Wersja strony w języku polskim
Sandy Ground, Anguilla
Sandy Ground, Anguilla | © Rolandson Lynch

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Anguilli. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Anguilli

#minimalny
28.7°C
#średni
29.1°C
#maksymalny
29.6°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Anguilli w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Anguilli

Obecnie na wszystkich plażach w Anguilli woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Anguilli wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Dolina, Anguilla
Dolina, Anguilla | © Sherlan Richardson

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Anguilli w Crocus Bay Beach. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.4°C. A najzimniejszy jest na Scrub Island, jego wartość 28.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Anguilli wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Anguilli. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Shoal Bay Village28.9°C27.5°C
Dolina29.1°C27.5°C
Scrub Island28.6°C27.5°C
Crocus Bay Beach29.4°C27.5°C
East End Village29.1°C27.5°C
Sandy Ground28.8°C27.5°C
Stoney Ground28.9°C27.5°C

Klimat w Anguilli

Dolina, Anguilla
Dolina, Anguilla | © richard burt

Anguilla znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Anguilla to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Wiatr tropikalny. Warunki klimatyczne na terytorium Anguilli są dość typowe dla północnej grupy wysp Leeward. Przez cały rok jest dość gorąco, średnie miesięczne temperatury wynoszą od +20°C do +27°C, chociaż zimą w nocy powietrze może ochłodzić się do + 16-18°C. W ciągu dnia w miesiącach letnich temperatura na słońcu może osiągnąć +38°C C jednak północno-wschodnie wiatry handlowe łagodzą upał, przynosząc chłód z Oceanu Atlantyckiego. Opady spadają z 700 mm do 1200 mm rocznie, głównie od sierpnia do listopada. Mniej więcej w tym samym czasie (od lipca do października) huragany i burze tropikalne przetoczyły się przez wyspę, niosąc ze sobą niewielkie spadki temperatury i ulewne deszcze.

Anguilla: regiony

W jelitach solnych, Jamajka
W jelitach solnych, Jamajka | © Frédéric Bastiani

Anguilla: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.