Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Północne

Holandia Polnocna, Holandia

Holandia Polnocna, Holandia © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Północne. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Północne. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Północne
#minimalna
11.7oC
#średnia temperatura
15.1oC
#maksymalnie
19.0oC

Morze Północne: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Północne: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Północne temperatura wody jest inna. Oprócz miejsc naprawdę zimnych są też miejsca, w których pływanie może być mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Morze Północne nagrane dzisiaj w Brugii. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 19.0oC. I najzimniejszy - w Lerwick, jego wartość - 12.0oC.

Temperatura wody w Morze Północne ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Północne w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Północne, roczne wykresy wyglądają następująco:

Zandvoort, Holandia

Oslo, Norwegia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Północne.

MiastoWodaPowietrze
Inverness12.8°C6.5°C
Stornoway13.0°C7.6°C
Aldborough17.5°C16.2°C
Arkusz16.6°C16.9°C
Buckhaven13.3°C10.5°C
Helsingborg16.6°C14.1°C
Tau14.6°C14.5°C
Kairnryan14.7°C10.4°C
Osgordstrand15.0°C12.9°C
Weibistrand15.8°C14.1°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Północne. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Scheveningen, Holandia

Scheveningen, Holandia © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne