Wersja strony w języku polskim
Zelandia, Holandia
Zelandia, Holandia | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Holandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Holandii

#minimalny
14.2°C
#średni
15.7°C
#maksymalny
16.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Holandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Holandii

Teraz temperatura wody na plażach w Holandii jest chłodna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody w Holandii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Lelystad, Holandia
Lelystad, Holandia | © Ineke P

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Holandii w Noordwijk. Jego wartość w tej lokalizacji to 16.5°C. A najzimniejszy jest w Fiemel, jego wartość 14.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Holandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Holandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen16.2°C13.9°C
Zandvoort16.2°C13.9°C
Den Haag16.3°C13.9°C
Vlissingen16.0°C13.7°C
Hoek Van Holland16.3°C13.6°C
Egmond Aan Zee16.0°C13.9°C
Amsterdam16.3°C13.3°C
Katwijk16.0°C13.9°C
Noordwijk16.5°C13.9°C
Kijkduin15.9°C13.9°C
Den Helder15.8°C14.3°C
Domburg15.9°C13.7°C
Texel15.3°C14.3°C
Zoutelande15.6°C13.7°C
Castricum aan Zee16.3°C13.9°C

Klimat w Holandii

Medemblik, Holandia
Medemblik, Holandia | © Evgeni Lozovski

Holandia jest w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wattowe i Morze Północne. Holandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 29 osad i kurortów.

Umiarkowany morski, bardzo wilgotny klimat. Średnie temperatury w styczniu wynoszą + 1- + 3°C, lipiec - + 16- + 17°C. Opady wynoszą 650-800 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pomimo ciepłego klimatu częste wiatry zachodnie powodują gwałtowny spadek temperatury nawet w najcieplejszych miesiącach.

Holandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Delfzijl, Holandia
Delfzijl, Holandia | © Frans 't Hart

Holandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.