Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Dominikany

Dominikana

Dominikana © pixabay.com

Dominikana: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Republice Dominikańskiej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Republice Dominikańskiej
#minimalna
25.9oC
#średnia temperatura
26.6oC
#maksymalnie
27.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Republice Dominikańskiej w ostatnim tygodniu

Dominikana: informacje o temperaturze wody

Dominikana znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Dominikana - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 30 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Republice Dominikańskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Republice Dominikańskiej wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 30 punktów w Republice Dominikańskiej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Доминикане naprawione w Barahona. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.7oC. I najzimniejszy - w Sanchez, jego wartość - 25.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Republice Dominikańskiej roczne wykresy wyglądają następująco:

Punta Cana

Playa Bavaro

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Republice Dominikańskiej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Punta Cana26.8°C24.2°C
Cabarete26.1°C24.3°C
Cabrera26.1°C24.3°C
Uvero Alta26.8°C24.2°C
Samana26.8°C24.2°C
Bavaro26.3°C24.2°C
Cap Cana26.6°C24.2°C
Juan Dolio26.0°C24.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Republice Dominikańskiej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Punta Cana, Dominikana

Punta Cana, Dominikana © pixabay.com

Klimat w Republice Dominikańskiej

Wiatr tropikalny, morski. Średnie miesięczne temperatury na nizinach wahają się nieznacznie - od + 25 ° С do + 27 ° С. Najgorętszym miesiącem jest sierpień (do + 31°C), ale wiatry morskie wiejące z północnego wschodu łagodzą teraz upał. Najzimniejszy jest styczeń (około + 22°C). Strefa wysokościowa jest stosunkowo słabo rozwinięta, jednak na obszarach górskich temperatura w zimie może spaść prawie do minus punktu. Lokalny klimat charakteryzuje się wysoką wilgotnością powietrza - od 65% do 80%. Opady spadają z 1000 do 2000 mm. rocznie. Pora deszczowa trwa od maja do września-października, kiedy masy tropikalnego powietrza powodują ulewne deszcze na wyspę. Deszcze są szczególnie silne w okresie lipiec-sierpień, kiedy tajfuny przechodzą przez wyspę. Możliwe są również częste, ale krótkie prysznice w listopadzie i grudniu. Przez resztę czasu panuje sucha i ciepła pogoda.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Dominikana: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Boca Chica, Juan Dolio, Samana, San Pedro de Macoris, Playa Bavaro, Maimon Bay, Punta Cana, Cap Cana, Arena Gorda, Altos de Shavon, Bavaro, Uvero Alta

Bavaro, Dominikana

Bavaro, Dominikana © tripadvisor.com

Dominikana: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne