Wersja strony w języku polskim
Grenada
Grenada | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Grenadzie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Grenadzie

#minimalny
27.2°C
#średni
27.4°C
#maksymalny
27.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Grenadzie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Grenadzie

Obecnie na wszystkich plażach w Grenadzie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Grenadzie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Grenada
Grenada | © pixabay.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Grenadzie w Saint Georges. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.8°C. A najzimniejszy jest w Victorii, jego wartość 27.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Grenadzie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Grenadzie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Saint Georges27.8°C28.2°C
Grenville27.3°C28.2°C
Victoria27.2°C28.2°C
Saint Davids27.4°C28.2°C

Klimat w Grenadzie

Saint Georges, Grenada
Saint Georges, Grenada | © Jürgen

Grenada znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Grenada to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Podrównikowy marine. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od +25°C do +28°C przez cały rok. Opady opadają na wybrzeżu ponad 1500 mm rocznie, na zboczach gór ich ilość może osiągnąć 3500 mm, a maksymalne spadają w okresie od czerwca do listopada, kiedy pada średnio 22 dni w miesiącu (w porze suchej - od stycznia do Kwiecień-maj, pada około 12 dni w miesiącu). Huragany są dość częste, przelatując nad wyspą od lipca do października.

Grenada: regiony

Mano Juan, Dominikana
Mano Juan, Dominikana | © Игорь Кисельников

Grenada: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.