Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Barbadosie

Barbados

Barbados © pixabay.com

Barbados: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Barbadosie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Barbadosie
#minimalna
26.8oC
#średnia temperatura
27.4oC
#maksymalnie
27.9oC

Najpopularniejsze kurorty na Barbadosie w ostatnim tygodniu

Barbados: informacje o temperaturze wody

Barbados znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Barbados to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Barbadosie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Barbadosie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty na Barbadosie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Барбадосе naprawione w Batszeba. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.6oC. I najzimniejszy - w Bridgetown, jego wartość - 26.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Barbadosie roczne wykresy wyglądają następująco:

Batszeba

Bridgetown

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Barbadosie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Batszeba27.6°C24.9°C
Bridgetown26.8°C24.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Barbadosie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Barbados

Barbados © pixabay.com

Klimat na Barbadosie

Wiatry tropikalne, blisko morskiego podrównikowego. Temperatura powietrza w ciągu roku waha się od +26°C do +30°C, a wiatry handlowe i morska bryza zapobiegają wyniszczającemu upałowi. Od listopada do maja pogoda jest sucha i stosunkowo chłodna (średnia temperatura w tym okresie waha się od +18°C w nocy do +28°C w ciągu dnia), w lecie średnia temperatura wynosi około + 23-30 o C. Średnie roczne opady wynoszą od 1100 mm na wybrzeżu do 2000 mm w głąb lądu, z 75% opadów w porze deszczowej i gorącej - od czerwca do października-listopada (lipiec jest najbardziej mokrym miesiącem). Możliwe są jednocześnie huraganowe wiatry i potężne tajfuny tropikalne.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Barbados: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Barbados

Barbados © pixabay.com

Barbados: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne