Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w łotewskich kurortach

Ventspils, Łotwa

Ventspils, Łotwa © www.portofventspils.lv

Łotwa: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Łotwie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Łotwie
#minimalna
15.3oC
#średnia temperatura
16.5oC
#maksymalnie
16.9oC

Najpopularniejsze kurorty na Łotwie w ostatnim tygodniu

Łotwa: informacje o temperaturze wody

Łotwa znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Łotwa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Łotwie temperatura wody jest chłodna, nie dla wszystkich. Pływanie w takiej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody na Łotwie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 11-ти punktów na Łotwie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Латвии naprawione w Salacgriva. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 17.1oC. I najzimniejszy - w Ventspils, jego wartość - 15.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Łotwie roczne wykresy wyglądają następująco:

Ryga

Liepaja

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Łotwie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Ryga16.2°C16.0°C
Talsi16.4°C15.6°C
Salacgriva17.1°C16.5°C
Tukums16.2°C15.6°C
Vecaki16.7°C16.0°C
Carnikava16.4°C16.0°C
Jurmala16.4°C16.0°C
Saulkrasti16.9°C16.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Łotwie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Talsi, Łotwa

Talsi, Łotwa © showleader.ru

Klimat na Łotwie

Klimat na Łotwie jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -2ºС do + 7ºС, lipiec - od + 16ºС do + 18ºС. Opady wynoszą do 500-800 mm rocznie, głównie zimą. Ponadto pogoda jest dość zmienna, a wiosna i jesień są dość długie. Sezon pływania na Łotwie trwa zwykle od końca czerwca do sierpnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Łotwa: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Jurmala, Liepaja, Saulkrasti

Jurmala, Łotwa

Jurmala, Łotwa © pixabay.com

Łotwa: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne