Wersja strony w języku polskim
Barra de Cazones, Meksyk
Barra de Cazones, Meksyk | © crisoforo cuecuecha

Aktualna temperatura wody w Zatoce Meksykańskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Meksykańskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
12.1°C
#średni
20.8°C
#maksymalny
26.8°C

W tej chwili temperatura wody na plażach w Zatoce Meksykańskiej jest bardzo różna. Są naprawdę zimne miejsca, jest wystarczająco chłodno i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Zatoka Meksykańska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Meksykańska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ciudad del Carmen, Meksyk
Ciudad del Carmen, Meksyk | © Alma TM

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Florida Keys. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 26.8°C. I najzimniejszy w Nowym Orleanie, jego wartość 12.1°C.

Temperatura wody w Zatoce Meksykańskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Meksykańska: informacje ogólne

Neapol, USA
Neapol, USA | © John Carter

Zatoka Meksykańska to morze śródlądowe zachodniego Atlantyku. Ograniczone od północnego zachodu, północy i wschodu wybrzeżem Stanów Zjednoczonych (stany Floryda, Alabama, Mississippi, Luizjana i Teksas), od południa i południowego zachodu wybrzeżem Meksyku (stany Tamaulipas, Veracruz, Tabasco, Campeche, Jukatan), a także na Kubie ...

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Fort Myers Beach21.8°C24.0°C
Saint Pete Beach22.0°C22.8°C
Sanibel21.3°C24.0°C
Varadero26.1°C24.1°C
Maraton26.4°C25.2°C
Sarasota22.1°C23.3°C
Santa Rosa Beach19.1°C17.8°C
Nokomis21.4°C23.4°C
Wyspa Skarbów21.7°C22.8°C
Longboat Key21.4°C23.3°C
Tampa22.1°C22.8°C
Clearwater20.9°C22.8°C
Orange Beach19.0°C18.1°C
Cape Coral22.5°C24.0°C
Corpus Christi18.1°C13.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Chokoloskee, USA
Chokoloskee, USA | © Viacheslav Kashchenko

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.