Wersja strony w języku polskim
Aruba
Aruba | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Arubie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Arubie

#minimalny
25.9°C
#średni
26.6°C
#maksymalny
27.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Arubie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Arubie

Obecnie na wszystkich plażach na Arubie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Arubie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

San Nicolas, Aruba
San Nicolas, Aruba | © Patrick Gregerson

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Arubie w Arasji. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.0°C. A najzimniejszy jest w Oranjestad, jego wartość 25.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Arubie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Arubie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Palm Beach26.7°C27.4°C
Oranjestad25.9°C27.4°C
Arasji27.0°C27.4°C
San Nicolas26.6°C27.4°C

Klimat na Arubie

San Nicolas, Aruba
San Nicolas, Aruba | © Anthonny Salas

Aruba znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Aruba to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Tropikalny marine. Temperatura powietrza w ciągu roku wynosi około +29 o C, temperatura wody wynosi + 24-27 o C. Opady występują głównie w postaci silnych, ale krótkotrwałych opadów deszczu, i prawie równomiernie, z maksimum w okresie jesiennym (od października do grudnia ) Wyspa leży poza pasem huraganu, więc te naturalne zjawiska są również niezwykle rzadkie w tych miejscach, ale wyspę cechują ciągłe wiejące wiatry handlowe, które znacznie łagodzą upał. Szczególnie zaskakujące jest suche powietrze wyspy, które rzadko występuje w tropikach.

Aruba: regiony

Clarence Town, Bahamy
Clarence Town, Bahamy | © Jackson Ritchie

Aruba: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.