Wersja strony w języku polskim
Biddeford, USA
Biddeford, USA | © Eugene Griffith

Aktualna temperatura wody w Oceanie Atlantyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Oceanie Atlantyckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.4°C
#średni
16.9°C
#maksymalny
29.5°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Ocean Atlantycki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

La Griega, Hiszpania
La Griega, Hiszpania | © Daniel Font Veggi

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w River Cess. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.5°C. I najzimniejszy w Nuuk, jego wartość -1.4°C.

Temperatura wody w Oceanie Atlantyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Atlantycki: informacje ogólne

Cacilhas, Portugalia
Cacilhas, Portugalia | © Samantha D.A

Ocean Atlantycki znajduje się we wszystkich strefach klimatycznych Ziemi. Główna część oceanu znajduje się pomiędzy 40 ° szerokości geograficznej północnej. i 42 ° S. - znajduje się w subtropikalnej, tropikalnej, podrównikowej i równikowej strefie klimatycznej. Przez cały rok panują wysokie dodatnie temperatury powietrza. Na szerokościach geograficznych sub-antarktycznych i antarktycznych występuje najsurowszy klimat, aw mniejszym stopniu subpolarne, północne szerokości geograficzne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Galway9.9°C8.8°C
Key Largo28.2°C27.0°C
Kapsztad16.6°C17.6°C
Teneryfa20.5°C20.7°C
Miami27.1°C25.8°C
Emerald Isle17.3°C11.6°C
Nassau25.1°C26.3°C
Coney Island9.2°C10.4°C
Lanzarote19.7°C19.0°C
Pompano Beach26.2°C24.3°C
Savannah19.4°C17.1°C
Sal22.9°C20.7°C
Kiawah Island19.8°C17.0°C
Algarve18.5°C16.5°C
Fort Lauderdale27.4°C24.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Ballyvaughan, Irlandia
Ballyvaughan, Irlandia | © Alexander Hermann

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.