Wersja strony w języku polskim
Castricum aan Zee, Holandia
Castricum aan Zee, Holandia | © Najm AL-Youssef

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Holandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Holandii

#minimalny
13.3°C
#średni
14.1°C
#maksymalny
14.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Holandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Holandii

Teraz na plażach w Holandii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Holandii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Ameland, Holandia
Ameland, Holandia | © 4412 Videoproduties

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Holandii w Vlissingen. Jego wartość w tej lokalizacji to 14.9°C. A najzimniejszy jest w Schiermonnikoog, jego wartość 13.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Holandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Holandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen14.1°C12.9°C
Zandvoort13.9°C12.9°C
Den Haag13.7°C12.9°C
Vlissingen14.9°C14.4°C
Egmond Aan Zee13.7°C12.9°C
Hoek Van Holland14.3°C14.4°C
Amsterdam14.2°C14.3°C
Katwijk13.9°C12.9°C
Kijkduin13.8°C12.9°C
Noordwijk13.8°C12.9°C
Den Helder13.7°C12.7°C
Texel13.7°C12.7°C
Domburg14.8°C14.4°C
Zoutelande14.9°C14.4°C
Castricum aan Zee14.2°C12.9°C

Klimat w Holandii

Monster, Holandia
Monster, Holandia | © Bart Parmentier

Holandia jest w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wattowe i Morze Północne. Holandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 29 osad i kurortów.

Umiarkowany morski, bardzo wilgotny klimat. Średnie temperatury w styczniu wynoszą + 1- + 3°C, lipiec - + 16- + 17°C. Opady wynoszą 650-800 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pomimo ciepłego klimatu częste wiatry zachodnie powodują gwałtowny spadek temperatury nawet w najcieplejszych miesiącach.

Holandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Marken, Holandia
Marken, Holandia | © Edward Hung

Holandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.