Wersja strony w języku polskim
Zoute, Belgia
Zoute, Belgia | © Jacky

Aktualna temperatura wody w Morzu Północnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Północnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
9.9°C
#średni
14.1°C
#maksymalny
17.4°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody generalnie jest w strefie dyskomfortu, zdarzają się nawet bardzo zimne miejsca. Jest kilka miejsc, w których temperatura wody zbliża się do komfortowych.

Morze Północne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Północne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Bratten, Szwecja
Bratten, Szwecja | © Dhananjay Argade

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Bredene-aan-Zee. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 17.5°C. I najzimniejszy w Sandwick, jego wartość 9.9°C.

Temperatura wody w Morzu Północnym wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Północne: informacje ogólne

Gailes, UK
Gailes, UK | © Robert McMeeking

Morze Północne to płytkie morze szelfowe Oceanu Atlantyckiego, które obmywa brzegi północnej Europy. Położone między Wyspami Brytyjskimi na zachodzie, Półwyspami Jutlandzkimi, Półwyspami Skandynawskimi na wschodzie i Europą kontynentalną na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen17.0°C20.1°C
Zandvoort16.8°C20.1°C
Oostende17.2°C20.6°C
Den Haag16.6°C20.1°C
Vlissingen16.7°C20.7°C
Egmond Aan Zee16.9°C20.1°C
Hoek Van Holland17.1°C20.3°C
Oslo15.8°C22.1°C
Knokke-Heist17.2°C20.6°C
Bergen11.2°C20.3°C
Amsterdam16.6°C20.1°C
Katwijk17.0°C20.1°C
Göteborg15.2°C19.6°C
Noordwijk16.6°C20.1°C
Kijkduin16.4°C20.1°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.