Wersja strony w języku polskim
Lysebotn, Norwegia
Lysebotn, Norwegia | © Sjur Sørensen

Aktualna temperatura wody w Morzu Północnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Północnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
0.1°C
#średni
5.1°C
#maksymalny
8.0°C

W tej chwili na plażach w Morzu Północnym temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Północne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Północne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Traslovslage, Szwecja
Traslovslage, Szwecja | © Helbert Vogelzang

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Fascadale. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 7.8°C. I najzimniejszy w Laxvik, jego wartość 0.1°C.

Temperatura wody w Morzu Północnym wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Północne: informacje ogólne

Fedje, Norwegia
Fedje, Norwegia | © Marcel Court

Morze Północne to płytkie morze szelfowe Oceanu Atlantyckiego, które obmywa brzegi północnej Europy. Położone między Wyspami Brytyjskimi na zachodzie, Półwyspami Jutlandzkimi, Półwyspami Skandynawskimi na wschodzie i Europą kontynentalną na południu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Scheveningen5.6°C4.9°C
Zandvoort5.3°C4.9°C
Oostende6.5°C5.5°C
Egmond Aan Zee5.5°C4.9°C
Hoek Van Holland6.2°C5.7°C
Katwijk5.6°C4.9°C
Vlissingen5.9°C5.6°C
Kijkduin6.0°C4.9°C
Knokke-Heist5.8°C5.5°C
Den Helder5.0°C4.2°C
Amsterdam5.5°C4.6°C
Edynburg5.5°C4.2°C
Orkney7.1°C4.0°C
Oslo3.4°C2.8°C
Tynemouth6.2°C5.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.