Wersja strony w języku polskim
Turks i Caicos
Turks i Caicos | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Turks i Caicos. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Turks i Caicos

#minimalny
27.6°C
#średni
27.8°C
#maksymalny
28.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Turks i Caicos w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Turks i Caicos

Obecnie na wszystkich plażach na Wyspach Turks i Caicos woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Turks i Caicos wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Turks i Caicos
Turks i Caicos | © eurokurort.by

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Turks i Caicos w Cooper Jack Bay. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.1°C. A najzimniejszy jest in Providenciales, jego wartość 27.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Turks i Caicos wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Turks i Caicos. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Providenciales27.5°C27.8°C
Grand Turk27.6°C27.4°C
Grace Bay27.6°C27.8°C
Cooper Jack Bay28.1°C27.8°C

Klimat na Wyspach Turks i Caicos

Turks i Caicos
Turks i Caicos | © sletat.ru

Wyspy Turks i Caicos znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Wyspy Turks i Caicos to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Tropikalny morski, słoneczny i stosunkowo suchy. Średnia temperatura w zimie wynosi około +25 o C, w lecie do +32 o C. Opady spadają do 530 mm rocznie, głównie zimą. Wiatry tropikalne wieją przez cały rok, osiągając największą siłę od sierpnia do września. Huragany i burze tropikalne nie są niczym niezwykłym między lipcem a listopadem.

Turks i Caicos: regiony

Cooper Jack Bay, Turks i Caicos
Cooper Jack Bay, Turks i Caicos | © Jesus Aguilasocho

Turks i Caicos: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.