Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Panamy

Panama

Panama © pixabay.com

Panama: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Panamie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Panamie
#minimalna
27.4oC
#średnia temperatura
28.6oC
#maksymalnie
29.5oC

Najpopularniejsze kurorty w Panamie w ostatnim tygodniu

Panama: informacje o temperaturze wody

Panama znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Karaiby, Ocean Spokojny. Panama - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 31 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Panamie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Panamie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 31 punkt w Panamie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Панаме naprawione w San Ignacio de Tupile. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.3oC. I najzimniejszy - w Puerto Armuelles, jego wartość - 27.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Panamie roczne wykresy wyglądają następująco:

Pertobelo

Panama City

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Panamie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Puerto Armuelles27.7°C24.5°C
Garachine28.4°C27.3°C
Colon28.1°C27.3°C
Ayiligandi28.7°C26.7°C
Punta De Burika28.3°C24.5°C
Bocas del Toro28.1°C26.5°C
Lane29.0°C26.7°C
San Ignacio de Tupile29.3°C27.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Panamie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Colon, Panama

Colon, Panama © sardtravel.ru

Klimat w Panamie

Podrównikowe, gorące i wilgotne - średnia miesięczna temperatura przez cały rok oscyluje w granicach + 25-28 o C, a temperatura zimowa i letnia różnią się między sobą o nie więcej niż 2-3 stopnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi około +24°C przez cały rok. Opady wynoszą do 3500 mm rocznie w regionach centralnych i do 2000 mm na wybrzeżach. Relatywnie sucha pora trwa od grudnia do stycznia do połowy kwietnia, deszczowa - od połowy kwietnia do grudnia (maksymalnie - od maja do grudnia). Deszcze są bardziej intensywne u podnóża wybrzeża Karaibów, nieco mniej deszczu pada wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, gdzie koncentruje się większość dużych osad. Tropikalne huragany są częste na wybrzeżu Karaibów.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Panama: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Grande, Contador, Wyspa Iguana

Wyspa Iguana, Panama

Wyspa Iguana, Panama © worldi.ru

Panama: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne