Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Maroka

Rabat, Maroko

Rabat, Maroko © traveltheworld.com.ua

Maroko: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Maroku. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Maroku
#minimalna
15.5oC
#średnia temperatura
16.8oC
#maksymalnie
19.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Maroku w ostatnim tygodniu

Maroko: informacje o temperaturze wody

Maroko znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez jeden ocean i dwa morza: Ocean Atlantycki, Cieśninę Gibraltarską, Morze Alborana. Maroko - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Maroku temperatura wody jest ogólnie chłodna, nie dla wszystkich. Chociaż są kurorty, w których znajduje się prawie w wygodnej strefie.

Temperatura wody w Maroku wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 20-ти punktów w Maroku w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Морокко naprawione w Tarfaya. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 19.1oC. I najzimniejszy - w Kariat Arkmane, jego wartość - 15.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Maroku roczne wykresy wyglądają następująco:

Agadir

Casablanca

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Maroku. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
El Jadida17.7°C17.8°C
Sprzedaż17.3°C17.8°C
Tangier-Tetouan16.2°C15.4°C
Safi17.5°C18.0°C
Ksar es Shir16.1°C15.4°C
Tarfaya19.1°C19.1°C
Asilah16.3°C15.4°C
Al Hoceima16.1°C17.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Maroku, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Tanger, Maroko

Tanger, Maroko © wikiway.com

Klimat w Maroku

Na śródziemnomorskim wybrzeżu kraju klimat jest łagodny, podzwrotnikowy, średnia temperatura w lecie wynosi około + 24-28ºС (czasami osiąga + 30-35ºС), a zimą + 10-12ºС. Dalej na południe klimat staje się bardziej kontynentalny, z gorącymi (do + 37ºС) latem i chłodnymi (do + 5ºС) zimą. Zimą i latem dzienna różnica temperatur może osiągnąć 20ºС. Masy powietrza z Oceanu Atlantyckiego mają ogromny wpływ na północno-zachodnią część kraju - klimat jest chłodniejszy, a dzienny spadek temperatury jest znacznie niższy niż w pozostałej części kraju. W górach Atlas klimat zależy w dużej mierze od wysokości tego miejsca. Opady spadają z 500-1000 mm rocznie na północy do mniej niż 200 mm rocznie na południu. Pada głównie w miesiącach zimowych. Od czasu do czasu zachodnie stoki Atlasu otrzymują do 2000 mm opadów, nawet powodzie o zasięgu lokalnym są częste, podczas gdy na południowym wschodzie kraju są lata, w których opady wcale nie występują.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Maroko: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Mohammedia, Ksar es Shir, Tarfaya

Agadir, Maroko

Agadir, Maroko © touroko.com

Maroko: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne