Wersja strony w języku polskim
Christiansted, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonyc
Christiansted, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonyc | © V R

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

#minimalny
27.7°C
#średni
28.1°C
#maksymalny
28.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Obecnie na wszystkich plażach na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Charlotte Amalie, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczo
Charlotte Amalie, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczo | © Gurcharan Gujral

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych w Saint John. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.4°C. A najzimniejszy jest w Charlotte Amalie, jego wartość 27.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Saint Thomas27.9°C27.3°C
Saint John28.4°C27.3°C
Magens Bay28.3°C27.3°C
Frederiksted28.3°C27.0°C
Cruz Bay28.0°C27.3°C
Charlotte Amalie27.8°C27.3°C
Coral Bay28.0°C27.3°C
Christiansted28.0°C27.0°C

Klimat na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Magens Bay, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
Magens Bay, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | © 輕旅行

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Tropikalny morski, wiejący wiatr, ciepły i bardzo równomierny. Średnia miesięczna temperatura w ciągu roku zmienia się nieznacznie - od + 22-24 C w zimie do + 28-29 C w lecie. Dzienne zmiany temperatury są również słabo obserwowane, niezależnie od pory roku. Opady wynoszą do 1150 mm rocznie, z dwoma porami suchymi (zimą i latem) i dwoma porami deszczowymi (wiosną i jesienią). Maksymalna ilość opadów przypada na okres od września do listopada-grudnia, chociaż nawet w tym czasie nie pada dłużej niż pięć do sześciu dni w miesiącu. Pomiędzy lipcem a październikiem huragany tropikalne częściej przechodzą nad wyspami, chociaż tutaj odnotowuje się je znacznie rzadziej niż nad pobliskimi Wyspami Wietrznymi.

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych: regiony

Cruz Bay, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
Cruz Bay, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | © Valmond Williams

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.