Wersja strony w języku polskim
Playa Fortuna, Puerto Rico
Playa Fortuna, Puerto Rico | © The Wandering Cajun

Aktualna temperatura wody na Karaibach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Karaibach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
23.4°C
#średni
26.5°C
#maksymalny
28.5°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Karaibach temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Karaiby: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Praslin, Saint Lucia
Praslin, Saint Lucia | © Meveline Colmet Daage

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Monitos. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.5°C. I najzimniejszy w Araya, jego wartość 23.4°C.

Temperatura wody na Karaibach wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Karaiby: informacje ogólne

Barranquilla, Kolumbia
Barranquilla, Kolumbia | © Javier Mena Rodríguez

Morze Karaibskie to półzamknięte morze dorzecza Oceanu Atlantyckiego, ograniczone od zachodu i południa przez Amerykę Środkową i Południową, od północy i wschodu przez Wielkie i Małe Antyle. Na północnym zachodzie, przez Cieśninę Jukatan, łączy się z Zatoką Meksykańską, na południowym zachodzie - z Oceanem Spokojnym poprzez sztuczny Kanał Panamski.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Punta Cana25.7°C27.6°C
Cancun26.2°C25.4°C
Playa del Carmen27.4°C26.3°C
Cayo Coco26.4°C23.0°C
Tulum27.4°C28.1°C
Willemstad27.1°C26.4°C
Cozumel27.4°C26.3°C
Akumal27.4°C28.1°C
George Town27.1°C25.4°C
Road Town25.6°C25.6°C
San Juan26.9°C27.2°C
Montego Bay27.2°C28.8°C
Castries26.3°C26.5°C
Puerto Plata25.3°C30.2°C
Port Antonio27.1°C28.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Aguide, Wenezuela
Aguide, Wenezuela | © Yaisha Brett

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.