Wersja strony w języku polskim
La Trinite, Martynika
La Trinite, Martynika | © Marcela Živná

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Martynice. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Martynice

#minimalny
27.4°C
#średni
27.8°C
#maksymalny
28.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Martynice w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Martynice

Obecnie na wszystkich plażach na Martynice woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Martynice wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Le Francois, Martynika
Le Francois, Martynika | © Claudia G aus R

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Martynice w Fort-de-France. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.4°C. A najzimniejszy jest w Sainte Marie, jego wartość 27.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Martynice wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Martynice. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Fort-de-France28.4°C28.1°C
Sainte Luce27.8°C28.1°C
Les Trois Ilets28.3°C28.1°C
Sainte Marie27.3°C28.1°C
Saint Pierre27.9°C28.1°C
Le Francois28.1°C28.1°C
Le Vauclin28.2°C28.1°C
Petite Riviere Salee28.2°C28.1°C
Le Marin28.0°C28.1°C
Le Robert27.4°C28.1°C
Le Lorrain27.6°C28.1°C
La Trinite28.0°C28.1°C

Klimat na Martynice

La Trinite, Martynika
La Trinite, Martynika | © Véronique SUARES LARGANGE

Martynika znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Martynika - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 12 osad i kurortów.

Wiatr tropikalny, morski. Średnia roczna temperatura wynosi około +26 oC, podczas gdy różnice temperatur w sezonie są niewielkie (średnia miesięczna temperatura prawie nigdy nie spada poniżej +20°C). Najgorętszym miesiącem jest sierpień (do +31°C), ale wiatry morskie wiejące z północnego wschodu łagodzą teraz upał. „Najzimniejszym» jest styczeń (około +22°C). W południowej części wyspy średnie dzienne temperatury są nieco wyższe, na północy, gdzie warunki pogodowe znacznie zależą od wysokości tego miejsca (ale jest również ciepło przez cały rok). Rytm klimatyczny determinowany jest zmianą dwóch pór roku - pory suchej („karem»), która trwa od grudnia do maja, oraz „letniej», która jest cieplejsza i bardziej wilgotna, trwającej od lipca do października. Lokalny klimat charakteryzuje się wysoką wilgotnością - od 80% (marzec) do 87% (wrzesień-październik). Opady spadają 1500-2500 mm rocznie, głównie w postaci silnych, ale krótkich tropikalnych przelotów od maja do września.Najsuchszym miesiącem jest Kwiecień, a najbardziej deszczowy wrzesień. Niszczycielskie tropikalne huragany są dość powszechne.

Martynika: regiony

Martynika
Martynika | © pixabay.com

Martynika: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.