Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Bałtyckie

Połąga, Litwa

Połąga, Litwa © sokovnin.com

Aktualna temperatura wody w Morze Bałtyckie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Bałtyckie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Bałtyckie
#minimalna
9.3oC
#średnia temperatura
12.4oC
#maksymalnie
14.8oC

Morze Bałtyckie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Bałtyckie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu, są nawet bardzo zimne miejsca. Istnieje kilka ośrodków z temperaturami wody zbliżającymi się do komfortowych.

Najcieplejsza woda w Morze Bałtyckie nagrane dzisiaj Szczecin. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 15.4oC. I najzimniejszy - w Mariehamn, jego wartość - 9.2oC.

Temperatura wody w Morze Bałtyckie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Bałtyckie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Bałtyckie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Gdańsk, Polska

Kołobrzeg, Polska

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Bałtyckie.

MiastoWodaPowietrze
Saltsjöbaden10.8°C13.8°C
Uckeritz13.7°C19.0°C
Pruchten13.3°C16.8°C
Ryga10.0°C14.9°C
Fulendorf13.1°C16.8°C
Daugavgriva10.3°C14.9°C
Travemünde14.1°C18.5°C
Grambin15.2°C19.0°C
Perschagen10.7°C13.8°C
Dziwnów13.9°C18.9°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Bałtyckie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Meklemburgia Pomorze Przednie, Niemcy

Meklemburgia Pomorze Przednie, Niemcy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne