Wersja strony w języku polskim
Stakendorf, Niemcy
Stakendorf, Niemcy | © Gerhard Müller

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.2°C
#średni
3.5°C
#maksymalny
4.8°C

W tej chwili na plażach w Morzu Bałtyckim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Byxelkrok, Szwecja
Byxelkrok, Szwecja | © Mikael Svensson

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kroslin. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 4.8°C. I najzimniejszy w Ainazi, jego wartość -0.2°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Figeholm, Szwecja
Figeholm, Szwecja | © Anja Paulsen

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Gdańsk4.3°C-0.4°C
Kopenhaga4.1°C3.8°C
Kaliningrad4.4°C-0.1°C
Sztokholm2.2°C-3.6°C
Kołobrzeg3.9°C1.1°C
Gdynia4.2°C-0.4°C
Kerteminde4.2°C3.8°C
Zelenogradsk3.9°C1.4°C
Świnoujście4.3°C3.5°C
Połąga3.4°C0.6°C
Sopot4.3°C-0.4°C
Ryga0.5°C0.0°C
Jurmala0.5°C0.0°C
Kappeln4.3°C5.3°C
Klaipeda3.7°C0.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.