Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Holandii

Fryzja, Holandia

Fryzja, Holandia © pixabay.com

Holandia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Holandii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Holandii
#minimalna
16.7oC
#średnia temperatura
17.6oC
#maksymalnie
18.5oC

Najpopularniejsze kurorty w Holandii w ostatnim tygodniu

Holandia: informacje o temperaturze wody

Holandia jest w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wattowe i Morze Północne. Holandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 29 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Holandii temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Holandii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 29 punktów w Holandii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Нидерландах naprawione w Vlissingen. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 18.6oC. I najzimniejszy - w Nes, jego wartość - 16.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Holandii roczne wykresy wyglądają następująco:

Zandvoort

Amsterdam

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Holandii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tholen18.0°C14.2°C
Nes16.6°C15.5°C
Makkum16.9°C14.8°C
Willemstad18.2°C14.2°C
Volendam17.3°C14.7°C
Enkhuizen17.3°C14.7°C
Egmond Aan Zee17.8°C15.9°C
Amsterdam17.7°C14.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Holandii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Holandia Polnocna, Holandia

Holandia Polnocna, Holandia © pixabay.com

Klimat w Holandii

Umiarkowany morski, bardzo wilgotny klimat. Średnie temperatury w styczniu wynoszą + 1- + 3°C, lipiec - + 16- + 17°C. Opady wynoszą 650-800 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pomimo ciepłego klimatu częste wiatry zachodnie powodują gwałtowny spadek temperatury nawet w najcieplejszych miesiącach.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Holandia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Zandvoort, Holandia

Zandvoort, Holandia © travelask.ru

Holandia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne