Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na wybrzeżu Kanady

Nowy Brunszwik, Kanada

Nowy Brunszwik, Kanada © pixabay.com

Kanada: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Kanadzie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Kanadzie
#minimalna
-1.8oC
#średnia temperatura
3.7oC
#maksymalnie
8.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Kanadzie w ostatnim tygodniu

Kanada: informacje o temperaturze wody

Kanada znajduje się w Ameryce Północnej. Kraj jest myte przez cztery morza, takie jak Ocean Arktyczny, Ocean Atlantycki, Zatoka Hudsona, Sea Selish. Monitorujemy również temperatury wody w dużych jeziorach w Kanadzie. Kanada - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 89 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Kanadzie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Kanadzie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Kanadzie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Канаде naprawione w Victorii. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 8.8oC. I najzimniejszy - w Sainte-Anne-De-Monts, jego wartość - -1.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Kanadzie roczne wykresy wyglądają następująco:

Kornwalia

Vancouver

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Kanadzie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Sechelt8.3°C5.0°C
Gumbo2.5°C-2.3°C
La Malba-0.3°C-3.5°C
Charlottetown1.8°C-3.7°C
Shut-Oaks-Utard-1.6°C-4.1°C
Rzeka Powell8.5°C5.6°C
Catalina2.8°C-0.3°C
Parrsboro3.7°C-3.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Kanadzie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Nowa Fundlandia I Labrador, Kanada

Nowa Fundlandia I Labrador, Kanada © pixabay.com

Klimat w Kanadzie

W większości Kanady jest umiarkowany, dość łagodny, na północy - subarktyki. Średnie temperatury w styczniu wahają się od -35°C na północy kraju do +4°C na południu wybrzeża Pacyfiku. Średnie temperatury w lipcu wynoszą około +21°C na południu kraju i od -4°C do + 4°C na wyspach kanadyjskiego archipelagu arktycznego. Poza kołem podbiegunowym temperatury prawie zawsze są poniżej zera. Opady spada rocznie od 150 mm. w części północnej do 1250 mm. na Atlantyku i 2500 mm. na wybrzeżu Pacyfiku. Na wybrzeżu Atlantyku, w wyniku oddziaływania mas powietrza kontynentalnego i atlantyckiego, pogoda jest niestabilna, zimą występują częste burze i duże opady śniegu, w lecie okres ciepły trwa dłużej niż w innych wschodnich częściach kraju, ale nigdy nie jest szczególnie gorący. Obserwuje się częstą i ostrą zmianę ciśnienia atmosferycznego.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kanada: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Nowa Fundlandia I Labrador, Kanada

Nowa Fundlandia I Labrador, Kanada © pixabay.com

Kanada: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Kanada: jeziora

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w niektórych jeziorach położonych w kraju:

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne