Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Arubie

Aruba

Aruba © pixabay.com

Aruba: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Arubie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Arubie
#minimalna
28.5oC
#średnia temperatura
28.8oC
#maksymalnie
29.0oC

Najpopularniejsze kurorty na Arubie w ostatnim tygodniu

Aruba: informacje o temperaturze wody

Aruba znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Aruba to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Arubie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Arubie spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty na Arubie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Арубе naprawione w Arasyi. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.0oC. I najzimniejszy - w Oranjestad, jego wartość - 28.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Arubie roczne wykresy wyglądają następująco:

Arasyi

Oranjestad

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Arubie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Arasyi29.0°C27.6°C
Oranjestad28.2°C27.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Arubie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Aruba

Aruba © pixabay.com

Klimat na Arubie

Tropikalny marine. Temperatura powietrza w ciągu roku wynosi około +29 o C, temperatura wody wynosi + 24-27 o C. Opady występują głównie w postaci silnych, ale krótkotrwałych opadów deszczu, i prawie równomiernie, z maksimum w okresie jesiennym (od października do grudnia ) Wyspa leży poza pasem huraganu, więc te naturalne zjawiska są również niezwykle rzadkie w tych miejscach, ale wyspę cechują ciągłe wiejące wiatry handlowe, które znacznie łagodzą upał. Szczególnie zaskakujące jest suche powietrze wyspy, które rzadko występuje w tropikach.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Aruba: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Aruba

Aruba © pixabay.com

Aruba: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne