Wersja strony w języku polskim
Aitutaki, Wyspy Cooka
Aitutaki, Wyspy Cooka | © Mauro Sessa

Aktualna temperatura wody na Pacyfiku. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Pacyfiku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.7°C
#średni
19.8°C
#maksymalny
30.3°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Spokojny: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Arica, Chile
Arica, Chile | © ABC rojas gonzalez

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Pavones. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.1°C. I najzimniejszy w Nome, jego wartość -1.7°C.

Temperatura wody na Oceanie Spokojnym spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Spokojny: informacje ogólne

Nukuoro, Mikronezja
Nukuoro, Mikronezja | © Masagu boy Ottoko

Ocean Spokojny to największy ocean na Ziemi pod względem powierzchni i głębokości. Położone między kontynentami Eurazji i Australii na zachodzie, Ameryki Północnej i Południowej na wschodzie oraz Antarktydy na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
San Diego13.9°C14.7°C
Los Angeles13.7°C15.5°C
Puerto Vallarta23.7°C19.2°C
Santa Barbara13.4°C13.1°C
Wyspy Galapagos26.0°C26.6°C
Encinitas13.8°C14.0°C
Auckland21.6°C22.2°C
Santa Monica13.8°C15.5°C
San Francisco11.3°C11.1°C
Waikiki24.2°C24.2°C
La Jolla14.4°C14.7°C
Bora Bora27.8°C26.5°C
Kailua Kona25.1°C8.0°C
Tokio14.2°C14.2°C
Lima18.8°C22.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Puerto Viejo, Chile
Puerto Viejo, Chile | © Claudio Maluenda

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.