Wersja strony w języku polskim
Locmiquelic, Francja
Locmiquelic, Francja | © Ulrich S

Aktualna temperatura wody w Zatoce Biskajskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Biskajskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
8.1°C
#średni
11.0°C
#maksymalny
13.3°C

W tej chwili na plażach w Zatoce Biskajskiej temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Zatoka Biskajska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Biskajska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kerlouan, Francja
Kerlouan, Francja | © Francoise Bruyere

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Ciboure. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 13.3°C. I najzimniejszy w Saint-Benoit-des-Ondes, jego wartość 7.9°C.

Temperatura wody w Zatoce Biskajskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Biskajska: informacje ogólne

Damgan, Francja
Damgan, Francja | © victor baro

Zatoka Biskajska to część Oceanu Atlantyckiego położona na północ od Półwyspu Iberyjskiego, obmywająca brzegi Hiszpanii i Francji, rozciągająca się od Galicji po Bretanię.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Biarritz12.7°C8.7°C
San Sebastian12.5°C8.7°C
Lacanau12.0°C9.6°C
Santander12.7°C8.9°C
Soorts-Hossegor11.9°C9.0°C
Bilbao12.6°C6.1°C
La Rochelle10.8°C7.4°C
Arcachon12.1°C9.7°C
Zarautz12.6°C6.1°C
Pauillac11.1°C7.9°C
La Baule-Escoublac10.0°C6.9°C
Seignosse12.2°C9.0°C
Mimizan11.7°C9.5°C
Loredo12.0°C8.9°C
Irun12.7°C8.7°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.