Wersja strony w języku polskim
El Perellonet, Hiszpania
El Perellonet, Hiszpania | © Marisé Alvarez Gosalbo

Aktualna temperatura wody na Balearach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Balearach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
13.2°C
#średni
14.9°C
#maksymalny
16.6°C

W tej chwili na plażach na Morzu Balearskim temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Morze Balearskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Balearskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Benidorm, Hiszpania
Benidorm, Hiszpania | © espanarusa.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Guardamar Del Segura. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 16.6°C. I najzimniejszy w Portbou, jego wartość 13.3°C.

Temperatura wody na Morzu Balearskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Balearskie: informacje ogólne

Cala Lanuza, Hiszpania
Cala Lanuza, Hiszpania | © J V

Morze Balearskie to morze marginalne na południu Europy, u wschodnich wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego, oddzielone od głównych wód Morza Śródziemnego przez Baleary.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Majorka14.9°C16.0°C
Alicante16.0°C17.1°C
Barcelona15.2°C14.3°C
Walencja14.7°C15.8°C
Torrevieja16.5°C17.1°C
Minorka15.4°C15.0°C
Benidorm15.1°C17.1°C
Palma de Mallorca15.8°C16.4°C
Xabia15.0°C16.2°C
Ibiza15.7°C15.4°C
Santa Pola15.7°C17.1°C
Denia15.2°C16.2°C
Formentera15.0°C15.4°C
Lloret De Mar14.6°C15.0°C
Palamos14.2°C15.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.