Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Curacao

Curaçao

Curaçao © pixabay.com

Curaçao: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Curacao. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Curacao
#minimalna
26.6oC
#średnia temperatura
26.8oC
#maksymalnie
26.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Curacao w ostatnim tygodniu

Curaçao: informacje o temperaturze wody

Curacao znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Curacao to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Curacao woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Curacao ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty w Curacao w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Кюрасао naprawione w Sabana-Westpunt. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.6oC. I najzimniejszy - w Willemstad, jego wartość - 26.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Curacao roczne wykresy wyglądają następująco:

Sabana-Westpunt

Willemstad

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Curacao. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Sabana-Westpunt26.6°C25.7°C
Willemstad26.1°C25.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Curacao, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Willemstad, Curaçao

Willemstad, Curaçao © pixabay.com

Klimat w Curacao

Tropikalny marine, wiatr wiejący. Przez większość roku panuje ciepła i komfortowa pogoda z minimalną różnicą temperatur między porami roku. Średnia temperatura latem (czerwiec - wrzesień) wynosi około + 27°C, zimą (grudzień - luty) - + 25°C, podczas gdy dzienne spadki temperatury są niezwykle nieznaczne - termometr w nocy rzadko spada poniżej +20°C nawet zimą. Północno-wschodnie wiatry handlowe wiejące z Oceanu Atlantyckiego przynoszą częste i ulewne deszcze. Ilość opadów waha się od 280 mm na zachodnich wybrzeżach do 1000 mm na północno-wschodnich zboczach wzgórz przybrzeżnych. Średnie roczne opady w Curacao wynoszą około 500 mm (maksimum przypada na okres od maja do października-listopada). Wilgotność względna jest dość stała przez cały rok, średnio 76%.Curacao znajduje się na południe od „karaibskiego pasa huraganu» i żywioły prawie na niego nie wpływają. Jednak prawie stale wiejące wiatry wschodnie sprawiają, że niektóre obszary północnego i północno-wschodniego wybrzeża są dość niewygodne.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Curaçao: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Willemstad, Curaçao

Willemstad, Curaçao © pixabay.com

Curaçao: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne