Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na Antigui i Barbudzie

Antigua i Barbuda

Antigua i Barbuda © spasibo-travel.by

Antigua i Barbuda: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Antigui i Barbudie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Antigui i Barbudie
#minimalna
27.5oC
#średnia temperatura
27.9oC
#maksymalnie
28.2oC

Najpopularniejsze kurorty na Antigui i Barbudie w ostatnim tygodniu

Antigua i Barbuda: informacje o temperaturze wody

Antigua i Barbuda znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Antigua i Barbuda to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Antigui i Barbudie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Antigui i Barbudie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty na Antigui i Barbudie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Антигуа и Барбуда naprawione St. Johns. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.5oC. I najzimniejszy - w Falmouth, jego wartość - 27.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Antigui i Barbudie roczne wykresy wyglądają następująco:

Falmouth

St. Johns

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Antigui i Barbudie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
St. Johns28.5°C26.0°C
Falmouth27.5°C26.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Antigui i Barbudie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Antigua i Barbuda

Antigua i Barbuda © 112.ua

Klimat na Antigui i Barbudie

Wiatry tropikalne, ciepłe i względnie suche. Przez cały rok temperatura powietrza mieści się w przedziale od + 26-27 C (styczeń) do + 30-32 C (lipiec). Opady wynoszą około 1300 mm rocznie, przy maksymalnej ilości opadów przypadających na okres od sierpnia do września-grudnia. Na wyspach wiatry niemal stale wieją, znacznie łagodząc upał. W okresie od czerwca do listopada tropikalne huragany można pokonać na terytorium kraju, czemu towarzyszy wichura i ulewne deszcze.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Antigua i Barbuda: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Antigua i Barbuda

Antigua i Barbuda © otdyhateli.com

Antigua i Barbuda: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne