Wersja strony w języku polskim
Lagos, Hiszpania
Lagos, Hiszpania | © Konrad Mazur

Aktualna temperatura wody w Morzu Alborańskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Alborańskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
14.2°C
#średni
15.3°C
#maksymalny
16.2°C

W tej chwili temperatura wody na plażach nad Morzem Czarnym jest całkiem fajna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Morze Alborańskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Alborańskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

El Bobar, Hiszpania
El Bobar, Hiszpania | © Ruben Melchor

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Nerja. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 16.2°C. I najzimniejszy w Cala Panizo, jego wartość 14.0°C.

Temperatura wody na Morzu Alborańskim wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Malaga14.9°C14.9°C
Marbella15.0°C14.6°C
Nerja16.2°C14.9°C
Tarifa16.1°C15.6°C
Estepona15.6°C15.0°C
Torremolinos15.2°C14.6°C
Almunecar15.1°C14.7°C
Almera15.1°C15.8°C
Benalmadena15.5°C14.6°C
Conil de la Frontera15.6°C15.9°C
Manilva15.7°C15.0°C
Nador14.9°C15.3°C
Fuengirola15.7°C14.6°C
Torre del Mar15.3°C14.9°C
Motril15.6°C14.7°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.