Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej Montserrat

Montserrat

Montserrat © dxnews.com

Montserrat: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Montserrat. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Montserrat
#minimalna
27.7oC
#średnia temperatura
27.7oC
#maksymalnie
27.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Montserrat w ostatnim tygodniu

Montserrat: informacje o temperaturze wody

Montserrat znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Montserrat to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Montserrat woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Montserrat wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Montserrat w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Montserrat roczne wykresy wyglądają następująco:

Brades

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Montserrat. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Brades27.7°C26.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Montserrat, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Montserrat

Montserrat © ostrov-mira.ru

Klimat w Montserrat

Podrównikowe wiatry morskie, ciepłe przez cały rok. Średnia temperatura powietrza na wybrzeżu wynosi od +24°C do +35°C przez cały rok, w „górzystych regionach» jest nieco chłodniej - od +18°C do +27 o C. Okres od grudnia do lutego jest nieco niższy - średnia miesięczna temperatura w tym czasie waha się od +21 C (wieczorem) do +28 C (po południu). Latem (od maja do października) jest nieco cieplej - od +23°C wieczorem do +31°C w ciągu dnia. Opady spadają z 800 do 3000 mm rocznie. Nie ma wyraźnie wyrażonej pory deszczowej, deszcz może padać na wyspę o każdej porze roku i zwykle deszcze są bardzo silne, ale krótkotrwałe. Jednak pewien szczyt opadów obserwuje się od maja do lipca, a także od sierpnia do października-listopada, kiedy tropikalne huragany nawiedzają wyspę.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Montserrat: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Montserrat

Montserrat © f.ru

Montserrat: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne