Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w Saint-Martin

Philipsburg, St. Maarten

Philipsburg, St. Maarten

St. Maarten: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Saint Martin. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Saint Martin
#minimalna
27.8oC
#średnia temperatura
27.8oC
#maksymalnie
27.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Saint Martin w ostatnim tygodniu

St. Maarten: informacje o temperaturze wody

Saint Martin znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Saint Martin to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Saint Martin woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Saint Martin ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Saint Martin w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Saint Martin roczne wykresy wyglądają następująco:

Philipsburg

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Saint Martin. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Philipsburg27.8°C26.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Saint Martin, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Philipsburg, St. Maarten

Philipsburg, St. Maarten

Klimat w Saint Martin

Tropikalny marine, wiatr wiejący. Przez większość roku panuje ciepła i komfortowa pogoda z minimalną różnicą temperatur między porami roku. Średnia temperatura latem (czerwiec - wrzesień) wynosi około + 27°C, zimą (grudzień - luty) - + 25°C, podczas gdy dzienne spadki temperatury są bardzo małe - termometr w nocy rzadko spada poniżej + 20°C nawet zimą . Północno-wschodnie wiatry handlowe wiejące z Oceanu Atlantyckiego przynoszą częste i ulewne deszcze. Ilość opadów waha się od 280 mm na zachodnich wybrzeżach do 1000 mm na północno-wschodnich zboczach wzgórz przybrzeżnych. Średnie roczne opady wynoszą do 700 mm (maksimum przypada na okres od maja do października-listopada). Wilgotność względna jest dość stała przez cały rok i wynosi średnio 76%.Saint-Martin leży na południowo-wschodnich obrzeżach „karaibskiego pasa huraganu» i może być narażony na tajfuny, najprawdopodobniej od lipca do sierpnia do października.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

St. Maarten: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Philipsburg, St. Maarten

Philipsburg, St. Maarten

St. Maarten: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne