Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach St. Kitts i Nevis

Saint Kitts i Nevis

Saint Kitts i Nevis © capital.ua

Saint Kitts i Nevis: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Saint Kitts i Nevis. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Saint Kitts i Nevis
#minimalna
28.2oC
#średnia temperatura
28.3oC
#maksymalnie
28.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Saint Kitts i Nevis w ostatnim tygodniu

Saint Kitts i Nevis: informacje o temperaturze wody

Saint Kitts i Nevis znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Saint Kitts i Nevis to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Saint Kitts i Nevis woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Saint Kitts i Nevis wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty w Saint Kitts i Nevis w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Сент-Китс и Невис naprawione w Dieppe Bai Tovn. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.3oC. I najzimniejszy - Buster, jego wartość - 28.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Saint Kitts i Nevis roczne wykresy wyglądają następująco:

Dieppe Bai Tovn

Buster

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Saint Kitts i Nevis. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Dieppe Bai Tovn28.3°C26.6°C
Buster28.2°C26.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Saint Kitts i Nevis, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Saint Kitts i Nevis

Saint Kitts i Nevis © investim.guru

Klimat w Saint Kitts i Nevis

Wiatry tropikalne, gorące i bardzo równe. Wahania średnich miesięcznych temperatur są nieznaczne - od +18°C do +24 oC, a temperatura powietrza w lecie rzadko spada poniżej +27 C nawet w nocy i rzadko przekracza +30 C w ciągu dnia. Opady spadają z 700 do 1200 mm rocznie. Charakter rozmieszczenia deszczu zależy bezpośrednio od wysokości miejsca nad poziomem morza i jego położenia geograficznego. Maksymalna ilość opadów przypada na okres od maja do października-listopada, aw tym okresie nawet 70% rocznych opadów może spaść na północno-wschodnich zboczach gór (do 2000 mm w niektórych latach), a na południu pogoda niewiele różni się od reszty roku . Relatywnie sucha pora trwa od grudnia do kwietnia. Podobnie jak inne Wyspy Podwietrzne, Saint Kitts i Nevis znajdują się w przejściu silnych tropikalnych huraganów, które najprawdopodobniej występują od sierpnia do października.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Saint Kitts i Nevis: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Buster

Saint Kitts i Nevis

Saint Kitts i Nevis © discovery-russia.ru

Saint Kitts i Nevis: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne