Wersja strony w języku polskim
Fryzja, Holandia
Fryzja, Holandia | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Wattowym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Wattowym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
7.1°C
#średni
7.6°C
#maksymalny
8.3°C

W tej chwili na plażach w Morzu Wattowym temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Wattowe: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Wattowe: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Moddergat, Holandia
Moddergat, Holandia | © Johan Wieland

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w języku Lemmer. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 8.3°C. I najzimniejszy w Esonsted, jego wartość 6.9°C.

Temperatura wody w Morzu Wattowym wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Wattowe: informacje ogólne

Esonsted, Holandia
Esonsted, Holandia | © Julia Sterkel

Morze Wattowe to przerywana seria watów (płytkich obszarów morskich) u wybrzeży Holandii, Niemiec i Danii, część Morza Północnego, ograniczona łańcuchem Wysp Fryzyjskich.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Lemmer8.3°C11.9°C
Harlingen7.7°C10.7°C
Makkum8.1°C10.7°C
Bremerhaven7.7°C11.2°C
Nes7.3°C9.0°C
Workum8.0°C10.7°C
Holwerd7.2°C9.0°C
Esonsted6.9°C9.0°C
Westhoek7.6°C10.7°C
Moddergat7.6°C9.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.