Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Irlandzkie

Dublin, Irlandia

Dublin, Irlandia © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Irlandzkie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Irlandzkie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Irlandzkie
#minimalna
13.8oC
#średnia temperatura
14.5oC
#maksymalnie
15.5oC

Morze Irlandzkie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Irlandzkie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Irlandzkie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Irlandzkie nagrane dzisiaj w Rosslare-Strand. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 15.5oC. I najzimniejszy - do Ballycastle, jego wartość - 13.8oC.

Temperatura wody w Morze Irlandzkie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 45 punktów w Morze Irlandzkie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Irlandzkie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Dublin, Irlandia

Rosslare-Strand, Irlandia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Irlandzkie.

MiastoWodaPowietrze
Portrush14.6°C8.0°C
Newtownabbey14.0°C10.9°C
Karnlau13.8°C8.3°C
Calmore14.2°C8.0°C
Portraine14.4°C9.8°C
Ballyhwalter14.3°C8.3°C
Milile14.2°C10.9°C
Derry14.1°C8.0°C
Blackrock14.6°C8.1°C
Bundoran15.1°C8.6°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Irlandzkie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Polnocna Irlandia, UK

Polnocna Irlandia, UK © turbina.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne