Wersja strony w języku polskim
Dublin, Irlandia
Dublin, Irlandia | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Irlandzkim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Irlandzkim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
6.9°C
#średni
7.5°C
#maksymalny
8.6°C

W tej chwili na plażach w Morzu Irlandzkim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Irlandzkie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Irlandzkie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Drogheda, Irlandia
Drogheda, Irlandia | © Vasile Chelban

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w języku Carnivan. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 8.6°C. I najzimniejszy w Ballywalter, jego wartość 6.9°C.

Temperatura wody w Morzu Irlandzkim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Irlandzkie: informacje ogólne

Rostrevor, UK
Rostrevor, UK | © YL Fong

Morze Irlandzkie to marginalne morze Oceanu Atlantyckiego, położone między wyspami Wielkiej Brytanii na wschodzie i Irlandią na zachodzie. Zmywa od południa wybrzeże Szkocji, od zachodu Republikę Irlandii i Irlandię Północną. Walia leży na południe od morza, Anglia na wschodzie.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dublin7.6°C5.9°C
Dun Laoghaire8.2°C5.9°C
Greystones7.9°C5.9°C
Bray7.8°C5.9°C
Killiney7.5°C5.9°C
Skerries7.9°C5.0°C
Balbriggan7.6°C5.0°C
Portmarnock8.1°C5.9°C
Laytown7.2°C5.0°C
Glasthule8.0°C5.9°C
Malahide7.7°C5.9°C
Belfast7.6°C6.0°C
Blackrock6.9°C3.5°C
Duncannon8.0°C3.5°C
Drogheda7.6°C5.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.