Wersja strony w języku polskim
Kesterciems, Łotwa
Kesterciems, Łotwa | © Žanis Bezmers

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Łotwie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Łotwie

#minimalny
10.8°C
#średni
11.8°C
#maksymalny
12.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Łotwie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Łotwie

Teraz na plażach na Łotwie temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody na Łotwie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Jurmala, Łotwa
Jurmala, Łotwa | © Darius Žitkevičius

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Łotwie w Klapkalnciems. Jego wartość w tej lokalizacji to 12.5°C. A najzimniejszy jest w Jurkalne, jego wartość 10.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Łotwie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Łotwie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala12.3°C17.9°C
Ryga12.2°C17.9°C
Liepaja11.1°C19.2°C
Saulkrasti12.2°C18.5°C
Vecaki12.2°C17.9°C
Ventspils11.1°C16.8°C
Roja12.0°C14.7°C
Daugavgriva12.3°C17.9°C
Carnikava12.3°C18.5°C
Tuja12.0°C18.5°C
Kolkasrags11.3°C14.9°C
Engure12.3°C14.7°C
Lapmezciems12.1°C17.9°C
Pavilosta11.1°C19.2°C
Salacgriva11.7°C17.2°C

Klimat na Łotwie

Liepaja, Łotwa
Liepaja, Łotwa | © David Lamb

Łotwa znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Łotwa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Klimat na Łotwie jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -2ºС do + 7ºС, lipiec - od + 16ºС do + 18ºС. Opady wynoszą do 500-800 mm rocznie, głównie zimą. Ponadto pogoda jest dość zmienna, a wiosna i jesień są dość długie. Sezon pływania na Łotwie trwa zwykle od końca czerwca do sierpnia.

Łotwa: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Carnikava, Łotwa
Carnikava, Łotwa | © Juris Gulbis

Łotwa: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.