Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Kajmanach

Georgetown, Kajmany

Georgetown, Kajmany

Kajmany: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Kajmanach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Kajmanach
#minimalna
27.6oC
#średnia temperatura
28.1oC
#maksymalnie
28.4oC

Najpopularniejsze kurorty na Kajmanach w ostatnim tygodniu

Kajmany: informacje o temperaturze wody

Kajmany znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Kajmany to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Kajmanach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Kajmanach ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty na Kajmanach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Каймановых островах naprawione do East End. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.6oC. I najzimniejszy - w Georgetown, jego wartość - 27.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Kajmanach roczne wykresy wyglądają następująco:

North Side

East End

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Kajmanach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Georgetown27.5°C26.8°C
North Side27.8°C26.8°C
East End28.6°C26.8°C
West Bay27.8°C26.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Kajmanach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Georgetown, Kajmany

Georgetown, Kajmany

Klimat na Kajmanach

Tropikalne wiatry handlowe, ciepłe i wilgotne. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od +15°C w zimie do +30°C w lecie. Od maja do października temperatura praktycznie się nie zmienia i wynosi około +29 o C, zimą (od listopada do kwietnia) jest sucha i stosunkowo chłodna, średnia dzienna temperatura wynosi od +17 C do +24 o C. Opady wynoszą około 1300 mm rocznie z wyraźnie wyrażone maksimum w okresie od maja do października (letnie prysznice są zwykle silne, ale krótkotrwałe). W tym samym czasie tropikalne burze i huragany przeszły przez terytorium Kajmanów. Zimą (od listopada do kwietnia) pogoda jest stosunkowo sucha i bezchmurna, większość opadów występuje wieczorem lub w nocy.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kajmany: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Kajmany: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne