Wersja strony w języku polskim
Waitakere, Nowa Zelandia
Waitakere, Nowa Zelandia | © Tania Remana

Aktualna temperatura wody na Pacyfiku. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Pacyfiku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.6°C
#średni
20.6°C
#maksymalny
30.4°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Spokojny: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Huntington Beach, USA
Huntington Beach, USA | © Al Glover

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kapingamarangi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.5°C. I najzimniejszy w Nome, jego wartość -0.5°C.

Temperatura wody na Oceanie Spokojnym wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Spokojny: informacje ogólne

Taipa, Nowa Zelandia
Taipa, Nowa Zelandia | © Mathew Prime

Ocean Spokojny to największy ocean na Ziemi pod względem powierzchni i głębokości. Położone między kontynentami Eurazji i Australii na zachodzie, Ameryki Północnej i Południowej na wschodzie oraz Antarktydy na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
San Diego16.9°C15.5°C
Los Angeles16.7°C15.4°C
Puerto Vallarta27.3°C22.6°C
Wyspy Galapagos24.9°C24.3°C
Santa Barbara15.9°C12.5°C
San Francisco13.5°C9.1°C
Encinitas16.7°C14.0°C
Waikiki24.9°C23.2°C
Kailua Kona25.8°C7.1°C
Maui25.6°C22.2°C
Monterey14.5°C10.8°C
Solana Beach17.0°C14.0°C
Pacifica13.6°C9.8°C
Honolulu24.8°C23.2°C
Newport Beach16.9°C15.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Golden Gate Bridge, USA
Golden Gate Bridge, USA | © 404 404

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.