Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Meksykańska

Nowy Orlean, USA

Nowy Orlean, USA © flavorverse.com

Aktualna temperatura wody w Zatoka Meksykańska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Meksykańska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Meksykańska
#minimalna
10.6oC
#średnia temperatura
18.3oC
#maksymalnie
27.5oC

Zatoka Meksykańska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Meksykańska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Meksykańska temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca naprawdę zimne, są fajne dla wszystkich i są ośrodki z ciepłą i wygodną wodą.

Najcieplejsza woda w Zatoka Meksykańska nagrane dzisiaj w La Havana del Este. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.4oC. I najzimniejszy - Bay St. Louis, jego wartość - 10.5oC.

Temperatura wody w Zatoka Meksykańska ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Zatoka Meksykańska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Meksykańska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Varadero, Kuba

Sarasota, USA

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Meksykańska.

MiastoWodaPowietrze
Mandeville10.9°C13.2°C
Jacksonville15.3°C11.7°C
Plaża Belleer17.6°C14.9°C
Feather Sound17.1°C14.9°C
Palm Coast16.0°C14.1°C
Big Coppit Key22.3°C22.5°C
Cameron15.0°C13.0°C
Dolna Wielka Laguna17.4°C12.1°C
Ciudad del Carmen25.6°C23.8°C
Matanzas25.6°C24.6°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Meksykańska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Daytona Beach, USA

    Daytona Beach, USA © Викимапия

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne