Wersja strony w języku polskim
Cavacos, Portugalia
Cavacos, Portugalia | © Demetrio Vicente

Aktualna temperatura wody w Oceanie Atlantyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Oceanie Atlantyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.5°C
#średni
18.1°C
#maksymalny
30.3°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Atlantycki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Connaught, Irlandia
Connaught, Irlandia | © eurokurort.by

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Alcantara. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.3°C. I najzimniejszy w Nanortalik, jego wartość -1.5°C.

Temperatura wody w Oceanie Atlantyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Atlantycki: informacje ogólne

Nanortalik, Grenlandia
Nanortalik, Grenlandia | © TOM VIG

Ocean Atlantycki znajduje się we wszystkich strefach klimatycznych Ziemi. Główna część oceanu znajduje się pomiędzy 40 ° szerokości geograficznej północnej. i 42 ° S. - znajduje się w subtropikalnej, tropikalnej, podrównikowej i równikowej strefie klimatycznej. Przez cały rok panują wysokie dodatnie temperatury powietrza. Na szerokościach geograficznych sub-antarktycznych i antarktycznych występuje najsurowszy klimat, aw mniejszym stopniu subpolarne, północne szerokości geograficzne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Teneryfa21.3°C19.8°C
Hilton Head Island23.6°C24.9°C
Lanzarote19.4°C19.7°C
Fuerteventura19.7°C16.8°C
Emerald Isle21.6°C24.1°C
Myrtle Beach22.8°C24.8°C
Atlantic City14.1°C20.0°C
Lizbona15.9°C14.7°C
Gran Canaria20.5°C19.7°C
Algarve15.8°C18.5°C
Oak Island22.3°C24.8°C
Ocean City15.5°C21.7°C
Virginia Beach18.5°C24.7°C
Miami Beach29.5°C28.1°C
Carolina Beach21.8°C24.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Palm Beach Shores, USA
Palm Beach Shores, USA | © Rambo Kalzone

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.