Wersja strony w języku polskim
Sandy Ground, St. Maarten
Sandy Ground, St. Maarten | © Ganna val

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Saint Martin. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Saint Martin

#minimalny
27.6°C
#średni
28.1°C
#maksymalny
28.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Saint Martin w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Saint Martin

Obecnie na wszystkich plażach w Saint Martin woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Saint Martin wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Grand-Case, St. Maarten
Grand-Case, St. Maarten | © Ricard López Torres

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Saint Martin w Grand-Case. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.3°C. A najzimniejszy jest w Sandy Ground, jego wartość 27.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Saint Martin wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Saint Martin. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Philipsburg28.3°C27.9°C
Maho Beach27.8°C27.9°C
Grand-Case28.3°C27.9°C
Marigot28.1°C27.9°C
Sandy Ground27.5°C27.9°C
Guana Bay27.6°C27.9°C
Anse Marcel27.6°C27.9°C

Klimat w Saint Martin

Guana Bay, St. Maarten
Guana Bay, St. Maarten | © John N

Saint Martin znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Saint Martin to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Tropikalny marine, wiatr wiejący. Przez większość roku panuje ciepła i komfortowa pogoda z minimalną różnicą temperatur między porami roku. Średnia temperatura latem (czerwiec - wrzesień) wynosi około + 27°C, zimą (grudzień - luty) - + 25°C, podczas gdy dzienne spadki temperatury są bardzo małe - termometr w nocy rzadko spada poniżej + 20°C nawet zimą . Północno-wschodnie wiatry handlowe wiejące z Oceanu Atlantyckiego przynoszą częste i ulewne deszcze. Ilość opadów waha się od 280 mm na zachodnich wybrzeżach do 1000 mm na północno-wschodnich zboczach wzgórz przybrzeżnych. Średnie roczne opady wynoszą do 700 mm (maksimum przypada na okres od maja do października-listopada). Wilgotność względna jest dość stała przez cały rok i wynosi średnio 76%.Saint-Martin leży na południowo-wschodnich obrzeżach „karaibskiego pasa huraganu» i może być narażony na tajfuny, najprawdopodobniej od lipca do sierpnia do października.

St. Maarten: regiony

Philipsburg, St. Maarten
Philipsburg, St. Maarten | © seatemperature.net

St. Maarten: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.