Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze balearskie

Port de San Miguel, Hiszpania

Port de San Miguel, Hiszpania © touroko.com

Aktualna temperatura wody w Morze balearskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze balearskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze balearskie
#minimalna
22.9oC
#średnia temperatura
25.7oC
#maksymalnie
27.5oC

Morze balearskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze balearskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze balearskie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze balearskie nagrane dzisiaj w Sant Antoni de Portmani. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.5oC. I najzimniejszy - w Portbou, jego wartość - 22.9oC.

Temperatura wody w Morze balearskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze balearskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze balearskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Majorka, Hiszpania

Barcelona, Hiszpania

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze balearskie.

MiastoWodaPowietrze
Sant Antoni de Portmany27.5°C26.9°C
Calafell25.7°C26.2°C
Cadaqués23.8°C25.0°C
Villajoyosa26.4°C26.2°C
Albir25.5°C26.2°C
Altea25.5°C26.2°C
Sagunto26.2°C26.2°C
Salou25.8°C26.2°C
Playa de Muro27.3°C26.5°C
Sant Pol de Mar24.5°C25.8°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze balearskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Calpe, Hiszpania

Calpe, Hiszpania © www.amigo-tours.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne