Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Cieśnina Gibraltarska

Ceuta, Hiszpania

Ceuta, Hiszpania © espanarusa.com

Aktualna temperatura wody w Cieśnina Gibraltarska. Prognoza zmian temperatury wody w Cieśnina Gibraltarska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Cieśnina Gibraltarska
#minimalna
20.7oC
#średnia temperatura
21.1oC
#maksymalnie
21.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Cieśnina Gibraltarska w ostatnim tygodniu

Cieśnina Gibraltarska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Cieśnina Gibraltarska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Cieśnina Gibraltarska temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Cieśnina Gibraltarska nagrane dzisiaj w Ceucie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 21.3oC. I najzimniejszy - do Gibraltaru, jego wartość - 21.1oC.

Temperatura wody w Cieśnina Gibraltarska wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez trzy punkty w Cieśnina Gibraltarska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Cieśnina Gibraltarska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Ksar es Shir, Maroko

Gibraltar, Gibraltar

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Cieśnina Gibraltarska.

MiastoWodaPowietrze
Gibraltar21.1°C21.8°C
Ceuta21.3°C21.8°C
Ksar es Shir21.3°C22.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Cieśnina Gibraltarska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Gibraltar, Gibraltar

Gibraltar, Gibraltar © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne