Wersja strony w języku polskim
Petit Goave, Haiti
Petit Goave, Haiti | © Lovely Thomas

Aktualna temperatura wody w Zatoce Kalifornijskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Kalifornijskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
18.9°C
#średni
24.7°C
#maksymalny
27.8°C

W tej chwili na plażach w Zatoce Kalifornijskiej temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Zatoka Kalifornijska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Kalifornijska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Saint Louis Du Nord, Haiti
Saint Louis Du Nord, Haiti | © Fritzly Alfred

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Anse A Galets. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.8°C. I najzimniejszy w Bahia de los Angeles, jego wartość 18.8°C.

Temperatura wody w Zatoce Kalifornijskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Kalifornijska: informacje ogólne

El Caimanero, Meksyk
El Caimanero, Meksyk | © Maria Teresa Mendoza Marquez

Zatoka Kalifornijska, znana również jako Morze Corteza i Morze Aloesu, to zatoka oddzielająca Półwysep Kalifornijski od meksykańskiego kontynentalnego wybrzeża Pacyfiku. Wody zatoki obmywają wybrzeża meksykańskich stanów Baja California, Baja California Sur, Sonora i Sinaloa.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Cabo San Lucas21.9°C21.0°C
Puerto Penasco20.8°C23.1°C
Loreto21.7°C22.3°C
San Jose Del Cabo22.8°C21.0°C
La Paz21.1°C19.7°C
San Felipe20.4°C23.3°C
Cabo Pulmo23.4°C21.0°C
Bahia de los Angeles18.8°C20.8°C
Los Barriles22.6°C21.0°C
Medano Beach21.0°C21.0°C
Mulege20.5°C21.6°C
Guaymas23.6°C22.2°C
Miragoane27.7°C24.5°C
San Carlos Nuevo Guaymas22.8°C22.2°C
Santa Rosalia20.2°C21.6°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Puerto Penasco, Meksyk
Puerto Penasco, Meksyk | © Estela Rios

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.