Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Jamajki

Jamajka

Jamajka © pixabay.com

Jamajka: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Jamajce. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Jamajce
#minimalna
29.8oC
#średnia temperatura
30.5oC
#maksymalnie
31.1oC

Najpopularniejsze kurorty na Jamajce w ostatnim tygodniu

Jamajka: informacje o temperaturze wody

Jamajka znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Jamajka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 27 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Jamajce woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Jamajce wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 27 punktów na Jamajce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Ямайке naprawione w Port Royal. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.2oC. I najzimniejszy - w Rocky Point, jego wartość - 30.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Jamajce roczne wykresy wyglądają następująco:

Kingston

Negril

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Jamajce. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Alligator Pond30.5°C30.0°C
Zatoka Morant30.5°C31.4°C
Westmoreland30.2°C30.0°C
Port Maria30.0°C30.0°C
Buff Bay30.8°C31.4°C
Savannah la Mar30.1°C30.0°C
Old Harbour Bay30.9°C30.0°C
Rocky Point30.0°C30.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Jamajce, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Jamajka

Jamajka © tut-cikavo.com

Klimat na Jamajce

Wiatr tropikalny. Istnieją 4 pory roku - dwie deszczowe (maj-czerwiec i wrzesień-listopad) i dwie suche (lipiec-sierpień i grudzień-kwiecień). Na brzegu cały rok zakresie temperatur od +24 C do + 35°C, w strefach góry nieco chłodniejsze - od +15 C do +27 O C. Wytrącanie 800-5000 mm. rocznie. Okres od maja do października jest uważany za najbardziej deszczowy. Od lipca do listopada tropikalne huragany uderzyły w kraj, osiągając szczyt w sierpniu i wrześniu.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Jamajka: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Runaway Bay, Westmoreland

Kingston, Jamajka

Kingston, Jamajka © sunday-travel.ru

Jamajka: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne