Wersja strony w języku polskim
Ameland, Holandia
Ameland, Holandia | © Heinz-Gerd Borrink

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Holandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Holandii

#minimalny
10.5°C
#średni
11.0°C
#maksymalny
11.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Holandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Holandii

Teraz na plażach w Holandii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Holandii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Esonsted, Holandia
Esonsted, Holandia | © Julia Sterkel

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Holandii w Cadzand-Bad. Jego wartość w tej lokalizacji to 11.5°C. A najzimniejszy jest w Delfzijl, jego wartość 10.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Holandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Holandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen11.0°C9.5°C
Zandvoort11.0°C9.5°C
Amsterdam10.8°C9.0°C
Den Haag11.1°C9.5°C
Noordwijk11.1°C9.5°C
Hoek Van Holland10.8°C9.2°C
Vlissingen11.4°C9.8°C
Egmond Aan Zee10.9°C9.5°C
Kijkduin11.1°C9.5°C
Katwijk10.9°C9.5°C
Castricum aan Zee10.8°C9.5°C
Terneuzen11.2°C9.8°C
Den Helder10.8°C9.3°C
Texel11.0°C9.3°C
Workum11.0°C8.8°C

Klimat w Holandii

Petten, Holandia
Petten, Holandia | © Bea Verwijs

Holandia jest w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wattowe i Morze Północne. Holandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 29 osad i kurortów.

Umiarkowany morski, bardzo wilgotny klimat. Średnie temperatury w styczniu wynoszą + 1- + 3°C, lipiec - + 16- + 17°C. Opady wynoszą 650-800 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pomimo ciepłego klimatu częste wiatry zachodnie powodują gwałtowny spadek temperatury nawet w najcieplejszych miesiącach.

Holandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Hoek Van Holland, Holandia
Hoek Van Holland, Holandia | © Anja Schouten

Holandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.