Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Biskajska

Biarritz, Francja

Biarritz, Francja © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Zatoka Biskajska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Biskajska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Biskajska
#minimalna
10.5oC
#średnia temperatura
12.7oC
#maksymalnie
15.7oC

Zatoka Biskajska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Biskajska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Biskajska temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Zatoka Biskajska nagrane dzisiaj w Anday. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 15.8oC. I najzimniejszy - Bełz, jego wartość - 10.5oC.

Temperatura wody w Zatoka Biskajska wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Zatoka Biskajska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Biskajska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Santander, Hiszpania

La Rochelle, Francja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Biskajska.

MiastoWodaPowietrze
Sestao15.2°C10.4°C
Gilvinek11.6°C7.8°C
Mundaka15.7°C9.8°C
Lorient10.6°C6.3°C
San Vicente de la Barquera13.8°C10.6°C
Saint Philibert10.6°C5.9°C
Yelanthobe15.1°C9.8°C
Larmor-Plage11.1°C6.3°C
Riec-sur-Belon11.7°C6.3°C
Rivdu Plage11.9°C7.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Biskajska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Biscarross, Francja

Biscarross, Francja

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne