Wersja strony w języku polskim
Nieuwvliet-Bad, Holandia
Nieuwvliet-Bad, Holandia | © marco

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Holandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Holandii

#minimalny
6.5°C
#średni
7.9°C
#maksymalny
8.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Holandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Holandii

Obecnie na plażach w Holandii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Holandii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Katwijk, Holandia
Katwijk, Holandia | © Sandra Giebeler

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Holandii w Scharendijke. Jego wartość w tej lokalizacji to 8.6°C. A najzimniejszy jest w Delfzijl, jego wartość 6.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Holandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Holandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen8.2°C8.6°C
Zandvoort8.2°C8.6°C
Egmond Aan Zee8.2°C8.6°C
Den Haag8.1°C8.6°C
Amsterdam8.2°C7.9°C
Noordwijk8.2°C8.6°C
Vlissingen8.0°C10.2°C
Kijkduin8.4°C8.6°C
Hoek Van Holland8.2°C9.3°C
Castricum aan Zee8.1°C8.6°C
Monster8.5°C9.3°C
Den Helder7.8°C8.0°C
Katwijk8.4°C8.6°C
IJmuiden8.1°C8.6°C
Wijk aan Zee7.9°C8.6°C

Klimat w Holandii

Rotterdam, Holandia
Rotterdam, Holandia | © Metal Scar

Holandia jest w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wattowe i Morze Północne. Holandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 29 osad i kurortów.

Umiarkowany morski, bardzo wilgotny klimat. Średnie temperatury w styczniu wynoszą + 1- + 3°C, lipiec - + 16- + 17°C. Opady wynoszą 650-800 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pomimo ciepłego klimatu częste wiatry zachodnie powodują gwałtowny spadek temperatury nawet w najcieplejszych miesiącach.

Holandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Ameland, Holandia
Ameland, Holandia | © Paul Oldenburg

Holandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.