Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Puerto Rico

San Juan, Puerto Rico

San Juan, Puerto Rico

Puerto Rico: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Portoryko. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Portoryko
#minimalna
27.4oC
#średnia temperatura
28.0oC
#maksymalnie
28.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Portoryko w ostatnim tygodniu

Puerto Rico: informacje o temperaturze wody

Puerto Rico znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest myte przez Morze Karaibskie. Puerto Rico - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 35 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Portoryko woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Portoryko ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 35 punktów w Portoryko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Пуэрто-Рико naprawione w Playa Fortuna. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.7oC. I najzimniejszy - w Puerto Real, jego wartość - 27.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Portoryko roczne wykresy wyglądają następująco:

Rincon

Aguadilla

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Portoryko. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Hauka28.4°C24.8°C
Lois27.5°C24.8°C
Carrysales27.8°C24.8°C
Carolina28.6°C24.8°C
Playa Fortuna28.7°C24.8°C
Playita Cortada28.1°C24.8°C
Catanio27.8°C24.8°C
Tallaboa28.1°C24.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Portoryko, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

San Juan, Puerto Rico

San Juan, Puerto Rico

Klimat w Portoryko

Wiatr tropikalny, ciepły i bardzo równomierny. Średnia miesięczna temperatura w ciągu roku zmienia się nieznacznie - od + 22-24 C w zimie do + 28-29 C w lecie. Dzienne zmiany temperatury są również słabe, ale na obszarach górskich w nocy może być chłodno. Temperatura w regionach południowych jest zwykle nieco wyższa niż na północy, aw centralnych gminach górskich jest zawsze zauważalnie niższa niż na wybrzeżu. Opady spadają z 800 do 2500 mm rocznie, a ich rozkład jest raczej nierówny - obszary wokół szczytu El Yunke otrzymują do 2000 mm deszczu rocznie, podczas gdy regiony południowo-zachodnie nie przekraczają 850 mm. Huragany są tak powszechne w Puerto Rico, że uważa się, że angielskie słowo „huragan» pochodzi od imienia boga zła w mitologii Taino - Huracan.Potężne wiry atmosferyczne przelatują nad terytorium kraju od maja do listopada. Pogoda w tym okresie jest dość gorąca, bardzo wilgotna i wietrzna (prędkość wiatru na obrzeżach tajfunu może osiągnąć 150 km134h).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Puerto Rico: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

San Juan, Puerto Rico

San Juan, Puerto Rico

Puerto Rico: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne