Wersja strony w języku polskim
Carnikava, Łotwa
Carnikava, Łotwa | © Jelena Jefimova

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Łotwie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Łotwie

#minimalny
0.5°C
#średni
1.5°C
#maksymalny
3.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Łotwie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Łotwie

Obecnie na plażach na Łotwie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody na Łotwie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Melnsils, Łotwa
Melnsils, Łotwa | © Sandra Kazlauskiene

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Łotwie w Jurmalciems. Jego wartość w tej lokalizacji to 3.4°C. A najzimniejszy jest in Salacgriva, jego wartość 0.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Łotwie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Łotwie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala1.0°C-0.3°C
Saulkrasti0.6°C-0.8°C
Ryga0.8°C-0.3°C
Vecaki0.7°C-0.3°C
Liepaja3.2°C0.4°C
Ventspils2.5°C0.6°C
Carnikava0.6°C-0.8°C
Tuja0.6°C-0.8°C
Roja1.7°C0.0°C
Daugavgriva0.9°C-0.3°C
Engure1.4°C0.0°C
Salacgriva0.5°C-1.4°C
Jurkalne3.0°C0.6°C
Kolkasrags1.5°C-1.2°C
Klapkalnciems1.3°C-0.3°C

Klimat na Łotwie

Jurmalciems, Łotwa
Jurmalciems, Łotwa | © BearSoHigh

Łotwa znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Łotwa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Klimat na Łotwie jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -2ºС do + 7ºС, lipiec - od + 16ºС do + 18ºС. Opady wynoszą do 500-800 mm rocznie, głównie zimą. Ponadto pogoda jest dość zmienna, a wiosna i jesień są dość długie. Sezon pływania na Łotwie trwa zwykle od końca czerwca do sierpnia.

Łotwa: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Saulkrasti, Łotwa
Saulkrasti, Łotwa | © Valentīns Apeins

Łotwa: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.