Wersja strony w języku polskim
Sanxenxo, Hiszpania
Sanxenxo, Hiszpania | © JL UL

Aktualna temperatura wody w Oceanie Atlantyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Oceanie Atlantyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-2.4°C
#średni
15.8°C
#maksymalny
29.5°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Atlantycki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Praia da Costa Nova, Portugalia
Praia da Costa Nova, Portugalia | © Alma A

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Praia Redonda. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.5°C. I najzimniejszy w Vieux-Fort, jego wartość -2.4°C.

Temperatura wody w Oceanie Atlantyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Atlantycki: informacje ogólne

Surf City, USA
Surf City, USA | © Craig Evans

Ocean Atlantycki znajduje się we wszystkich strefach klimatycznych Ziemi. Główna część oceanu znajduje się pomiędzy 40 ° szerokości geograficznej północnej. i 42 ° S. - znajduje się w subtropikalnej, tropikalnej, podrównikowej i równikowej strefie klimatycznej. Przez cały rok panują wysokie dodatnie temperatury powietrza. Na szerokościach geograficznych sub-antarktycznych i antarktycznych występuje najsurowszy klimat, aw mniejszym stopniu subpolarne, północne szerokości geograficzne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Teneryfa19.1°C24.0°C
Myrtle Beach15.3°C12.4°C
Miami24.7°C23.6°C
Fuerteventura18.6°C19.5°C
Gran Canaria19.1°C25.7°C
Miami Beach24.8°C23.6°C
Lanzarote18.1°C19.8°C
Fort Lauderdale24.7°C24.2°C
Las Palmas De Gran Canaria19.2°C23.2°C
Cocoa Beach21.9°C21.3°C
Lizbona14.9°C17.6°C
Funchal19.2°C21.6°C
Daytona Beach20.9°C20.1°C
Jacksonville19.3°C18.8°C
Algarve15.5°C17.2°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Morehead City, USA
Morehead City, USA | © Alexander Kruse

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.