Wersja strony w języku polskim
Sandy Point Town, Saint Kitts i Nevis
Sandy Point Town, Saint Kitts i Nevis | © b brudee.

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Saint Kitts i Nevis. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Saint Kitts i Nevis

#minimalny
28.4°C
#średni
28.9°C
#maksymalny
29.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Saint Kitts i Nevis w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Saint Kitts i Nevis

Obecnie na wszystkich plażach w Saint Kitts i Nevis woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Saint Kitts i Nevis wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Old Road Town, Saint Kitts i Nevis
Old Road Town, Saint Kitts i Nevis | © Kevin Harrington

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Saint Kitts i Nevis w Old Road Town. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.4°C. A najzimniejszy jest w Dieppe Bay Town, jego wartość 28.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Saint Kitts i Nevis wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Saint Kitts i Nevis. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Nevis28.9°C28.3°C
Basseterre28.6°C28.3°C
Old Road Town29.4°C28.3°C
Sandy Point Town28.7°C28.3°C
Dieppe Bay Town28.4°C28.3°C
Conaree Village28.9°C28.3°C
Charlestown29.2°C28.3°C

Klimat w Saint Kitts i Nevis

Dieppe Bay Town, Saint Kitts i Nevis
Dieppe Bay Town, Saint Kitts i Nevis | © Krish Gopal

Saint Kitts i Nevis znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Saint Kitts i Nevis to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Wiatry tropikalne, gorące i bardzo równe. Wahania średnich miesięcznych temperatur są nieznaczne - od +18°C do +24 oC, a temperatura powietrza w lecie rzadko spada poniżej +27 C nawet w nocy i rzadko przekracza +30 C w ciągu dnia. Opady spadają z 700 do 1200 mm rocznie. Charakter rozmieszczenia deszczu zależy bezpośrednio od wysokości miejsca nad poziomem morza i jego położenia geograficznego. Maksymalna ilość opadów przypada na okres od maja do października-listopada, aw tym okresie nawet 70% rocznych opadów może spaść na północno-wschodnich zboczach gór (do 2000 mm w niektórych latach), a na południu pogoda niewiele różni się od reszty roku . Relatywnie sucha pora trwa od grudnia do kwietnia. Podobnie jak inne Wyspy Podwietrzne, Saint Kitts i Nevis znajdują się w przejściu silnych tropikalnych huraganów, które najprawdopodobniej występują od sierpnia do października.

Saint Kitts i Nevis: regiony

Saint Kitts i Nevis
Saint Kitts i Nevis | © investim.guru

Saint Kitts i Nevis: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.