Wersja strony w języku polskim
Manchioneal, Jamajka
Manchioneal, Jamajka | © Tanya Rowe

Aktualna temperatura wody na Karaibach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Karaibach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
23.5°C
#średni
26.7°C
#maksymalny
28.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Karaibach temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Karaiby: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Saint Francois, Gwadelupa
Saint Francois, Gwadelupa | © Gaëtane

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Parismina. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.0°C. I najzimniejszy w języku Pampatar, jego wartość 23.5°C.

Temperatura wody na Karaibach wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Karaiby: informacje ogólne

San Juan, Puerto Rico
San Juan, Puerto Rico | © seatemperature.net

Morze Karaibskie to półzamknięte morze dorzecza Oceanu Atlantyckiego, ograniczone od zachodu i południa przez Amerykę Środkową i Południową, od północy i wschodu przez Wielkie i Małe Antyle. Na północnym zachodzie, przez Cieśninę Jukatan, łączy się z Zatoką Meksykańską, na południowym zachodzie - z Oceanem Spokojnym poprzez sztuczny Kanał Panamski.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Punta Cana26.5°C26.5°C
Cancun26.0°C23.7°C
Playa del Carmen26.4°C22.9°C
Cozumel27.0°C22.9°C
Tulum26.6°C24.1°C
San Juan27.2°C27.3°C
Providenciales26.1°C24.7°C
Tortola27.3°C25.8°C
Cayo Santa Maria24.4°C23.1°C
Saint Thomas27.4°C25.8°C
Isla Mujeres25.9°C23.7°C
Roatan26.6°C24.5°C
Riviera Maya26.9°C24.1°C
Saint John26.6°C25.8°C
Cayo Coco24.7°C23.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Beef Island, Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Beef Island, Brytyjskie Wyspy Dziewicze | © Martina J

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.