Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Dominiki

Dominika

Dominika © turbina.ru

Dominika: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Dominice. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Dominice
#minimalna
29.0oC
#średnia temperatura
29.4oC
#maksymalnie
29.8oC

Najpopularniejsze kurorty na Dominice w ostatnim tygodniu

Dominika: informacje o temperaturze wody

Dominika znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Dominika to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Dominice woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Dominice wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziesięć punktów na Dominice w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Доминике naprawione w Berekua. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.8oC. I najzimniejszy - do Portsmouth, jego wartość - 29.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Dominice roczne wykresy wyglądają następująco:

Marigot

Pointe Michel

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Dominice. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mahaut29.5°C28.4°C
Zamek Bruce29.1°C28.4°C
Berekua29.8°C28.4°C
Wesley29.4°C28.4°C
Saufrier29.5°C28.4°C
św. Józef29.4°C28.4°C
Portsmouth29.0°C28.4°C
La Plaine29.2°C28.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Dominice, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Dominika

Dominika © pixabay.com

Klimat na Dominice

Tropikalne wiatry handlowe, wilgotne, upały, wschodnie wiatry handlowe łagodzą. Średnia temperatura wynosi + 25-27°C przez cały rok. Opady wynoszą 1500-2500 mm., Rocznie, głównie w postaci silnych tropikalnych pryszniców od czerwca do października. W górach klimat jest chłodniejszy, ale i bardziej wilgotny.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Dominika: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Dominika

Dominika © pixabay.com

Dominika: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne