Wersja strony w języku polskim
Demarest Lloyd, USA
Demarest Lloyd, USA | © Mikhail Raikhline

Aktualna temperatura wody w Oceanie Atlantyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Oceanie Atlantyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
1.5°C
#średni
20.7°C
#maksymalny
30.3°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Atlantycki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ribadeo, Hiszpania
Ribadeo, Hiszpania | © Lucía López Lobera

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Georgetown. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.3°C. I najzimniejszy w Kagsimiut, jego wartość 1.4°C.

Temperatura wody w Oceanie Atlantyckim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Atlantycki: informacje ogólne

Beauvoir-sur-Mer, Francja
Beauvoir-sur-Mer, Francja | © Christian ANNEREL

Ocean Atlantycki znajduje się we wszystkich strefach klimatycznych Ziemi. Główna część oceanu znajduje się pomiędzy 40 ° szerokości geograficznej północnej. i 42 ° S. - znajduje się w subtropikalnej, tropikalnej, podrównikowej i równikowej strefie klimatycznej. Przez cały rok panują wysokie dodatnie temperatury powietrza. Na szerokościach geograficznych sub-antarktycznych i antarktycznych występuje najsurowszy klimat, aw mniejszym stopniu subpolarne, północne szerokości geograficzne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Monte Gordo21.0°C23.0°C
Teneryfa22.8°C24.3°C
Costa da Caparica17.5°C21.0°C
Armacao De Pera19.4°C21.9°C
Portimao20.3°C21.9°C
Algarve21.0°C23.6°C
Atlantic City20.9°C23.2°C
Albufeira20.4°C23.6°C
Sea Isle City20.5°C23.4°C
Galway14.5°C13.5°C
Coney Island20.7°C23.5°C
Manta Rota20.8°C23.0°C
Kapsztad16.4°C14.6°C
Lagos19.6°C20.3°C
Brighton Beach20.0°C23.5°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Agulo, Hiszpania
Agulo, Hiszpania | © Mark Fewster

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.