Wersja strony w języku polskim
Kopenhaga, Dania
Kopenhaga, Dania | © Ashley Broughton

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
0.3°C
#średni
3.5°C
#maksymalny
4.7°C

W tej chwili na plażach w Morzu Bałtyckim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Farjestaden, Szwecja
Farjestaden, Szwecja | © varudds

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kerteminde. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 4.7°C. I najzimniejszy w Parnawie, jego wartość 0.3°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Wolin, Polska
Wolin, Polska | © Andrzej Rejowski

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala2.0°C0.5°C
Kaliningrad3.4°C0.6°C
Gdańsk3.6°C0.7°C
Zelenogradsk3.4°C1.0°C
Kołobrzeg3.4°C1.3°C
Saulkrasti1.7°C0.6°C
Vecaki1.8°C0.5°C
Władysławowo3.7°C1.1°C
Międzyzdroje2.5°C1.4°C
Gdynia3.7°C0.7°C
Liepaja3.4°C0.4°C
Ustka3.9°C1.5°C
Sopot3.8°C0.7°C
Sztokholm2.8°C-0.9°C
Ryga1.9°C0.5°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.