Wersja strony w języku polskim
Bavaro, Dominikana
Bavaro, Dominikana | © tripadvisor.com

Aktualna temperatura wody na Karaibach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Karaibach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
25.0°C
#średni
27.9°C
#maksymalny
30.1°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Karaibach temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Karaiby: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Punta Cana, Dominikana
Punta Cana, Dominikana | © www.hott.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Manzanillo. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.1°C. I najzimniejszy w Juangriego, jego wartość 24.9°C.

Temperatura wody na Karaibach wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Karaiby: informacje ogólne

Manaure, Kolumbia
Manaure, Kolumbia | © Jorge Paredes

Morze Karaibskie to półzamknięte morze dorzecza Oceanu Atlantyckiego, ograniczone od zachodu i południa przez Amerykę Środkową i Południową, od północy i wschodu przez Wielkie i Małe Antyle. Na północnym zachodzie, przez Cieśninę Jukatan, łączy się z Zatoką Meksykańską, na południowym zachodzie - z Oceanem Spokojnym poprzez sztuczny Kanał Panamski.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Punta Cana27.5°C26.6°C
Cancun28.4°C28.8°C
Cozumel28.6°C26.7°C
Playa del Carmen28.9°C26.7°C
Riviera Maya28.6°C27.1°C
Montego Bay28.6°C24.7°C
San Juan28.1°C27.3°C
Tulum28.1°C27.1°C
Saint Thomas27.9°C28.3°C
Roatan28.1°C28.5°C
Wyspa Margarita26.0°C27.8°C
La Romana27.8°C27.5°C
Willemstad26.2°C27.6°C
Providenciales28.3°C28.3°C
Cayo Coco29.3°C28.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Machurucuto, Wenezuela
Machurucuto, Wenezuela | © Sergio Lopez

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.