Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Biskajska

Bretania, Francja

Bretania, Francja

Aktualna temperatura wody w Zatoka Biskajska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Biskajska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Biskajska
#minimalna
10.9oC
#średnia temperatura
12.4oC
#maksymalnie
14.6oC

Zatoka Biskajska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Biskajska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Biskajska temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Zatoka Biskajska nagrane dzisiaj do Sibur. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.4oC. I najzimniejszy - w Combrit, jego wartość - 10.8oC.

Temperatura wody w Zatoka Biskajska wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Zatoka Biskajska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Biskajska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Bordeaux, Francja

Poyak, Francja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Biskajska.

MiastoWodaPowietrze
Loktudi11.3°C8.1°C
Nostan11.0°C9.3°C
Portugalete13.3°C11.3°C
Penestin11.0°C10.0°C
Bermeo14.2°C9.6°C
Colindres13.5°C11.3°C
Cyberon11.0°C9.0°C
Lacanau12.0°C10.7°C
Plobanalek-Leskonil11.3°C8.1°C
Larmor-Badan11.4°C9.0°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Biskajska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Kantabria, Hiszpania

Kantabria, Hiszpania © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne