Wersja strony w języku polskim
Ksar es Seghir, Maroko
Ksar es Seghir, Maroko | © mounir rafi

Aktualna temperatura wody w Cieśninie Gibraltarskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Cieśninie Gibraltarskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
15.0°C
#średni
15.4°C
#maksymalny
15.9°C

W tej chwili temperatura wody na plażach nad Morzem Czarnym jest całkiem fajna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Cieśnina Gibraltarska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Cieśnina Gibraltarska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Benzu, Hiszpania
Benzu, Hiszpania | © Ira Torres

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Ksar es Seghir. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 15.9°C. I najzimniejszy w języku Benzu, jego wartość 15.0°C.

Temperatura wody w Cieśninie Gibraltarskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Cieśnina Gibraltarska: informacje ogólne

Benzu, Hiszpania
Benzu, Hiszpania | © Ira Torres

Cieśnina Gibraltarska to międzynarodowa cieśnina między południowym krańcem Półwyspu Iberyjskiego a północno-zachodnim wybrzeżem Afryki, łącząca Morze Śródziemne z Oceanem Atlantyckim. Długość 65 km, szerokość 14-44 km, głębokość w torze do 338 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Gibraltar15.6°C13.4°C
Ceuta15.1°C11.9°C
Benzu15.0°C11.9°C
Ksar es Seghir15.9°C11.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.