Wersja strony w języku polskim
Akumal, Meksyk
Akumal, Meksyk | © Samira Zighayer

Aktualna temperatura wody na Karaibach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Karaibach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
23.1°C
#średni
26.3°C
#maksymalny
28.5°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Karaibach temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Karaiby: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Pedernales, Wenezuela
Pedernales, Wenezuela | © jaime rivas

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w trybie Turbo. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.5°C. I najzimniejszy in Chacopata, jego wartość 23.1°C.

Temperatura wody na Karaibach wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Karaiby: informacje ogólne

Catia La Mar, Wenezuela
Catia La Mar, Wenezuela | © Kareem Eduardo Curbelo Rivero

Morze Karaibskie to półzamknięte morze dorzecza Oceanu Atlantyckiego, ograniczone od zachodu i południa przez Amerykę Środkową i Południową, od północy i wschodu przez Wielkie i Małe Antyle. Na północnym zachodzie, przez Cieśninę Jukatan, łączy się z Zatoką Meksykańską, na południowym zachodzie - z Oceanem Spokojnym poprzez sztuczny Kanał Panamski.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Cancun26.4°C25.3°C
Punta Cana26.0°C24.7°C
Playa del Carmen26.6°C24.4°C
Cozumel27.0°C24.4°C
San Juan26.3°C22.2°C
Saint Thomas25.7°C24.9°C
Montego Bay27.1°C22.3°C
Riviera Maya26.5°C23.1°C
Cayo Coco26.2°C25.2°C
Roatan27.2°C24.6°C
Providenciales25.4°C24.9°C
Negril27.0°C22.3°C
Puerto Plata26.1°C22.2°C
Tulum26.7°C23.1°C
Tortola25.8°C24.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Los Patos, Dominikana
Los Patos, Dominikana | © Rossdesign Rosa Rodriguez

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.