Wersja strony w języku polskim
Esonsted, Holandia
Esonsted, Holandia | © Teun Kaptein

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Holandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Holandii

#minimalny
12.8°C
#średni
13.4°C
#maksymalny
14.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Holandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Holandii

Teraz na plażach w Holandii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Holandii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Bruinisse, Holandia
Bruinisse, Holandia | © John Leijtens

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Holandii w języku Lemmer. Jego wartość w tej lokalizacji to 14.4°C. A najzimniejszy jest w Velsen-Noord, jego wartość 13.0°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Holandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Holandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Zandvoort13.6°C20.9°C
Scheveningen13.5°C20.9°C
Den Haag13.2°C20.9°C
Amsterdam14.1°C20.4°C
Hoek Van Holland13.3°C23.4°C
Vlissingen13.3°C19.5°C
Noordwijk13.4°C20.9°C
Egmond Aan Zee13.2°C20.9°C
Katwijk13.2°C20.9°C
Castricum aan Zee13.7°C20.9°C
Texel13.2°C15.9°C
Wijk aan Zee13.5°C20.9°C
Kijkduin13.3°C20.9°C
Domburg13.6°C19.5°C
Wemeldinge13.7°C19.5°C

Klimat w Holandii

Visschershoek, Holandia
Visschershoek, Holandia | © E Wirz

Holandia jest w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wattowe i Morze Północne. Holandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 29 osad i kurortów.

Umiarkowany morski, bardzo wilgotny klimat. Średnie temperatury w styczniu wynoszą + 1- + 3°C, lipiec - + 16- + 17°C. Opady wynoszą 650-800 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pomimo ciepłego klimatu częste wiatry zachodnie powodują gwałtowny spadek temperatury nawet w najcieplejszych miesiącach.

Holandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Bruinisse, Holandia
Bruinisse, Holandia | © Jacques Maas

Holandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.