Wersja strony w języku polskim
Lutow, Niemcy
Lutow, Niemcy | © TriaandSurf

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
12.7°C
#średni
14.9°C
#maksymalny
16.6°C

W tej chwili na plażach w Morzu Bałtyckim temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Waabs, Niemcy
Waabs, Niemcy | © Helmut Schmidt

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Christianso. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 16.5°C. I najzimniejszy w Graddo, jego wartość 12.8°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Pervalka, Litwa
Pervalka, Litwa | © Giedre Rimke

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala14.1°C10.1°C
Zelenogradsk14.7°C11.9°C
Kaliningrad14.6°C9.6°C
Gdańsk14.5°C11.4°C
Kołobrzeg15.3°C13.8°C
Saulkrasti14.4°C10.7°C
Ryga14.5°C10.1°C
Vecaki14.7°C10.1°C
Sztokholm14.0°C9.9°C
Władysławowo15.1°C11.8°C
Międzyzdroje15.2°C11.8°C
Liepaja14.4°C9.9°C
Sopot14.7°C11.4°C
Świnoujście15.0°C11.8°C
Mielno15.2°C12.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.