Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Nikaragui

Nikaragua

Nikaragua © pixabay.com

Nikaragua: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Nikaragui. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Nikaragui
#minimalna
28.5oC
#średnia temperatura
28.9oC
#maksymalnie
29.7oC

Nikaragua: informacje o temperaturze wody

Nikaragua znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Karaiby, Ocean Spokojny. Nikaragua to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie dziewięć osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Nikaragui woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Nikaragui ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziewięć punktów w Nikaragui w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Никарагуа naprawione w Bluefields. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.7oC. I najzimniejszy - w Laguna de Perlas, jego wartość - 28.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Nikaragui roczne wykresy wyglądają następująco:

Laguna de Perlas

Bluefields

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Nikaragui. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Corne Island28.8°C25.1°C
Hikililo28.6°C25.1°C
Corinto28.7°C25.1°C
Managua29.4°C24.8°C
Las Peñitas28.8°C24.8°C
Granada28.7°C24.8°C
Laguna de Perlas28.5°C25.1°C
San Juan del Sur29.0°C24.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Nikaragui, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Nikaragua

Nikaragua © pixabay.com

Klimat w Nikaragui

Wiatr tropikalny. Średnia temperatura od marca do maja wynosi + 24-32 o C, zimą - 16-20 o C. Górzysta topografia kraju bezpośrednio wpływa na warunki pogodowe na danym obszarze - w górach, na wysokości ponad 1500 m, średnia temperatura latem wynosi około +20 o C, zimą często nie przekracza +16 oC. Różnice temperatur między nocą a dniem są wystarczająco duże o każdej porze roku. Opady spadają z 1000 (równiny wewnętrzne) do 6500 mm. (wschodnie stoki) rocznie. Na wybrzeżu Karaibów pada prawie stale, nawet w krótkiej porze suchej (marzec - maj), spada do 600 mm. opady atmosferyczne W zachodniej części kraju jest zauważalnie bardziej sucho (w Managui spada około 1450 mm opadów rocznie) i występują dwie pory roku: stosunkowo sucha (od grudnia do kwietnia-maja) i mokra (od maja do listopada). Częste niszczycielskie tropikalne huragany.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Nikaragua: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Granada, Las Peñitas, Managua

Nikaragua

Nikaragua © pixabay.com

Nikaragua: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne