Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze balearskie

Palma de Mallorca, Hiszpania

Palma de Mallorca, Hiszpania © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze balearskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze balearskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze balearskie
#minimalna
14.4oC
#średnia temperatura
15.5oC
#maksymalnie
16.4oC

Morze balearskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze balearskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze balearskie temperatura wody jest chłodna, nie dla wszystkich. Pływanie w takiej wodzie może być niewygodne.

Najcieplejsza woda w Morze balearskie nagrane dzisiaj w Sa Riera. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.4oC. I najzimniejszy - w Kohler, jego wartość - 14.3oC.

Temperatura wody w Morze balearskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze balearskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze balearskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Barcelona, Hiszpania

Alicante, Hiszpania

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze balearskie.

MiastoWodaPowietrze
Minorka14.9°C15.2°C
Sagunto15.5°C14.1°C
Es Castell14.7°C15.2°C
Walencja15.4°C14.1°C
Torreblanca15.7°C14.2°C
Calella15.4°C13.8°C
Castelldefels15.1°C13.9°C
Maon15.2°C15.2°C
Campello15.1°C13.0°C
Villajoyosa14.7°C13.0°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze balearskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Barcelona, Hiszpania

Barcelona, Hiszpania © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne