Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Wattowe

Bremerhaven, Niemcy

Bremerhaven, Niemcy © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Wattowe. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Wattowe. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Wattowe
#minimalna
12.7oC
#średnia temperatura
13.3oC
#maksymalnie
13.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Wattowe w ostatnim tygodniu

Morze Wattowe: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Wattowe: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Wattowe temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Wattowe nagrane dzisiaj w Lemmer. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 13.6oC. I najzimniejszy - w Bremerhaven, jego wartość - 12.7oC.

Temperatura wody w Morze Wattowe ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez pięć punktów w Morze Wattowe w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Wattowe, roczne wykresy wyglądają następująco:

Bremerhaven, Niemcy

Makkum, Holandia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Wattowe.

MiastoWodaPowietrze
Lemmer13.6°C9.8°C
Bremerhaven12.7°C9.1°C
Harlingen13.5°C10.9°C
Makkum13.5°C10.9°C
Nes13.0°C10.8°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Wattowe. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Bremerhaven, Niemcy

Bremerhaven, Niemcy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne