Wersja strony w języku polskim
Praia de Esmoriz, Portugalia
Praia de Esmoriz, Portugalia | © João Barbeiro

Aktualna temperatura wody w Oceanie Atlantyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Oceanie Atlantyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.8°C
#średni
17.3°C
#maksymalny
29.3°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Atlantycki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Velddrif, Republika Południowej Afryki
Velddrif, Republika Południowej Afryki | © Cracklin' Rosie River Tours, Velddrift

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Barcarena. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.3°C. I najzimniejszy w Nuuk, jego wartość -0.8°C.

Temperatura wody w Oceanie Atlantyckim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Atlantycki: informacje ogólne

Fuseta, Portugalia
Fuseta, Portugalia | © Jose Pereira

Ocean Atlantycki znajduje się we wszystkich strefach klimatycznych Ziemi. Główna część oceanu znajduje się pomiędzy 40 ° szerokości geograficznej północnej. i 42 ° S. - znajduje się w subtropikalnej, tropikalnej, podrównikowej i równikowej strefie klimatycznej. Przez cały rok panują wysokie dodatnie temperatury powietrza. Na szerokościach geograficznych sub-antarktycznych i antarktycznych występuje najsurowszy klimat, aw mniejszym stopniu subpolarne, północne szerokości geograficzne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Teneryfa23.3°C20.8°C
Lanzarote21.7°C19.8°C
Gran Canaria21.5°C19.8°C
Fuerteventura21.7°C15.9°C
Miami Beach24.8°C24.6°C
Miami24.5°C24.6°C
Las Palmas De Gran Canaria21.9°C20.3°C
Funchal22.2°C17.7°C
Hilton Head Island16.0°C19.0°C
Nassau26.1°C25.8°C
Key Largo23.3°C25.5°C
Maspalomas22.0°C19.8°C
Costa Adeje22.7°C20.8°C
Nowy Jork10.0°C9.7°C
CocoCay Royal Caribbean26.2°C25.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Kennebunkport, USA
Kennebunkport, USA | © Joe Hsu

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.