Wersja strony w języku polskim
Portmore, Jamajka
Portmore, Jamajka | © Roshawn Banks

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Jamajce. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Jamajce

#minimalny
30.2°C
#średni
31.0°C
#maksymalny
31.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Jamajce w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Jamajce

Obecnie na wszystkich plażach na Jamajce woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Jamajce spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Savanna La Mar, Jamajka
Savanna La Mar, Jamajka | © Everald Finnikin

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Jamajce in Manchioneal. Jego wartość w tej lokalizacji to 31.6°C. A najzimniejszy jest w Montego Bay, jego wartość 30.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Jamajce wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Jamajce. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Montego Bay30.4°C25.3°C
Negril31.0°C25.3°C
Ocho Rios31.0°C26.8°C
Salt Marsh30.6°C25.3°C
Kingston31.4°C26.8°C
Runaway Bay30.8°C27.2°C
Lucea30.8°C25.3°C
Sandy Bay31.2°C25.3°C
Port Antonio31.6°C26.8°C
Falmouth31.1°C25.3°C
Hope Bay31.3°C26.8°C
Port Royal30.8°C26.8°C
St Margarets Bay31.0°C26.8°C
Savanna La Mar30.5°C25.3°C
Saint Anns Bay30.5°C27.2°C

Klimat na Jamajce

W jelitach solnych, Jamajka
W jelitach solnych, Jamajka | © Angela S

Jamajka znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Jamajka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 27 osad i kurortów.

Wiatr tropikalny. Istnieją 4 pory roku - dwie deszczowe (maj-czerwiec i wrzesień-listopad) i dwie suche (lipiec-sierpień i grudzień-kwiecień). Na brzegu cały rok zakresie temperatur od +24 C do + 35°C, w strefach góry nieco chłodniejsze - od +15 C do +27 O C. Wytrącanie 800-5000 mm. rocznie. Okres od maja do października jest uważany za najbardziej deszczowy. Od lipca do listopada tropikalne huragany uderzyły w kraj, osiągając szczyt w sierpniu i wrześniu.

Jamajka: regiony

Lucea, Jamajka
Lucea, Jamajka | © Dwayne Taylor

Jamajka: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.