Wersja strony w języku polskim
Eatons Neck, USA
Eatons Neck, USA | © Sang Qiu

Aktualna temperatura wody w Oceanie Atlantyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Oceanie Atlantyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.2°C
#średni
19.8°C
#maksymalny
30.7°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Atlantycki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

CocoCay Royal Caribbean, Bahamy
CocoCay Royal Caribbean, Bahamy | © Erik Fathy

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w języku Islamorada. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.7°C. I najzimniejszy w Tasiilaq, jego wartość -1.2°C.

Temperatura wody w Oceanie Atlantyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Atlantycki: informacje ogólne

Eatons Neck, USA
Eatons Neck, USA | © Loose Cannon

Ocean Atlantycki znajduje się we wszystkich strefach klimatycznych Ziemi. Główna część oceanu znajduje się pomiędzy 40 ° szerokości geograficznej północnej. i 42 ° S. - znajduje się w subtropikalnej, tropikalnej, podrównikowej i równikowej strefie klimatycznej. Przez cały rok panują wysokie dodatnie temperatury powietrza. Na szerokościach geograficznych sub-antarktycznych i antarktycznych występuje najsurowszy klimat, aw mniejszym stopniu subpolarne, północne szerokości geograficzne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Teneryfa21.5°C21.4°C
Algarve18.4°C18.7°C
Albufeira18.7°C18.7°C
Lizbona18.4°C17.3°C
Lanzarote20.6°C22.1°C
Costa da Caparica18.7°C17.3°C
Fuerteventura20.9°C18.7°C
Las Palmas De Gran Canaria21.7°C21.7°C
Portimao18.8°C17.6°C
Kapsztad14.7°C14.9°C
Gran Canaria21.4°C21.7°C
Les Sables-d'Olonne18.4°C17.0°C
Monte Gordo19.1°C19.1°C
Rio De Janeiro21.5°C18.9°C
Atlantic City20.0°C24.2°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Acantilados de Los Gigantes, Hiszpania
Acantilados de Los Gigantes, Hiszpania | © Torsten Halbach

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.