Wersja strony w języku polskim
Ocho Rios, Jamajka
Ocho Rios, Jamajka | © travelask.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Jamajce. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Jamajce

#minimalny
27.6°C
#średni
28.2°C
#maksymalny
29.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Jamajce w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Jamajce

Obecnie na wszystkich plażach na Jamajce woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Jamajce wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Port Royal, Jamajka
Port Royal, Jamajka | © Yuriy Verbovyy

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Jamajce w Montego Bay. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.2°C. A najzimniejszy jest w Rocky Point, jego wartość 27.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Jamajce wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Jamajce. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Montego Bay29.2°C24.0°C
Negril28.4°C24.0°C
Ocho Rios28.2°C25.1°C
Falmouth28.6°C24.0°C
Runaway Bay28.1°C26.6°C
Port Antonio28.3°C25.1°C
Staw aligatorów27.7°C25.0°C
Kingston28.0°C25.1°C
Black River28.3°C24.0°C
Innes Bay Beach28.4°C25.3°C
Salt Marsh27.8°C24.0°C
Discovery Bay28.1°C26.6°C
Oracabessa28.7°C25.1°C
Bull Bay28.6°C25.1°C
Priory28.0°C26.6°C

Klimat na Jamajce

Port Maria, Jamajka
Port Maria, Jamajka | © Paul Allen

Jamajka znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Jamajka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 27 osad i kurortów.

Wiatr tropikalny. Istnieją 4 pory roku - dwie deszczowe (maj-czerwiec i wrzesień-listopad) i dwie suche (lipiec-sierpień i grudzień-kwiecień). Na brzegu cały rok zakresie temperatur od +24 C do + 35°C, w strefach góry nieco chłodniejsze - od +15 C do +27 O C. Wytrącanie 800-5000 mm. rocznie. Okres od maja do października jest uważany za najbardziej deszczowy. Od lipca do listopada tropikalne huragany uderzyły w kraj, osiągając szczyt w sierpniu i wrześniu.

Jamajka: regiony

Sandy Bay, Jamajka
Sandy Bay, Jamajka | © roberto zomaro

Jamajka: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.