Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Saint Vincent i Grenadyn

Saint Vincent i Grenadyny

Saint Vincent i Grenadyny © pixabay.com

Saint Vincent i Grenadyny: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Saint Vincent i Grenadynach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Saint Vincent i Grenadynach
#minimalna
26.7oC
#średnia temperatura
27.1oC
#maksymalnie
27.5oC

Najpopularniejsze kurorty w Saint Vincent i Grenadynach w ostatnim tygodniu

Saint Vincent i Grenadyny: informacje o temperaturze wody

Saint Vincent i Grenadyny znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Saint Vincent i Grenadyny to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Saint Vincent i Grenadynach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Saint Vincent i Grenadynach ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie pięć punktów w Saint Vincent i Grenadynach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Сент-Винсент и Гренадины naprawione w Kingstown. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.5oC. I najzimniejszy - w Leia, jego wartość - 26.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Saint Vincent i Grenadynach roczne wykresy wyglądają następująco:

Biabou

Leia

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Saint Vincent i Grenadynach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kingstown27.5°C26.0°C
Shatobler27.0°C25.8°C
Port Elizabeth26.7°C26.0°C
Leia26.4°C26.0°C
Biabou27.0°C25.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Saint Vincent i Grenadynach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Saint Vincent i Grenadyny

Saint Vincent i Grenadyny © pixabay.com

Klimat w Saint Vincent i Grenadynach

Wiatr tropikalny, ciepły i bardzo równomierny. Średnia miesięczna temperatura (+26 C) zmienia się nieznacznie w ciągu roku, a maksymalny spadek temperatury w ciągu roku wynosi zaledwie 9 stopni. Opady spadają z 1500 mm do 3700 mm rocznie, a ich rozmieszczenie jest raczej niezwykłe w przypadku tak niewielkiego obszaru - północne regiony Saint Vincent otrzymują ponad 60% wszystkich opadów (w tym przypadku ich całkowita ilość osiąga 3,5 metra rocznie), podczas gdy podczas gdy południowe wyspy Grenadyn otrzymują nie więcej niż półtora metra wody rocznie. Wysokość tego miejsca ma również duży wpływ na te procesy - to górzyste regiony północnego St. Vincent są stale przykryte chmurami utworzonymi przez wilgotne masy powietrza przynoszone przez wiatry handlowe z Atlantyku. Ogrodzone przez nich południowe obszary wyspy otrzymują trzy razy mniej deszczu niż na północy.Największa ilość opadów (do 70%) przypada na okres od maja do lipca do listopada. Lipiec jest najbardziej mokrym miesiącem w roku, kiedy to pada średnio około 26 dni. Częste i silne huragany. Pora sucha trwa od grudnia do kwietnia-czerwca, a kwiecień jest uważany za najsuchszy miesiąc w roku - nie więcej niż sześć deszczowych dni.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Saint Vincent i Grenadyny: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Saint Vincent i Grenadyny

Saint Vincent i Grenadyny © pixabay.com

Saint Vincent i Grenadyny: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne