Wersja strony w języku polskim
Marigot, Dominika
Marigot, Dominika | © Felicien G Antoine

Aktualna temperatura wody na Karaibach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Karaibach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
25.5°C
#średni
28.7°C
#maksymalny
30.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Karaibach woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Karaiby: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Punta Maroma, Meksyk
Punta Maroma, Meksyk | © Pablo Silva

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Cayo Largo. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.6°C. I najzimniejszy w Guacarapo, jego wartość 25.3°C.

Temperatura wody na Karaibach wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Karaiby: informacje ogólne

Turbo, Kolumbia
Turbo, Kolumbia | © Jesus Casas

Morze Karaibskie to półzamknięte morze dorzecza Oceanu Atlantyckiego, ograniczone od zachodu i południa przez Amerykę Środkową i Południową, od północy i wschodu przez Wielkie i Małe Antyle. Na północnym zachodzie, przez Cieśninę Jukatan, łączy się z Zatoką Meksykańską, na południowym zachodzie - z Oceanem Spokojnym poprzez sztuczny Kanał Panamski.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Punta Cana28.9°C29.7°C
Cancun29.2°C30.0°C
Cozumel29.3°C30.4°C
Playa del Carmen29.3°C30.4°C
Tulum29.3°C31.7°C
Roatan29.4°C28.7°C
Riviera Maya29.3°C31.7°C
Montego Bay29.9°C32.7°C
Saint Thomas28.7°C28.3°C
San Juan28.4°C30.1°C
Cayo Coco29.6°C29.3°C
Willemstad28.6°C27.1°C
Providenciales28.9°C29.3°C
George Town29.4°C29.2°C
Grace Bay28.9°C29.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Sandy Ground, Anguilla
Sandy Ground, Anguilla | © richard burt

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.