Wersja strony w języku polskim
Charlotteville, Trynidad i Tobago
Charlotteville, Trynidad i Tobago | © Lawrence James

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu do Trynidadu i Tobago. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj do Trynidadu i Tobago

#minimalny
26.2°C
#średni
26.7°C
#maksymalny
27.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje do Trynidadu i Tobago w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach do Trynidadu i Tobago

Obecnie na wszystkich plażach do Trynidadu i Tobago woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody do Trynidadu i Tobago wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Trynidad i Tobago
Trynidad i Tobago | © tripstories.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę do Trynidadu i Tobago w Scarborough. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.4°C. A najzimniejszy jest w Port-of-Spain, jego wartość 26.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania do Trynidadu i Tobago wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta do Trynidadu i Tobago. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Port-of-Spain26.2°C25.2°C
Crown Point26.8°C26.9°C
Charlotteville27.0°C26.9°C
Scarborough27.4°C26.9°C
Moruga26.6°C27.0°C
San Fernando26.7°C25.2°C

Klimat do Trynidadu i Tobago

Trynidad i Tobago
Trynidad i Tobago | © kembr.com

Trynidad i Tobago znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Trynidad i Tobago to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Podrównikowe wiatry handlowe, gorące i wilgotne. Średnie miesięczne temperatury (+25-27 C) różnią się nieznacznie w ciągu roku, jednak różnica między dniem i nocą jest dość zauważalna - od stycznia do maja temperatura w Porcie Hiszpanii osiąga +31 o C w ciągu dnia , podczas gdy w nocy może spaść do +22 oC. Północno-wschodnie wiatry handlowe łagodzą upał nieznacznie od stycznia do maja. Charakterystyczną cechą lokalnego klimatu jest raczej znacząca różnica w charakterze rozkładu opadów atmosferycznych. W porze deszczowej (od czerwca do sierpnia, czasem do grudnia) na wyspy regularnie spadają silne tropikalne deszcze i pada prawie codziennie, a suma opadów osiąga średnio 260 mm miesięcznie (w północno-wschodniej części Trynidadu spada do 3800 mm deszcz rocznie). Od lutego do maja panuje sucha i słoneczna pogoda, a ilość opadów nie przekracza 150 mm na miesiąc. Wilgotność jest wysoka przez cały rok - od 84% między czerwcem a sierpniem do 66% w porze suchej. Wyspy Trynidad i Tobago leżą poza „pasem huraganu» i nie są dotknięte klęskami żywiołowymi.

Trynidad i Tobago: regiony

Port-of-Spain, Trynidad i Tobago
Port-of-Spain, Trynidad i Tobago | © Adrian Garcia

Trynidad i Tobago: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.