Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Martyniki

Martynika

Martynika © pixabay.com

Martynika: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Martynice. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Martynice
#minimalna
26.4oC
#średnia temperatura
27.1oC
#maksymalnie
27.5oC

Najpopularniejsze kurorty na Martynice w ostatnim tygodniu

Martynika: informacje o temperaturze wody

Martynika znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Martynika - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 12 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Martynice woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Martynice ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 12-ти punktów na Martynice w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Мартинике naprawione w La Trinit. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.5oC. I najzimniejszy - w Saint-Pierre, jego wartość - 26.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Martynice roczne wykresy wyglądają następująco:

Fort-de-France

Le Robert

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Martynice. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Le Marin27.0°C24.0°C
La Trinità27.5°C24.0°C
Fort-de-France26.5°C24.0°C
Le Lorrain27.5°C24.0°C
Saint Marie27.5°C24.0°C
Saint Luce27.5°C24.0°C
Petite Riviera Salee27.5°C24.0°C
Le Trois-Islay26.5°C24.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Martynice, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Martynika

Martynika © pixabay.com

Klimat na Martynice

Wiatr tropikalny, morski. Średnia roczna temperatura wynosi około +26 oC, podczas gdy różnice temperatur w sezonie są niewielkie (średnia miesięczna temperatura prawie nigdy nie spada poniżej +20°C). Najgorętszym miesiącem jest sierpień (do +31°C), ale wiatry morskie wiejące z północnego wschodu łagodzą teraz upał. „Najzimniejszym» jest styczeń (około +22°C). W południowej części wyspy średnie dzienne temperatury są nieco wyższe, na północy, gdzie warunki pogodowe znacznie zależą od wysokości tego miejsca (ale jest również ciepło przez cały rok). Rytm klimatyczny determinowany jest zmianą dwóch pór roku - pory suchej („karem»), która trwa od grudnia do maja, oraz „letniej», która jest cieplejsza i bardziej wilgotna, trwającej od lipca do października. Lokalny klimat charakteryzuje się wysoką wilgotnością - od 80% (marzec) do 87% (wrzesień-październik). Opady spadają 1500-2500 mm rocznie, głównie w postaci silnych, ale krótkich tropikalnych przelotów od maja do września.Najsuchszym miesiącem jest Kwiecień, a najbardziej deszczowy wrzesień. Niszczycielskie tropikalne huragany są dość powszechne.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Martynika: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Fort-de-France

Martynika

Martynika © pixabay.com

Martynika: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne