Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych © spasibo-travel.by

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych
#minimalna
27.4oC
#średnia temperatura
27.7oC
#maksymalnie
28.0oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych w ostatnim tygodniu

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych: informacje o temperaturze wody

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Американских Виргинских Островах naprawione w Cruz Bay. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.2oC. I najzimniejszy - w Charlotte Amalie, jego wartość - 27.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych roczne wykresy wyglądają następująco:

Cruz Bay

Święty Jan na św 9261

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Charlotte Amalie27.4°C26.1°C
Święty Jan na św 926127.9°C26.1°C
Św. Tomasz27.9°C26.1°C
Cruz Bay28.2°C26.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych © awd.ru

Klimat na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Tropikalny morski, wiejący wiatr, ciepły i bardzo równomierny. Średnia miesięczna temperatura w ciągu roku zmienia się nieznacznie - od + 22-24 C w zimie do + 28-29 C w lecie. Dzienne zmiany temperatury są również słabo obserwowane, niezależnie od pory roku. Opady wynoszą do 1150 mm rocznie, z dwoma porami suchymi (zimą i latem) i dwoma porami deszczowymi (wiosną i jesienią). Maksymalna ilość opadów przypada na okres od września do listopada-grudnia, chociaż nawet w tym czasie nie pada dłużej niż pięć do sześciu dni w miesiącu. Pomiędzy lipcem a październikiem huragany tropikalne częściej przechodzą nad wyspami, chociaż tutaj odnotowuje się je znacznie rzadziej niż nad pobliskimi Wyspami Wietrznymi.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych © wikiway.com

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne