Wersja strony w języku polskim
Bridgetown, Barbados
Bridgetown, Barbados | © Andmir_trip

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Barbadosie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Barbadosie

#minimalny
28.3°C
#średni
28.7°C
#maksymalny
29.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Barbadosie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Barbadosie

Obecnie na wszystkich plażach na Barbadosie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Barbadosie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Barbados
Barbados | © pixabay.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Barbadosie w Bridgetown. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.1°C. A najzimniejszy jest w Batszebie, jego wartość 28.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Barbadosie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Barbadosie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Bridgetown29.1°C28.9°C
Batszeba28.3°C28.9°C
Lower Carlton29.0°C28.9°C

Klimat na Barbadosie

Barbados
Barbados | © pixabay.com

Barbados znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Barbados to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Wiatry tropikalne, blisko morskiego podrównikowego. Temperatura powietrza w ciągu roku waha się od +26°C do +30°C, a wiatry handlowe i morska bryza zapobiegają wyniszczającemu upałowi. Od listopada do maja pogoda jest sucha i stosunkowo chłodna (średnia temperatura w tym okresie waha się od +18°C w nocy do +28°C w ciągu dnia), w lecie średnia temperatura wynosi około + 23-30 o C. Średnie roczne opady wynoszą od 1100 mm na wybrzeżu do 2000 mm w głąb lądu, z 75% opadów w porze deszczowej i gorącej - od czerwca do października-listopada (lipiec jest najbardziej mokrym miesiącem). Możliwe są jednocześnie huraganowe wiatry i potężne tajfuny tropikalne.

Barbados: regiony

Falmouth, Jamajka
Falmouth, Jamajka | © Shonya Stewart

Barbados: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.