Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Turks i Caicos

Turks i Caicos

Turks i Caicos © sletat.ru

Turks i Caicos: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Turks i Caicos. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Turks i Caicos
#minimalna
28.3oC
#średnia temperatura
28.8oC
#maksymalnie
29.0oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Turks i Caicos w ostatnim tygodniu

Turks i Caicos: informacje o temperaturze wody

Wyspy Turks i Caicos znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Wyspy Turks i Caicos to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Turks i Caicos woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty na Wyspach Turks i Caicos w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Теркс и Кайкос naprawione na wyspie Providenciales. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.6oC. I najzimniejszy - w Grace Bay, jego wartość - 28.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Turks i Caicos roczne wykresy wyglądają następująco:

Wyspa Providenciales

Grace Bay

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Turks i Caicos. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Wyspa Providenciales29.6°C28.6°C
Grand Turk28.9°C28.7°C
Grace Bay28.5°C28.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Turks i Caicos, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Turks i Caicos

Turks i Caicos © pixabay.com

Klimat na Wyspach Turks i Caicos

Tropikalny morski, słoneczny i stosunkowo suchy. Średnia temperatura w zimie wynosi około +25 o C, w lecie do +32 o C. Opady spadają do 530 mm rocznie, głównie zimą. Wiatry tropikalne wieją przez cały rok, osiągając największą siłę od sierpnia do września. Huragany i burze tropikalne nie są niczym niezwykłym między lipcem a listopadem.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Turks i Caicos: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Turks i Caicos

Turks i Caicos © jazztour.ru

Turks i Caicos: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne