Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Kubie

Varadero, Kuba

Varadero, Kuba © pixabay.com

Kuba: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Kubie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Kubie
#minimalna
26.7oC
#średnia temperatura
27.7oC
#maksymalnie
29.2oC

Najpopularniejsze kurorty na Kubie w ostatnim tygodniu

Kuba: informacje o temperaturze wody

Kuba znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Karaibskie, Zatoka Meksykańska. Kuba - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 31 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Kubie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Kubie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 31 punkt na Kubie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Кубе naprawione w Moa. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.8oC. I najzimniejszy - w Varadero, jego wartość - 26.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Kubie roczne wykresy wyglądają następująco:

Cabanas

Varadero

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Kubie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Nuevitas28.5°C23.8°C
Campechuela27.8°C23.8°C
Gardalavaka28.3°C26.0°C
plaża Pilar27.4°C25.4°C
Dies de Octubre27.6°C22.5°C
Cienfuegos27.8°C26.0°C
La Havana del Este27.0°C22.5°C
Centro Havana27.0°C22.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Kubie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kuba

Kuba © pixabay.com

Klimat na Kubie

Klimat na Kubie to tropikalny wiatr branżowy. Średnia temperatura powietrza w styczniu wynosi + 19-21 ° С, w lipcu - + 30-35 ° С, średnia roczna temperatura jest utrzymywana na + 26 ° С. Przez cały rok obserwuje się wysoką wilgotność, która w połączeniu z wysoką temperaturą wymaga pewnej aklimatyzacji, ale na wybrzeżu ciepło jest często łagodzone przez ciągłe wiatry. Opady wynoszą do 1500 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pora deszczowa na Kubie trwa od maja do sierpnia-października, pora sucha od września-listopada do kwietnia, ale występują częste zmiany pogody, gdy występują obfite tropikalne opady w porze suchej i sucha i słoneczna pogoda w porze deszczowej. Średnia roczna temperatura wody u wybrzeży Kuby nie spada poniżej + 24°C.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kuba: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Cayo Santa Maria, Guillermo, Playa Esmeralda, Cayo Largo, Kayo-Koko, Trinidad, Cienfuegos, Pinar del Rio, Playa Blanca, Playa Santa Lucia, Gardalavaka, plaża Pilar, Puerto Padre

Kuba

Kuba © pixabay.com

Kuba: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne