Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w Belize

Belize

Belize © pixabay.com

Belize: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Belize. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Belize
#minimalna
30.0oC
#średnia temperatura
30.7oC
#maksymalnie
31.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Belize w ostatnim tygodniu

Belize: informacje o temperaturze wody

Belize znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Belize to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Belize woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Belize wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Belize w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Белизе naprawione w Dangriga. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.5oC. I najzimniejszy - w San Pedro, jego wartość - 30.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Belize roczne wykresy wyglądają następująco:

Corozal

Dangriga

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Belize. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Corozal30.3°C32.5°C
Ambergris Kaye31.3°C30.5°C
San Pedro30.1°C30.5°C
Dangriga31.5°C30.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Belize, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Belize

Belize © offshoreservice.ru

Klimat w Belize

Wiatr tropikalny. Warunki klimatyczne w Belize są niezwykle zróżnicowane na tak małym terytorium. Średnia temperatura powietrza w lecie na nizinach wynosi około +26 o C, w górach około + 19 o C. W zimie na równinach około +21 o C, w górach do +17 o C. Ale główną różnicą w warunkach pogodowych nie jest temperatura powietrza , ale w ilości opadów. Średnio do 1350 mm deszczu (z „porą suchą» od listopada do kwietnia) i do 4000 mm rocznie na południu spada średnio w regionach północnych rocznie, a tutaj „pora sucha» jest znacznie krótsza - około dwóch miesięcy. Maksymalne dni deszczowe zwykle przypadają między czerwcem a sierpniem, ale ten wzorzec nie uwzględnia wpływu pasm górskich. W zależności od wysokości miejsca nad poziomem morza i ekspozycji stoku ilość opadów może się znacznie różnić nawet między pobliskimi punktami. Od czerwca do listopada często występują niszczycielskie huragany tropikalne.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Belize: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Ambergris Kaye, Dangriga

Belize

Belize © pixabay.com

Belize: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne