Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Brytyjskie Wyspy Dziewicze Temperatura wody morskiej

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Brytyjskie Wyspy Dziewicze © kommersant.uk

Brytyjskie Wyspy Dziewicze: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych
#minimalna
28.9oC
#średnia temperatura
29.4oC
#maksymalnie
29.8oC

Najpopularniejsze kurorty na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w ostatnim tygodniu

Brytyjskie Wyspy Dziewicze: informacje o temperaturze wody

Brytyjskie Wyspy Dziewicze znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Brytyjskie Wyspy Dziewicze to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Британских Виргинских Островах naprawione w Rhode Town. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.8oC. I najzimniejszy - Wyspa Tortola, jego wartość - 28.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych roczne wykresy wyglądają następująco:

Wyspa Tortola

Rhode Town

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Rhode Town29.8°C28.2°C
Wyspa Tortola28.9°C28.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Brytyjskie Wyspy Dziewicze © internationalwealth.info

Klimat na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

Tropikalny morski, wiejący wiatr, ciepły i bardzo równomierny. Średnia miesięczna temperatura w ciągu roku zmienia się nieznacznie - od + 22-24 C w zimie do + 28-29 C w lecie. Dzienne zmiany temperatury są również słabo śledzone. Opady wynoszą do 1300 mm rocznie, z dwoma porami suchymi (zimą i latem) i dwoma porami deszczowymi (wiosną i jesienią). Maksymalna ilość opadów przypada na okres od września do listopada-grudnia, chociaż nawet w tym czasie nie pada dłużej niż pięć do sześciu dni w miesiącu. Pomiędzy lipcem a październikiem huragany tropikalne częściej przechodzą nad wyspami, chociaż tutaj odnotowuje się je znacznie rzadziej niż nad pobliskimi Wyspami Wietrznymi.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Brytyjskie Wyspy Dziewicze: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Brytyjskie Wyspy Dziewicze © enjourney.ru

Brytyjskie Wyspy Dziewicze: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne