Wersja strony w języku polskim
Den Oever, Holandia
Den Oever, Holandia | © Kristijan Čivić

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Holandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Holandii

#minimalny
17.1°C
#średni
18.1°C
#maksymalny
19.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Holandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Holandii

Teraz na plażach w Holandii temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Holandii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Rotterdam, Holandia
Rotterdam, Holandia | © Metal Scar

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Holandii w Cadzand-Bad. Jego wartość w tej lokalizacji to 19.0°C. A najzimniejszy jest w Ameland, jego wartość 17.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Holandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Holandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen18.4°C12.5°C
Zandvoort17.9°C12.5°C
Vlissingen18.9°C12.7°C
Hoek Van Holland18.1°C12.7°C
Egmond Aan Zee18.3°C12.5°C
Den Haag17.8°C12.5°C
Katwijk18.3°C12.5°C
Noordwijk18.7°C12.5°C
Kijkduin18.4°C12.5°C
Amsterdam17.8°C12.0°C
Den Helder18.1°C12.8°C
Texel17.9°C12.8°C
Domburg18.9°C12.7°C
Zoutelande18.4°C12.7°C
Terschelling17.8°C11.6°C

Klimat w Holandii

Medemblik, Holandia
Medemblik, Holandia | © Wad 'n Dag

Holandia jest w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wattowe i Morze Północne. Holandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 29 osad i kurortów.

Umiarkowany morski, bardzo wilgotny klimat. Średnie temperatury w styczniu wynoszą + 1- + 3°C, lipiec - + 16- + 17°C. Opady wynoszą 650-800 mm rocznie, dość równomiernie rozmieszczone w poszczególnych porach roku. Pomimo ciepłego klimatu częste wiatry zachodnie powodują gwałtowny spadek temperatury nawet w najcieplejszych miesiącach.

Holandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Zandvoort, Holandia
Zandvoort, Holandia | © travelask.ru

Holandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.