Wersja strony w języku polskim
Iguana Island, Panama
Iguana Island, Panama | © worldi.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Panamie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Panamie

#minimalny
28.4°C
#średni
29.4°C
#maksymalny
30.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Panamie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Panamie

Obecnie na wszystkich plażach w Panamie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Panamie spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Mulatupo Sasardi, Panama
Mulatupo Sasardi, Panama | © Kelvin

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Panamie w Cusapin. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.5°C. A najzimniejszy jest w Pedasi, jego wartość 28.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Panamie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Panamie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Carti Suitupo29.5°C29.2°C
Panama City29.1°C29.4°C
Bocas Del Toro29.5°C28.0°C
Dwukropek29.3°C29.3°C
Portobelo30.2°C29.3°C
Pedasi28.3°C28.2°C
Punta De Burica28.9°C27.8°C
Puerto Armuelles29.2°C26.5°C
La Palma29.5°C28.2°C
Boca De Parita29.1°C28.4°C
Isla Grande29.8°C28.6°C
Playon Chico30.4°C30.1°C
Palmas Bellas29.8°C29.3°C
Iguana Island30.3°C30.1°C
Jaque29.2°C27.8°C

Klimat w Panamie

Chiriqui Grande, Panama
Chiriqui Grande, Panama | © Simona Santo

Panama znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Karaiby, Ocean Spokojny. Panama - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 31 osad i kurortów.

Podrównikowe, gorące i wilgotne - średnia miesięczna temperatura przez cały rok oscyluje w granicach + 25-28 o C, a temperatura zimowa i letnia różnią się między sobą o nie więcej niż 2-3 stopnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi około +24°C przez cały rok. Opady wynoszą do 3500 mm rocznie w regionach centralnych i do 2000 mm na wybrzeżach. Relatywnie sucha pora trwa od grudnia do stycznia do połowy kwietnia, deszczowa - od połowy kwietnia do grudnia (maksymalnie - od maja do grudnia). Deszcze są bardziej intensywne u podnóża wybrzeża Karaibów, nieco mniej deszczu pada wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, gdzie koncentruje się większość dużych osad. Tropikalne huragany są częste na wybrzeżu Karaibów.

Panama: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Nueva Gorgona, Panama
Nueva Gorgona, Panama | © Rodrigo Rodríguez

Panama: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.