Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Grenada

Grenada

Grenada © pixabay.com

Grenada: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Grenadzie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Grenadzie
#minimalna
27.3oC
#średnia temperatura
27.7oC
#maksymalnie
27.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Grenadzie w ostatnim tygodniu

Grenada: informacje o temperaturze wody

Grenada znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Grenada to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Grenadzie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Grenadzie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Grenadzie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Гренаде naprawione w Victorii. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.9oC. I najzimniejszy - w Granville, jego wartość - 27.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Grenadzie roczne wykresy wyglądają następująco:

St. Georges

Granville

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Grenadzie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Victoria27.9°C26.6°C
Granville27.6°C26.6°C
St. Davids27.9°C26.6°C
St. Georges27.6°C26.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Grenadzie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Grenada

Grenada © pixabay.com

Klimat w Grenadzie

Podrównikowy marine. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od +25°C do +28°C przez cały rok. Opady opadają na wybrzeżu ponad 1500 mm rocznie, na zboczach gór ich ilość może osiągnąć 3500 mm, a maksymalne spadają w okresie od czerwca do listopada, kiedy pada średnio 22 dni w miesiącu (w porze suchej - od stycznia do Kwiecień-maj, pada około 12 dni w miesiącu). Huragany są dość częste, przelatując nad wyspą od lipca do października.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Grenada: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Grenada

Grenada © pixabay.com

Grenada: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne