Wersja strony w języku polskim
Port Alberni, Kanada
Port Alberni, Kanada | © Eduard W.

Aktualna temperatura wody w morzu Selish. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Selisz.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
10.0°C
#średni
11.6°C
#maksymalny
14.2°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody generalnie jest w strefie dyskomfortu, zdarzają się nawet bardzo zimne miejsca. Jest kilka miejsc, w których temperatura wody zbliża się do komfortowych.

Sea Selish: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Sea Selish: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Sooke, Kanada
Sooke, Kanada | © Liz Anderson

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Gibsons. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 14.3°C. I najzimniejszy we Freeland, jego wartość 10.3°C.

Temperatura wody w Sea Selish wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Sea Selish: informacje ogólne

Coupeville, USA
Coupeville, USA | © J.C.K. Griffin

Morze Selisz to system wodny położony między południowo-zachodnią częścią kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska a północno-zachodnią częścią stanu Waszyngton w USA.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Vancouver14.0°C25.6°C
Victoria10.8°C24.9°C
Seattle11.3°C30.6°C
Gibsons14.3°C25.6°C
Nanaimo13.7°C24.9°C
Tofino11.9°C23.0°C
Bellingham12.4°C28.2°C
Bowen Island13.9°C25.6°C
Powell River14.3°C24.0°C
Parksville13.7°C24.9°C
Sechelt14.3°C24.9°C
Campbell River13.8°C24.0°C
Port Townsend10.4°C29.6°C
Rzeka Jordan10.4°C24.9°C
Friday Harbor11.5°C24.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Nanaimo, Kanada
Nanaimo, Kanada | © ümit tomar

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.