Wersja strony w języku polskim
Lubeck, Niemcy
Lubeck, Niemcy | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
17.8°C
#średni
20.6°C
#maksymalny
23.4°C

W tej chwili na plażach w Morzu Bałtyckim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Maasholm, Niemcy
Maasholm, Niemcy | © Abdullatif Müller

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Pionerskiy. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 23.4°C. I najzimniejszy w Oregrund, jego wartość 17.8°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Vordingborg, Dania
Vordingborg, Dania | © Flemming V

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala21.7°C19.3°C
Kaliningrad22.0°C19.6°C
Gdańsk22.4°C19.3°C
Zelenogradsk23.4°C20.1°C
Saulkrasti21.3°C18.4°C
Kołobrzeg21.0°C19.2°C
Vecaki21.7°C19.3°C
Władysławowo21.7°C20.3°C
Liepaja21.5°C20.0°C
Ryga21.7°C19.3°C
Międzyzdroje21.5°C18.4°C
Gdynia22.3°C19.3°C
Ustka21.0°C18.0°C
Svetlogorsk22.6°C19.8°C
Świnoujście20.9°C18.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.