Wersja strony w języku polskim
Marigot, Dominika
Marigot, Dominika | © Felicien G Antoine

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Dominice. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Dominice

#minimalny
25.5°C
#średni
25.9°C
#maksymalny
26.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Dominice w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Dominice

Obecnie na wszystkich plażach na Dominice woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Dominice ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Salisbury, Dominika
Salisbury, Dominika | © Viktor Fabó

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Dominice w Soufriere. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.5°C. A najzimniejszy jest w Scotts Head, jego wartość 25.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Dominice wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Dominice. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Portsmouth25.7°C23.5°C
Soufriere26.5°C23.5°C
Rosalie26.1°C23.5°C
Berekua26.3°C23.5°C
masakra26.5°C23.5°C
Castle Bruce26.1°C23.5°C
Marigot25.9°C23.5°C
Calibishie26.4°C23.5°C
Mahaut26.4°C23.5°C
Coulibistrie25.6°C23.5°C
Scotts Head25.5°C23.5°C
Wesley26.1°C23.5°C
La Plaine25.8°C23.5°C
Salisbury25.8°C23.5°C
Loubiere26.4°C23.5°C

Klimat na Dominice

Marigot, Dominika
Marigot, Dominika | © Felicien G Antoine

Dominika znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Dominika to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Tropikalne wiatry handlowe, wilgotne, upały, wschodnie wiatry handlowe łagodzą. Średnia temperatura wynosi + 25-27°C przez cały rok. Opady wynoszą 1500-2500 mm., Rocznie, głównie w postaci silnych tropikalnych pryszniców od czerwca do października. W górach klimat jest chłodniejszy, ale i bardziej wilgotny.

Dominika: regiony

Pointe Michel, Dominika
Pointe Michel, Dominika | © Jado TBG

Dominika: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.