Wersja strony w języku polskim
Barbuda, Antigua i Barbuda
Barbuda, Antigua i Barbuda | © Jeanine BB

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Antigui i Barbudie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Antigui i Barbudie

#minimalny
25.8°C
#średni
26.2°C
#maksymalny
26.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Antigui i Barbudie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Antigui i Barbudie

Teraz na wszystkich plażach na Antigui i Barbudie temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Antigui i Barbudie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Jolly Harbour, Antigua i Barbuda
Jolly Harbour, Antigua i Barbuda | © Otto Nassar

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Antigui i Barbudie w Codrington. Jego wartość w tej lokalizacji to 25.7°C. A najzimniejszy jest w Barbudzie, jego wartość 25.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Antigui i Barbudie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Antigui i Barbudie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Saint Johns25.3°C25.7°C
Jolly Harbour25.3°C25.7°C
Barbuda25.3°C25.7°C
Cedar Grove25.7°C25.7°C
Falmouth25.5°C25.7°C
Parham25.3°C25.7°C
Codrington25.7°C25.7°C

Klimat na Antigui i Barbudie

Jolly Harbour, Antigua i Barbuda
Jolly Harbour, Antigua i Barbuda | © Dwaine Looby

Antigua i Barbuda znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Antigua i Barbuda to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Wiatry tropikalne, ciepłe i względnie suche. Przez cały rok temperatura powietrza mieści się w przedziale od + 26-27 C (styczeń) do + 30-32 C (lipiec). Opady wynoszą około 1300 mm rocznie, przy maksymalnej ilości opadów przypadających na okres od sierpnia do września-grudnia. Na wyspach wiatry niemal stale wieją, znacznie łagodząc upał. W okresie od czerwca do listopada tropikalne huragany można pokonać na terytorium kraju, czemu towarzyszy wichura i ulewne deszcze.

Antigua i Barbuda: regiony

Jolly Harbour, Antigua i Barbuda
Jolly Harbour, Antigua i Barbuda | © Dwaine Looby

Antigua i Barbuda: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.