Wersja strony w języku polskim
Palmetto, USA
Palmetto, USA | © mike lay

Aktualna temperatura wody w Zatoce Meksykańskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Meksykańskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.1°C
#średni
28.4°C
#maksymalny
29.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Meksykańskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Meksykańska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Meksykańska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Matanzas, Kuba
Matanzas, Kuba | © Gerhard Z-man

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Ciudad del Carmen. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.9°C. I najzimniejszy w Biloxi, jego wartość 25.9°C.

Temperatura wody w Zatoce Meksykańskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Meksykańska: informacje ogólne

Madeira Beach, USA
Madeira Beach, USA | © Kevin Vera

Zatoka Meksykańska to morze śródlądowe zachodniego Atlantyku. Ograniczone od północnego zachodu, północy i wschodu wybrzeżem Stanów Zjednoczonych (stany Floryda, Alabama, Mississippi, Luizjana i Teksas), od południa i południowego zachodu wybrzeżem Meksyku (stany Tamaulipas, Veracruz, Tabasco, Campeche, Jukatan), a także na Kubie ...

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Gulf Shores27.2°C24.0°C
Saint Pete Beach29.4°C28.7°C
Tampa Bay29.5°C28.7°C
Sarasota29.2°C28.8°C
Fort Myers Beach29.2°C28.7°C
Sanibel29.2°C28.7°C
Orange Beach27.3°C24.0°C
Santa Rosa Beach27.3°C25.6°C
Siesta Key29.2°C28.8°C
Key West29.5°C27.9°C
Galveston27.4°C22.1°C
Madeira Beach29.4°C28.7°C
Maraton29.3°C28.3°C
Miramar Beach27.3°C25.6°C
Longboat Key29.3°C28.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Portland, USA
Portland, USA | © Danil Hardin

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.