Wersja strony w języku polskim
Saltsjobaden, Szwecja
Saltsjobaden, Szwecja | © Eva Gerebäck

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
0.4°C
#średni
4.8°C
#maksymalny
6.9°C

W tej chwili na plażach w Morzu Bałtyckim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Graddo, Szwecja
Graddo, Szwecja | © Anja Paulsen

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kerteminde. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 6.9°C. I najzimniejszy w Haademeeste, jego wartość 0.4°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Graddo, Szwecja
Graddo, Szwecja | © Anja Paulsen

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Gdańsk4.9°C7.7°C
Gdynia4.9°C7.7°C
Kołobrzeg5.2°C4.8°C
Świnoujście6.0°C5.8°C
Kaliningrad4.9°C6.9°C
Ustka4.9°C4.8°C
Sopot4.6°C7.7°C
Mielno5.3°C4.8°C
Władysławowo4.8°C6.3°C
Zelenogradsk5.2°C6.9°C
Międzyzdroje5.7°C5.8°C
Puck4.8°C6.3°C
Jurmala0.5°C8.3°C
Dziwnów5.3°C4.4°C
Kopenhaga5.6°C7.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.