Wersja strony w języku polskim
George Town, Kajmany
George Town, Kajmany | © Sue Sheard

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Kajmanach. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Kajmanach

#minimalny
26.0°C
#średni
26.9°C
#maksymalny
27.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Kajmanach w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Kajmanach

Obecnie na wszystkich plażach na Kajmanach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Kajmanach wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

George Town, Kajmany
George Town, Kajmany | © Jota

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Kajmanach w Rum Point. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.4°C. A najzimniejszy jest w Spot Bay, jego wartość 25.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Kajmanach wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Kajmanach. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
George Town26.8°C26.1°C
Seven Mile Beach26.4°C26.1°C
Rum Point27.4°C26.1°C
North Side27.0°C26.1°C
Spot Bay25.8°C25.5°C
West Bay26.5°C26.1°C
Wioska Kwiatów26.3°C25.5°C
East End27.1°C26.1°C
Stake Bay26.6°C25.5°C

Klimat na Kajmanach

Rum Point, Kajmany
Rum Point, Kajmany | © Keldwin Portes

Kajmany znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Kajmany to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Tropikalne wiatry handlowe, ciepłe i wilgotne. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od +15°C w zimie do +30°C w lecie. Od maja do października temperatura praktycznie się nie zmienia i wynosi około +29 o C, zimą (od listopada do kwietnia) jest sucha i stosunkowo chłodna, średnia dzienna temperatura wynosi od +17 C do +24 o C. Opady wynoszą około 1300 mm rocznie z wyraźnie wyrażone maksimum w okresie od maja do października (letnie prysznice są zwykle silne, ale krótkotrwałe). W tym samym czasie tropikalne burze i huragany przeszły przez terytorium Kajmanów. Zimą (od listopada do kwietnia) pogoda jest stosunkowo sucha i bezchmurna, większość opadów występuje wieczorem lub w nocy.

Kajmany: regiony

Santiago De Cuba, Kuba
Santiago De Cuba, Kuba | © leos fotos

Kajmany: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.