Wersja strony w języku polskim
Al Hoceima, Maroko
Al Hoceima, Maroko | © Agoda

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Maroku. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Maroku

#minimalny
18.2°C
#średni
19.2°C
#maksymalny
20.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Maroku w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Maroku

Teraz na plażach w Maroku temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Maroku wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Kariat Arkmane, Maroko
Kariat Arkmane, Maroko | © Mounaïm Abdelkrim

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Maroku w Casablance. Jego wartość w tej lokalizacji to 20.1°C. A najzimniejszy jest w Tizgane, jego wartość 18.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Maroku wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Maroku. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Agadir19.2°C24.9°C
Taghazout19.5°C24.9°C
Tanger18.9°C22.3°C
Casablanca20.1°C20.3°C
Essaouira19.2°C21.5°C
Rabat19.7°C20.6°C
Nador19.5°C23.3°C
Al Hoceima19.5°C20.9°C
Martil18.5°C22.3°C
Tetuan18.5°C22.3°C
Kariat Arkmane19.1°C23.3°C
Asila19.5°C22.3°C
Kenitra19.9°C20.6°C
El Jadida19.9°C20.4°C
Safi18.9°C20.5°C

Klimat w Maroku

Nador, Maroko
Nador, Maroko | © tripadvisor.com

Maroko znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez jeden ocean i dwa morza: Ocean Atlantycki, Cieśninę Gibraltarską, Morze Alborana. Maroko - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 20 osad i kurortów.

Na śródziemnomorskim wybrzeżu kraju klimat jest łagodny, podzwrotnikowy, średnia temperatura w lecie wynosi około + 24-28ºС (czasami osiąga + 30-35ºС), a zimą + 10-12ºС. Dalej na południe klimat staje się bardziej kontynentalny, z gorącymi (do + 37ºС) latem i chłodnymi (do + 5ºС) zimą. Zimą i latem dzienna różnica temperatur może osiągnąć 20ºС. Masy powietrza z Oceanu Atlantyckiego mają ogromny wpływ na północno-zachodnią część kraju - klimat jest chłodniejszy, a dzienny spadek temperatury jest znacznie niższy niż w pozostałej części kraju. W górach Atlas klimat zależy w dużej mierze od wysokości tego miejsca. Opady spadają z 500-1000 mm rocznie na północy do mniej niż 200 mm rocznie na południu. Pada głównie w miesiącach zimowych. Od czasu do czasu zachodnie stoki Atlasu otrzymują do 2000 mm opadów, nawet powodzie o zasięgu lokalnym są częste, podczas gdy na południowym wschodzie kraju są lata, w których opady wcale nie występują.

Maroko: regiony

Al Hoceima, Maroko
Al Hoceima, Maroko | © sim active

Maroko: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.