Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Biskajska

Biscarross, Francja

Biscarross, Francja

Aktualna temperatura wody w Zatoka Biskajska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Biskajska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Biskajska
#minimalna
12.8oC
#średnia temperatura
14.3oC
#maksymalnie
16.3oC

Zatoka Biskajska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Biskajska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Biskajska temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Zatoka Biskajska nagrane dzisiaj w Anglet. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.4oC. I najzimniejszy - w Arzon, jego wartość - 12.7oC.

Temperatura wody w Zatoka Biskajska ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Zatoka Biskajska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Biskajska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Biarritz, Francja

La Rochelle, Francja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Biskajska.

MiastoWodaPowietrze
Angulen13.3°C9.6°C
Concarneau13.0°C8.7°C
Bly14.2°C7.8°C
Suances15.2°C7.7°C
Astillero15.4°C7.7°C
Karnak13.2°C9.7°C
Penestin13.1°C8.0°C
La Flotte13.4°C9.6°C
Loktudi13.4°C8.7°C
Wagon13.8°C9.8°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Biskajska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Saint-Jean-de-Luz, Francja

Saint-Jean-de-Luz, Francja

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne