Wersja strony w języku polskim
Kopenhaga, Dania
Kopenhaga, Dania | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
10.4°C
#średni
14.0°C
#maksymalny
17.7°C

W tej chwili na plażach w Morzu Bałtyckim temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Oregrund, Szwecja
Oregrund, Szwecja | © Rickard Borgqvist

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Vente. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 17.7°C. I najzimniejszy w Simpnas, jego wartość 10.9°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Heiligendamm, Niemcy
Heiligendamm, Niemcy | © Sven Schreiber

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala14.8°C18.9°C
Połąga17.0°C17.4°C
Gdańsk14.9°C19.9°C
Ryga15.1°C18.9°C
Liepaja15.4°C18.1°C
Saulkrasti15.2°C18.5°C
Klaipeda17.5°C17.6°C
Zelenogradsk16.6°C17.6°C
Vecaki15.2°C18.9°C
Kaliningrad16.4°C20.5°C
Kołobrzeg14.9°C17.7°C
Parnu15.6°C18.7°C
Świnoujście15.9°C19.1°C
Sopot15.2°C19.9°C
Gdynia14.8°C19.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.