Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Gwadelupy

Gwadelupa

Gwadelupa © pixabay.com

Gwadelupa: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Gwadelupie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Gwadelupie
#minimalna
28.0oC
#średnia temperatura
28.6oC
#maksymalnie
29.2oC

Najpopularniejsze kurorty na Gwadelupie w ostatnim tygodniu

Gwadelupa: informacje o temperaturze wody

Gwadelupa znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Gwadelupa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Gwadelupie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Gwadelupie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 20-ти punktów na Gwadelupie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Гваделупе naprawione w Petit Canal. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.3oC. I najzimniejszy - w Pointe-a-Pitre, jego wartość - 28.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Gwadelupie roczne wykresy wyglądają następująco:

Le Gosier

Bayif

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Gwadelupie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Pointe-a-Pitre28.1°C27.7°C
Le Moul28.9°C27.7°C
Kupujący28.4°C27.7°C
Saint-En28.6°C27.7°C
Petit Canal29.3°C27.7°C
Pointe-Noire28.9°C27.7°C
Grand Bourg28.9°C25.3°C
Saint-Francois28.9°C27.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Gwadelupie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Gwadelupa

Gwadelupa © pixabay.com

Klimat na Gwadelupie

Tropikalny marine.Średnia temperatura powietrza wynosi +26 o C, od grudnia do lutego, temperatura wynosi około +22 o C, od marca do maja temperatura wzrasta do 30-32 o C. Wiatry handlowe, tutaj nazywane „alize», często łagodzą nieco ciepło. W lecie (czerwiec-sierpień) temperatura waha się od +26 do +28 oC. Temperatura wody wynosi około +25 C prawie przez cały rok. Opady spadają z 600 do 2000 mm. rocznie. Z powodu podwyższonego terenu Bas-Ter, jest tu nieco więcej opadów niż na Grand-Ter. Najbardziej mokry okres przypada na okres od lipca do listopada, kiedy tropikalne huragany przelatują nad terytorium Gwadelupy. W tym okresie wilgotność powietrza wynosi średnio 85%. Jednak duże opady deszczu lub słoneczna sucha pogoda mogą wystąpić o każdej porze roku. Pomiędzy grudniem a kwietniem-majem utrzymuje się najsuchsza pogoda przy średniej wilgotności około 77%.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Gwadelupa: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Gwadelupa

Gwadelupa © pixabay.com

Gwadelupa: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne