Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Anguilla

Anguilla

Anguilla © www.orangesmile.com

Anguilla: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Anguilli. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Anguilli
#minimalna
27.9oC
#średnia temperatura
28.1oC
#maksymalnie
28.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Anguilli w ostatnim tygodniu

Anguilla: informacje o temperaturze wody

Anguilla znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Anguilla to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Anguilli woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Anguilli ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Anguilli w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Ангилье naprawione w Stoney Ground. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.2oC. I najzimniejszy - w Crocus Bay Beach, jego wartość - 27.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Anguilli roczne wykresy wyglądają następująco:

Stoney Ground

Crocus Bay

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Anguilli. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Stoney Ground28.2°C26.2°C
Dolina28.2°C26.2°C
Crocus Bay27.7°C26.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Anguilli, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Anguilla

Anguilla © www.orangesmile.com

Klimat w Anguilli

Wiatr tropikalny. Warunki klimatyczne na terytorium Anguilli są dość typowe dla północnej grupy wysp Leeward. Przez cały rok jest dość gorąco, średnie miesięczne temperatury wynoszą od +20°C do +27°C, chociaż zimą w nocy powietrze może ochłodzić się do + 16-18°C. W ciągu dnia w miesiącach letnich temperatura na słońcu może osiągnąć +38°C C jednak północno-wschodnie wiatry handlowe łagodzą upał, przynosząc chłód z Oceanu Atlantyckiego. Opady spadają z 700 mm do 1200 mm rocznie, głównie od sierpnia do listopada. Mniej więcej w tym samym czasie (od lipca do października) huragany i burze tropikalne przetoczyły się przez wyspę, niosąc ze sobą niewielkie spadki temperatury i ulewne deszcze.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Anguilla: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Anguilla

Anguilla © webmandry.com

Anguilla: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne