Wersja strony w języku polskim
Międzyzdroje, Polska
Międzyzdroje, Polska | © www.votpusk.ru

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.5°C
#średni
2.6°C
#maksymalny
4.4°C

W tej chwili na plażach w Morzu Bałtyckim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

wyspa Saaremaa, Estonia
wyspa Saaremaa, Estonia | © Marek Królak

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana we Flensburgu. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 4.4°C. I najzimniejszy w Osthammar, jego wartość -0.3°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Darłówko, Polska
Darłówko, Polska | © Szymon Pałgan

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Gdańsk3.3°C4.0°C
Kopenhaga2.8°C3.7°C
Kaliningrad2.6°C8.1°C
Zelenogradsk2.7°C6.3°C
Połąga2.6°C5.8°C
Kołobrzeg3.2°C5.4°C
Kerteminde3.2°C4.8°C
Gdynia3.2°C4.0°C
Baltiisk3.0°C8.1°C
Sopot3.3°C4.0°C
Świnoujście3.5°C4.4°C
Kiel4.2°C5.5°C
Mielno3.1°C5.4°C
Jurmala0.4°C5.2°C
Klaipeda2.7°C5.7°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.