Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Celtyckie

Cardiff, UK

Cardiff, UK © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Celtyckie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Celtyckie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Celtyckie
#minimalna
13.9oC
#średnia temperatura
16.2oC
#maksymalnie
19.3oC

Morze Celtyckie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Celtyckie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Celtyckie temperatura wody jest inna. Oprócz miejsc naprawdę zimnych są też miejsca, w których pływanie może być mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Morze Celtyckie nagrane dzisiaj w Yrel. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 19.0oC. I najzimniejszy - w Shannon, jego wartość - 13.7oC.

Temperatura wody w Morze Celtyckie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Celtyckie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Celtyckie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Llandudno, UK

Karanthek, Francja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Celtyckie.

MiastoWodaPowietrze
Cove14.6°C6.2°C
Aberystwyth15.9°C8.2°C
Dungarvan14.9°C6.7°C
Logona-Daula16.1°C12.3°C
Binic17.4°C9.9°C
Conwy15.7°C6.9°C
Cape Frehel17.3°C9.9°C
Penzance16.2°C11.4°C
Syberyjski16.2°C11.7°C
Pempol17.0°C9.9°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Celtyckie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Goldcliffe, UK

Goldcliffe, UK © sinologist.livejournal.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne