Wersja strony w języku polskim
Apsuciems, Łotwa
Apsuciems, Łotwa | © Matijs Babris

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Łotwie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Łotwie

#minimalny
4.9°C
#średni
6.5°C
#maksymalny
7.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Łotwie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Łotwie

Obecnie na plażach na Łotwie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody na Łotwie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Daugavgriva, Łotwa
Daugavgriva, Łotwa | © Katrin Kutepova

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Łotwie w Jurmalciems. Jego wartość w tej lokalizacji to 7.8°C. A najzimniejszy jest w Ainazi, jego wartość 4.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Łotwie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Łotwie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala6.5°C-4.8°C
Ryga6.6°C-4.8°C
Liepaja7.6°C-3.5°C
Saulkrasti6.5°C-6.8°C
Vecaki6.5°C-4.8°C
Tuja5.9°C-6.8°C
Daugavgriva6.5°C-4.8°C
Ventspils7.2°C-4.1°C
Roja6.2°C-3.7°C
Lapmezciems6.6°C-4.8°C
Engure6.6°C-3.7°C
Kolkasrags5.9°C-3.1°C
Carnikava6.4°C-6.8°C
Salacgriva5.2°C-7.6°C
Pavilosta7.5°C-3.5°C

Klimat na Łotwie

Kesterciems, Łotwa
Kesterciems, Łotwa | © sergej caune

Łotwa znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Łotwa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Klimat na Łotwie jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -2ºС do + 7ºС, lipiec - od + 16ºС do + 18ºС. Opady wynoszą do 500-800 mm rocznie, głównie zimą. Ponadto pogoda jest dość zmienna, a wiosna i jesień są dość długie. Sezon pływania na Łotwie trwa zwykle od końca czerwca do sierpnia.

Łotwa: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Ryga, Łotwa
Ryga, Łotwa | © pixabay.com

Łotwa: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.