Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w łotewskich kurortach

Liepaja, Łotwa

Liepaja, Łotwa © old.liepaja.travel

Łotwa: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Łotwie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Łotwie
#minimalna
6.9oC
#średnia temperatura
7.2oC
#maksymalnie
8.3oC

Najpopularniejsze kurorty na Łotwie w ostatnim tygodniu

Łotwa: informacje o temperaturze wody

Łotwa znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Łotwa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Łotwie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody na Łotwie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 11-ти punktów na Łotwie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Латвии naprawione w Lipawie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 8.3oC. I najzimniejszy - do Vecaki, jego wartość - 6.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Łotwie roczne wykresy wyglądają następująco:

Jurmala

Ryga

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Łotwie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Carnikava6.9°C6.6°C
Ryga6.9°C6.6°C
Daugavgriva6.9°C6.6°C
Tukums7.1°C7.3°C
Liepaja8.3°C7.4°C
Talsi7.1°C7.3°C
Vecaki6.9°C6.6°C
Ventspils8.0°C7.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Łotwie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Talsi, Łotwa

Talsi, Łotwa © showleader.ru

Klimat na Łotwie

Klimat na Łotwie jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -2ºС do + 7ºС, lipiec - od + 16ºС do + 18ºС. Opady wynoszą do 500-800 mm rocznie, głównie zimą. Ponadto pogoda jest dość zmienna, a wiosna i jesień są dość długie. Sezon pływania na Łotwie trwa zwykle od końca czerwca do sierpnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Łotwa: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Jurmala, Liepaja, Saulkrasti

Ryga, Łotwa

Ryga, Łotwa © pixabay.com

Łotwa: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne