Wersja strony w języku polskim
Antigua i Barbuda
Antigua i Barbuda | © otdyhateli.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Antigui i Barbudie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Antigui i Barbudie

#minimalny
28.0°C
#średni
28.6°C
#maksymalny
29.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Antigui i Barbudie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Antigui i Barbudie

Obecnie na wszystkich plażach na Antigui i Barbudie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Antigui i Barbudie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Antigua i Barbuda
Antigua i Barbuda | © spasibo-travel.by

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Antigui i Barbudie w Falmouth. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.7°C. A najzimniejszy jest w Saint Johns, jego wartość 27.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Antigui i Barbudie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Antigui i Barbudie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Saint Johns27.8°C28.2°C
Jolly Harbour28.1°C28.2°C
Falmouth28.7°C28.2°C
Barbuda28.0°C28.2°C
Codrington28.5°C28.2°C
Parham28.3°C28.2°C
Cedar Grove28.2°C28.2°C

Klimat na Antigui i Barbudie

Barbuda, Antigua i Barbuda
Barbuda, Antigua i Barbuda | © Jeanine BB

Antigua i Barbuda znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Antigua i Barbuda to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Wiatry tropikalne, ciepłe i względnie suche. Przez cały rok temperatura powietrza mieści się w przedziale od + 26-27 C (styczeń) do + 30-32 C (lipiec). Opady wynoszą około 1300 mm rocznie, przy maksymalnej ilości opadów przypadających na okres od sierpnia do września-grudnia. Na wyspach wiatry niemal stale wieją, znacznie łagodząc upał. W okresie od czerwca do listopada tropikalne huragany można pokonać na terytorium kraju, czemu towarzyszy wichura i ulewne deszcze.

Antigua i Barbuda: regiony

Jolly Harbour, Antigua i Barbuda
Jolly Harbour, Antigua i Barbuda | © Dwaine Looby

Antigua i Barbuda: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.