Wersja strony w języku polskim
Vaxholm, Szwecja
Vaxholm, Szwecja | © Elisabeth M.

Aktualna temperatura wody w Morzu Bałtyckim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Bałtyku.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
12.9°C
#średni
15.9°C
#maksymalny
18.3°C

Morze Bałtyckie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bałtyckie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Graddo, Szwecja
Graddo, Szwecja | © Anja Paulsen

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Helu. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 18.1°C. I najzimniejszy w Graddo, jego wartość 13.3°C.

Temperatura wody w Morzu Bałtyckim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bałtyckie: informacje ogólne

Karlshamn, Szwecja
Karlshamn, Szwecja | © Mikael Thornblom

Morze Bałtyckie to morze śródlądowe położone w północnej Europie. Morze obmywa jednocześnie dziesięć krajów, w tym Rosję, Łotwę i Litwę. Takie kurorty jak Kaliningrad, Połąga, Jurmala i Gdańsk leżą nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Zelenogradsk17.3°C21.4°C
Gdańsk18.1°C24.0°C
Kaliningrad17.8°C21.4°C
Jurmala15.7°C19.5°C
Połąga17.4°C19.3°C
Liepaja17.1°C18.2°C
Kołobrzeg16.7°C18.4°C
Saulkrasti15.4°C19.6°C
Sopot17.5°C24.0°C
Kopenhaga15.8°C17.9°C
Międzyzdroje17.1°C18.8°C
Baltiisk17.6°C21.4°C
Ryga15.8°C19.5°C
Świnoujście16.8°C18.8°C
Gdynia18.0°C24.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.