Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Ocean Atlantycki

Maine, USA

Maine, USA © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Ocean Atlantycki. Prognoza zmian temperatury wody w Ocean Atlantycki. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Ocean Atlantycki
#minimalna
1.3oC
#średnia temperatura
19.5oC
#maksymalnie
30.3oC

Ocean Atlantycki: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Atlantycki: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Ocean Atlantycki temperatura wody jest bardzo różna. Są bardzo zimne miejsca, są fajne dla wszystkich i są ośrodki z ciepłą i komfortową wodą.

Najcieplejsza woda w Ocean Atlantycki nagrane dzisiaj Kotu. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.3oC. I najzimniejszy - w Angmagssalik, jego wartość - 1.3oC.

Temperatura wody w Ocean Atlantycki ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Ocean Atlantycki w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Ocean Atlantycki, roczne wykresy wyglądają następująco:

Wyspa Teneryfa, Hiszpania

Funchal, Portugalia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Ocean Atlantycki.

MiastoWodaPowietrze
Belhaven21.2°C19.5°C
Islip17.6°C12.3°C
Rzymianie3.8°C0.0°C
Melborn27.9°C25.7°C
Louis Correia28.4°C25.8°C
Newark18.0°C13.4°C
Steuben11.8°C5.9°C
South Portland12.1°C6.2°C
Nook1.8°C-4.6°C
Vitoria24.2°C21.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Ocean Atlantycki. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    wyspa Lanzarote, Hiszpania

    wyspa Lanzarote, Hiszpania © pixabay.com

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne