Wersja strony w języku polskim
Kingston, Jamajka
Kingston, Jamajka | © Christopher Gordon

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Jamajce. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Jamajce

#minimalny
28.5°C
#średni
29.4°C
#maksymalny
30.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Jamajce w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Jamajce

Obecnie na wszystkich plażach na Jamajce woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Jamajce wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Jamajka
Jamajka | © pixabay.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Jamajce w Sandy Bay. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.1°C. A najzimniejszy jest w Kingston, jego wartość 28.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Jamajce wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Jamajce. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Montego Bay30.0°C29.7°C
Negril29.5°C29.7°C
Ocho Rios29.5°C30.0°C
Port Antonio29.7°C30.0°C
Staw aligatorów30.0°C30.2°C
Salt Marsh29.3°C29.7°C
Kingston28.5°C30.0°C
St Margarets Bay29.3°C30.0°C
Runaway Bay29.9°C29.5°C
Discovery Bay29.3°C29.5°C
Black River29.1°C29.7°C
Uczciwa perspektywa29.5°C30.0°C
Old Harbour Bay29.3°C30.0°C
Priory30.0°C29.5°C
Westmoreland29.9°C29.7°C

Klimat na Jamajce

Jamajka
Jamajka | © pixabay.com

Jamajka znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Jamajka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 27 osad i kurortów.

Wiatr tropikalny. Istnieją 4 pory roku - dwie deszczowe (maj-czerwiec i wrzesień-listopad) i dwie suche (lipiec-sierpień i grudzień-kwiecień). Na brzegu cały rok zakresie temperatur od +24 C do + 35°C, w strefach góry nieco chłodniejsze - od +15 C do +27 O C. Wytrącanie 800-5000 mm. rocznie. Okres od maja do października jest uważany za najbardziej deszczowy. Od lipca do listopada tropikalne huragany uderzyły w kraj, osiągając szczyt w sierpniu i wrześniu.

Jamajka: regiony

Savanna La Mar, Jamajka
Savanna La Mar, Jamajka | © Everald Finnikin

Jamajka: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.