Wersja strony w języku polskim
Hoganas, Szwecja
Hoganas, Szwecja | © Jörg Henning

Aktualna temperatura wody w Morzu Północnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Północnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
11.4°C
#średni
13.7°C
#maksymalny
16.6°C

W tej chwili na plażach w Morzu Północnym temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Morze Północne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Północne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Homborsund, Norwegia
Homborsund, Norwegia | © Svein Nymo

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Cliffe. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 16.6°C. I najzimniejszy w Sandwick, jego wartość 11.3°C.

Temperatura wody w Morzu Północnym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Północne: informacje ogólne

Kettleness, UK
Kettleness, UK | © Eoghain Bedford

Morze Północne to płytkie morze szelfowe Oceanu Atlantyckiego, które obmywa brzegi północnej Europy. Położone między Wyspami Brytyjskimi na zachodzie, Półwyspami Jutlandzkimi, Półwyspami Skandynawskimi na wschodzie i Europą kontynentalną na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen16.0°C12.5°C
Zandvoort15.9°C12.5°C
Oostende15.4°C10.6°C
Vlissingen15.4°C11.2°C
Hoek Van Holland16.0°C10.5°C
Egmond Aan Zee15.8°C12.5°C
Knokke-Heist15.1°C10.6°C
Oslo12.4°C7.6°C
Den Haag16.0°C12.5°C
Katwijk16.1°C12.5°C
Noordwijk15.4°C12.5°C
Bergen13.6°C6.8°C
Kijkduin15.8°C12.5°C
Amsterdam15.9°C11.3°C
Den Helder15.7°C13.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.