Wersja strony w języku polskim
Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Brytyjskie Wyspy Dziewicze | © enjourney.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

#minimalny
27.2°C
#średni
27.9°C
#maksymalny
28.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

Obecnie na wszystkich plażach na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Spanish Town, Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Spanish Town, Brytyjskie Wyspy Dziewicze | © Speedy's

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w Tortoli. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.1°C. A najzimniejszy jest w Spanish Town, jego wartość 27.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tortola28.1°C27.2°C
Road Town27.9°C27.2°C
Virgin Gorda28.1°C27.2°C
Jost Van Dyke27.3°C27.2°C
Wyspa Peter27.3°C27.2°C
Beef Island27.8°C27.2°C
Wielki Tobago28.0°C27.2°C
Spanish Town27.1°C27.2°C
Dog Islands27.3°C27.2°C
Parham Town27.1°C27.2°C
Wesley Will27.9°C27.2°C

Klimat na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

Virgin Gorda, Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Virgin Gorda, Brytyjskie Wyspy Dziewicze | © Christopher Slaney

Brytyjskie Wyspy Dziewicze znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Brytyjskie Wyspy Dziewicze to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Tropikalny morski, wiejący wiatr, ciepły i bardzo równomierny. Średnia miesięczna temperatura w ciągu roku zmienia się nieznacznie - od + 22-24 C w zimie do + 28-29 C w lecie. Dzienne zmiany temperatury są również słabo śledzone. Opady wynoszą do 1300 mm rocznie, z dwoma porami suchymi (zimą i latem) i dwoma porami deszczowymi (wiosną i jesienią). Maksymalna ilość opadów przypada na okres od września do listopada-grudnia, chociaż nawet w tym czasie nie pada dłużej niż pięć do sześciu dni w miesiącu. Pomiędzy lipcem a październikiem huragany tropikalne częściej przechodzą nad wyspami, chociaż tutaj odnotowuje się je znacznie rzadziej niż nad pobliskimi Wyspami Wietrznymi.

Brytyjskie Wyspy Dziewicze: regiony

Road Town, Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Road Town, Brytyjskie Wyspy Dziewicze | © Mino VLB

Brytyjskie Wyspy Dziewicze: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.