Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Saint Lucia

Saint Lucia

Saint Lucia © pixabay.com

Saint Lucia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Saint Lucia. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Saint Lucia
#minimalna
27.7oC
#średnia temperatura
27.7oC
#maksymalnie
27.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Saint Lucia w ostatnim tygodniu

Saint Lucia: informacje o temperaturze wody

Saint Lucia znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Saint Lucia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Saint Lucia woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Saint Lucia w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Saint Lucia roczne wykresy wyglądają następująco:

Castries

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Saint Lucia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Castries27.7°C27.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Saint Lucia, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Saint Lucia

Saint Lucia © pixabay.com

Klimat w Saint Lucia

Klimat wyspy to tropikalny wiatr handlowy, ciepły i dość równomierny. Średnia miesięczna temperatura w zimie (grudzień-marzec) oscyluje wokół znaku +24 o C, w lecie - około +26 o C. Co więcej, dzienne różnice temperatur są niewielkie, nawet zimą różnica między nocą a dniem nie przekracza 6 stopni. Temperatura wody u wybrzeży przez cały rok wynosi około + 24-26 o C. Opady wynoszą około 1300 mm rocznie. Wyraźnie rozróżnia się dwie pory roku: suchą (od stycznia do marca-kwietnia) i deszczową (od maja do czerwca do września-grudnia). Potężne, ale krótkotrwałe ulewne deszcze, zwykle pod koniec dnia, są możliwe o każdej porze roku. Niszczycielskie tropikalne huragany są częste, szczególnie często pod koniec lata.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Saint Lucia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Saint Lucia

Saint Lucia © pixabay.com

Saint Lucia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne