Wersja strony w języku polskim
Ribeira da Prata, Republika Zielonego Przylądka
Ribeira da Prata, Republika Zielonego Przylądka | © Ansbacher Reisewelt

Aktualna temperatura wody w Oceanie Atlantyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Oceanie Atlantyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
0.0°C
#średni
17.9°C
#maksymalny
29.3°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Atlantycki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Navegantes, Brazylia
Navegantes, Brazylia | © Marlon Delai

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Macapa. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.1°C. I najzimniejszy w Kagsimiut, jego wartość 0.0°C.

Temperatura wody w Oceanie Atlantyckim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Atlantycki: informacje ogólne

Saint Louis, Senegal
Saint Louis, Senegal | © Mariam Lopez

Ocean Atlantycki znajduje się we wszystkich strefach klimatycznych Ziemi. Główna część oceanu znajduje się pomiędzy 40 ° szerokości geograficznej północnej. i 42 ° S. - znajduje się w subtropikalnej, tropikalnej, podrównikowej i równikowej strefie klimatycznej. Przez cały rok panują wysokie dodatnie temperatury powietrza. Na szerokościach geograficznych sub-antarktycznych i antarktycznych występuje najsurowszy klimat, aw mniejszym stopniu subpolarne, północne szerokości geograficzne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Teneryfa22.8°C23.2°C
Albufeira18.3°C14.4°C
Les Sables-d'Olonne14.3°C12.2°C
Algarve18.1°C14.4°C
Lizbona17.3°C13.9°C
Portimao17.8°C13.7°C
Costa da Caparica16.9°C13.9°C
Fuerteventura21.5°C17.5°C
Lanzarote22.1°C20.9°C
Monte Gordo17.8°C14.1°C
Las Palmas De Gran Canaria22.1°C21.4°C
Lagos17.9°C15.3°C
Gran Canaria22.5°C21.6°C
Atlantic City11.4°C13.2°C
Armacao De Pera17.7°C13.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Cold Spring Harbor, USA
Cold Spring Harbor, USA | © Ahsan Sheikh

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.