Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Meksyku

Cabo Pulmo, Meksyk

Cabo Pulmo, Meksyk © cruise-life.pro

Meksyk: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Meksyku. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Meksyku
#minimalna
17.9oC
#średnia temperatura
26.3oC
#maksymalnie
30.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Meksyku w ostatnim tygodniu

Meksyk: informacje o temperaturze wody

Meksyk znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez cztery morza, takie jak Karaiby, Zatoka Meksykańska, Ocean Spokojny, Zatoka Kalifornijska. Meksyk - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 62 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Meksyku temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Temperatura wody w Meksyku ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Meksyku w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Мексике naprawione w Puerto Escondido. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.4oC. I najzimniejszy - w Ensenad, jego wartość - 17.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Meksyku roczne wykresy wyglądają następująco:

Playa del Carmen

Cancun

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Meksyku. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tekolutla25.6°C24.3°C
Teacapan27.2°C19.9°C
Isla Mujeres28.4°C25.2°C
Medano Beach26.4°C18.7°C
Bucerias26.6°C21.3°C
Tulum28.2°C22.6°C
Yavaros23.0°C15.7°C
Puerto Vallarta26.6°C21.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Meksyku, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Cancun, Meksyk

Cancun, Meksyk © pixabay.com

Klimat w Meksyku

Subtropikalny na północy, tropikalny na południu. W regionie meksykańskich wyżyn jest zwykle znacznie chłodniej (od + 2ºС zimą do + 15ºС latem) niż na wybrzeżu, gdzie temperatura powietrza nie spada poniżej + 20ºС nawet zimą. W północnej części kraju i na obszarach górskich w zimie pada niewiele śniegu. W nadmorskich kurortach (Acapulco, Cancun) temperatura wynosi od + 22ºС zimą do + 35ºС latem. Ze względu na cechy reliefu wyraźna jest wyraźna strefa wysokościowa. Zazwyczaj wyróżnia się pora sucha (listopad-kwiecień) i mokra (czerwiec-wrzesień), które różnią się nieznacznie temperaturą, ale ze względu na wpływ cyklonów tropikalnych różnią się znacznie opadami, a zwłaszcza wilgotnością powietrza. Całkowita suma opadów spada ze 100 do 3000 mm rocznie. Wybrzeże Zatoki otrzymuje znacznie więcej deszczu niż wybrzeże Pacyfiku w kraju,dlatego większość ośrodków wymaga pewnej aklimatyzacji z powodu wysokiej wilgotności. Potężne cyklony tropikalne są częste.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Meksyk: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Ciudad Lazaro Cardenas, Puerto Escondido

Baja California, Meksyk

Baja California, Meksyk © pixabay.com

Meksyk: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne