Wersja strony w języku polskim
San Juan, Puerto Rico
San Juan, Puerto Rico | © seatemperature.net

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Portoryko. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Portoryko

#minimalny
28.0°C
#średni
28.9°C
#maksymalny
29.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Portoryko w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Portoryko

Obecnie na wszystkich plażach w Portoryko woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Portoryko wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

San Juan, Puerto Rico
San Juan, Puerto Rico | © seatemperature.net

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Portoryko in Isabela. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.9°C. A najzimniejszy jest w Isabel Segunda, jego wartość 28.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Portoryko wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Portoryko. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
San Juan28.3°C31.6°C
Vieques28.6°C30.7°C
Culebra28.7°C30.7°C
Aguadilla29.7°C31.0°C
Cabo Rojo29.1°C31.0°C
Isabela29.9°C31.0°C
Rincon29.8°C31.0°C
Ponce29.3°C31.6°C
Arecibo28.8°C29.9°C
Boqueron29.3°C31.0°C
La Parguera29.4°C31.0°C
La Playa29.3°C31.0°C
Mar Chiquita Beach29.6°C29.9°C
Punta Santiago29.5°C31.6°C
Playa Fortuna28.4°C30.7°C

Klimat w Portoryko

Playa Fortuna, Puerto Rico
Playa Fortuna, Puerto Rico | © Jorge Moran

Puerto Rico znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Puerto Rico - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 35 osad i kurortów.

Wiatr tropikalny, ciepły i bardzo równomierny. Średnia miesięczna temperatura w ciągu roku zmienia się nieznacznie - od + 22-24 C w zimie do + 28-29 C w lecie. Dzienne zmiany temperatury są również słabe, ale na obszarach górskich w nocy może być chłodno. Temperatura w regionach południowych jest zwykle nieco wyższa niż na północy, aw centralnych gminach górskich jest zawsze zauważalnie niższa niż na wybrzeżu. Opady spadają z 800 do 2500 mm rocznie, a ich rozkład jest raczej nierówny - obszary wokół szczytu El Yunke otrzymują do 2000 mm deszczu rocznie, podczas gdy regiony południowo-zachodnie nie przekraczają 850 mm. Huragany są tak powszechne w Puerto Rico, że uważa się, że angielskie słowo „huragan» pochodzi od imienia boga zła w mitologii Taino - Huracan.Potężne wiry atmosferyczne przelatują nad terytorium kraju od maja do listopada. Pogoda w tym okresie jest dość gorąca, bardzo wilgotna i wietrzna (prędkość wiatru na obrzeżach tajfunu może osiągnąć 150 km134h).

Puerto Rico: regiony

La Parguera, Puerto Rico
La Parguera, Puerto Rico | © Rafael Rodríguez-Cáceres

Puerto Rico: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.