Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Meksykańska

Tampa, USA

Tampa, USA © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Zatoka Meksykańska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Meksykańska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Meksykańska
#minimalna
23.8oC
#średnia temperatura
26.5oC
#maksymalnie
29.4oC

Zatoka Meksykańska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Meksykańska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Meksykańska temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Zatoka Meksykańska nagrane dzisiaj w Champoton. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.5oC. I najzimniejszy - w Nowym Orleanie, jego wartość - 24.0oC.

Temperatura wody w Zatoka Meksykańska ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Zatoka Meksykańska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Meksykańska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Laguna Vista, USA

Diberwill, USA

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Meksykańska.

MiastoWodaPowietrze
Big Coppit Key28.5°C28.2°C
Milton24.7°C23.0°C
Oldsmar27.0°C27.2°C
Bayshore Gardens28.2°C26.6°C
Nokomis27.7°C27.1°C
Hawana29.1°C25.5°C
Biloxi24.1°C20.6°C
Apalachicola26.1°C23.4°C
Miramar Beach25.4°C23.0°C
Safe Harbor27.0°C27.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Meksykańska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Nowy Orlean, USA

    Nowy Orlean, USA © tripstodiscover.com

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne