Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Celtyckie

St. Ives, UK

St. Ives, UK © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Celtyckie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Celtyckie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Celtyckie
#minimalna
13.6oC
#średnia temperatura
15.4oC
#maksymalnie
18.0oC

Morze Celtyckie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Celtyckie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Celtyckie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Celtyckie nagrane dzisiaj w Le Vivier-sur-Mer. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 17.7oC. I najzimniejszy - w Dunmore East, jego wartość - 13.3oC.

Temperatura wody w Morze Celtyckie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Celtyckie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Celtyckie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Newquay, UK

St. Ives, UK

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Celtyckie.

MiastoWodaPowietrze
Llanelli15.1°C14.7°C
Plubalanek16.3°C16.0°C
Cape Frehel16.4°C16.0°C
Daula16.5°C14.9°C
Dungarvan13.6°C13.6°C
Saundersfoot15.4°C14.6°C
Pluneur-Tre15.8°C15.4°C
Dunmore East13.3°C13.6°C
Perros-Guirec15.5°C15.5°C
Tenby15.2°C14.6°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Celtyckie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Cancale, Francja

Cancale, Francja

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne