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.7°C
#średni
20.1°C
#maksymalny
30.3°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Spokojny: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Playa Montezuma, Kostaryka
Playa Montezuma, Kostaryka | © Franz H

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kapingamarangi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.3°C. I najzimniejszy w Nome, jego wartość -1.7°C.

Temperatura wody na Oceanie Spokojnym wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Spokojny: informacje ogólne

Bay Center, USA
Bay Center, USA | © Aerin Caputo

Ocean Spokojny to największy ocean na Ziemi pod względem powierzchni i głębokości. Położone między kontynentami Eurazji i Australii na zachodzie, Ameryki Północnej i Południowej na wschodzie oraz Antarktydy na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Auckland20.5°C20.2°C
Los Angeles14.3°C13.7°C
Bora Bora29.5°C27.3°C
Wyspy Galapagos27.1°C27.3°C
Gisborne19.8°C18.5°C
Rapa Iti26.9°C24.9°C
Long Beach14.3°C13.7°C
Tauranga22.2°C20.7°C
Tamarindo28.1°C27.0°C
Tahiti29.6°C28.0°C
San Diego14.8°C14.4°C
San Francisco12.0°C10.0°C
wyspa Hawaje24.3°C16.4°C
Rangiora29.0°C28.6°C
Santa Monica14.5°C13.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Black Point Green Point, USA
Black Point Green Point, USA | © Chas Haworth

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.