Wersja strony w języku polskim
Montserrat
Montserrat | © dxnews.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Montserrat. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Montserrat

#minimalny
25.0°C
#średni
25.1°C
#maksymalny
25.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Montserrat w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Montserrat

Teraz na wszystkich plażach w Montserrat temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody w Montserrat ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Woodlands, Montserrat
Woodlands, Montserrat | © Julia Beverly

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Montserrat w Plymouth. Jego wartość w tej lokalizacji to 25.8°C. A najzimniejszy jest in Woodlands, jego wartość 25.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Montserrat wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Montserrat. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Plymouth25.8°C24.6°C
Brades25.5°C25.0°C
Woodlands25.4°C25.0°C

Klimat w Montserrat

Punta Chueca, Meksyk
Punta Chueca, Meksyk | © Jorge Teran

Montserrat znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Montserrat to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Podrównikowe wiatry morskie, ciepłe przez cały rok. Średnia temperatura powietrza na wybrzeżu wynosi od +24°C do +35°C przez cały rok, w „górzystych regionach» jest nieco chłodniej - od +18°C do +27 o C. Okres od grudnia do lutego jest nieco niższy - średnia miesięczna temperatura w tym czasie waha się od +21 C (wieczorem) do +28 C (po południu). Latem (od maja do października) jest nieco cieplej - od +23°C wieczorem do +31°C w ciągu dnia. Opady spadają z 800 do 3000 mm rocznie. Nie ma wyraźnie wyrażonej pory deszczowej, deszcz może padać na wyspę o każdej porze roku i zwykle deszcze są bardzo silne, ale krótkotrwałe. Jednak pewien szczyt opadów obserwuje się od maja do lipca, a także od sierpnia do października-listopada, kiedy tropikalne huragany nawiedzają wyspę.

Montserrat: regiony

Dieppe Bay Town, Saint Kitts i Nevis
Dieppe Bay Town, Saint Kitts i Nevis | © Krish Gopal

Montserrat: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.