Wersja strony w języku polskim
Rocky Point, Jamajka
Rocky Point, Jamajka | © D MICHAEL ALKINS

Aktualna temperatura wody na Karaibach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Karaibach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.2°C
#średni
29.8°C
#maksymalny
31.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Karaibach woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Karaiby: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Barbuda, Antigua i Barbuda
Barbuda, Antigua i Barbuda | © Jeanine BB

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Manchioneal. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 31.6°C. I najzimniejszy w Juangriego, jego wartość 27.5°C.

Temperatura wody na Karaibach spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Karaiby: informacje ogólne

Chiquila, Meksyk
Chiquila, Meksyk | © Aguila Descalza

Morze Karaibskie to półzamknięte morze dorzecza Oceanu Atlantyckiego, ograniczone od zachodu i południa przez Amerykę Środkową i Południową, od północy i wschodu przez Wielkie i Małe Antyle. Na północnym zachodzie, przez Cieśninę Jukatan, łączy się z Zatoką Meksykańską, na południowym zachodzie - z Oceanem Spokojnym poprzez sztuczny Kanał Panamski.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Punta Cana30.1°C30.8°C
Cancun29.2°C30.0°C
Playa del Carmen29.2°C28.7°C
Cozumel30.1°C28.7°C
Riviera Maya29.6°C27.4°C
San Juan30.1°C31.3°C
Saint Thomas29.5°C31.1°C
Willemstad27.8°C28.8°C
Montego Bay31.5°C31.9°C
Wyspa Margarita28.3°C30.7°C
Roatan29.3°C29.3°C
Tulum29.1°C27.4°C
Belize City30.7°C27.6°C
Cayo Coco30.6°C29.4°C
Cayo Santa Maria29.6°C29.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Palm Beach, Aruba
Palm Beach, Aruba | © Francisco Forero

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.