Wersja strony w języku polskim
Klapkalnciems, Łotwa
Klapkalnciems, Łotwa | © Liudmila Selivanova

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Łotwie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Łotwie

#minimalny
13.1°C
#średni
14.1°C
#maksymalny
14.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Łotwie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Łotwie

Teraz na plażach na Łotwie temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody na Łotwie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Daugavgriva, Łotwa
Daugavgriva, Łotwa | © Николай Петров

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Łotwie w Rydze. Jego wartość w tej lokalizacji to 14.4°C. A najzimniejszy jest w Jurkalne, jego wartość 13.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Łotwie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Łotwie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Jurmala14.1°C14.3°C
Saulkrasti14.2°C14.1°C
Ryga14.4°C14.3°C
Vecaki14.0°C14.3°C
Liepaja13.9°C14.5°C
Ventspils13.7°C13.6°C
Carnikava14.2°C14.1°C
Tuja14.3°C14.1°C
Roja14.0°C13.5°C
Engure14.3°C13.5°C
Daugavgriva13.9°C14.3°C
Salacgriva13.9°C13.1°C
Jurkalne13.1°C13.6°C
Kolkasrags14.0°C13.3°C
Klapkalnciems14.1°C14.3°C

Klimat na Łotwie

Mersrags, Łotwa
Mersrags, Łotwa | © Mikus Lesītis

Łotwa znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Łotwa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Klimat na Łotwie jest umiarkowany, przejściowy od morskiego do kontynentalnego. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -2ºС do + 7ºС, lipiec - od + 16ºС do + 18ºС. Opady wynoszą do 500-800 mm rocznie, głównie zimą. Ponadto pogoda jest dość zmienna, a wiosna i jesień są dość długie. Sezon pływania na Łotwie trwa zwykle od końca czerwca do sierpnia.

Łotwa: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Ryga, Łotwa
Ryga, Łotwa | © pixabay.com

Łotwa: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.