Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Selish

Kolumbia Brytyjska, Kanada

Kolumbia Brytyjska, Kanada © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Selish. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Selish. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Selish
#minimalna
11.7oC
#średnia temperatura
13.3oC
#maksymalnie
16.2oC

Morze Selish: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Selish: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Selish temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Selish nagrane dzisiaj w Gibsons. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.4oC. I najzimniejszy - w Victorii, jego wartość - 12.0oC.

Temperatura wody w Morze Selish wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 56 punktów w Morze Selish w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Selish, roczne wykresy wyglądają następująco:

Maplewood, USA

Seattle, USA

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Selish.

MiastoWodaPowietrze
Seattle13.1°C22.8°C
Navy Yard City12.7°C22.8°C
Des Moines13.1°C22.8°C
Southworth13.2°C22.8°C
Port Ludlow12.5°C21.7°C
Worm Beach12.6°C17.1°C
Traciton13.0°C22.8°C
Surrey13.6°C15.9°C
Vancouver15.6°C15.9°C
Marietta13.7°C15.9°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Selish. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Seattle, USA

    Seattle, USA © pixabay.com

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne