Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach na Haiti

Haiti

Haiti © pixabay.com

Haiti: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Haiti. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Haiti
#minimalna
26.5oC
#średnia temperatura
27.5oC
#maksymalnie
28.3oC

Najpopularniejsze kurorty na Haiti w ostatnim tygodniu

Haiti: informacje o temperaturze wody

Haiti znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest umyty przez Zatokę Kalifornijską. Haiti - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 35 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Haiti woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Haiti ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 35 punktów na Haiti w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Гаити naprawione w Port-au-Prince. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.3oC. I najzimniejszy - w Le Borg, jego wartość - 26.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Haiti roczne wykresy wyglądają następująco:

Cote de Fer

Port-au-Prince

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Haiti. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Les Irua28.0°C25.8°C
Gresier28.0°C22.5°C
Le Borg26.5°C22.5°C
Khardonnier27.2°C25.8°C
Tiburon28.0°C25.8°C
Anse Rouge27.3°C22.5°C
Cap-Aizian26.5°C22.5°C
Mol Saint-Nicolas27.1°C22.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Haiti, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Haiti

Haiti © pixabay.com

Klimat na Haiti

Wiatr tropikalny. Klimat Haiti jako całości jest raczej gorący i wilgotny, a temperatura powietrza zmienia się silniej w ciągu dnia niż z sezonu na sezon. Średnia temperatura w ciągu dnia w miesiącach letnich (czerwiec-sierpień) wynosi około +28 o C, przy maksimum +38 o C, zaś w nocy może spaść do +20 o C. Zimą (grudzień -Luty) średnia miesięczna temperatura wynosi około +22 o C, w niektórych dniach wzrasta do +30 oC. Ponadto na obszarach górskich jest zawsze o 2-5 stopni chłodniejszy niż na wybrzeżu. Opady wynoszą do 2100 mm rocznie. Charakter ich rozmieszczenia jest raczej nierówny - na północnym wybrzeżu pora deszczowa przypada na okres od października do maja, a na południowym wybrzeżu maksymalne opady występują od maja do października. Stoki górskie otrzymują średnio o 15-20% więcej deszczu niż obszary przybrzeżne, z do 2000 mm deszczu rocznie na stokach nawietrznych, a nie więcej niż 500-800 mm na stokach zawietrznych i dorzeczach międzyrzecznych. Niszczycielskie tropikalne huragany przelatujące nad terytorium kraju są częste, głównie od czerwca do września-października. Susze również nie są rzadkie, szczególnie w ostatnim czasie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Haiti: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Haiti

Haiti © pixabay.com

Haiti: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne