Wersja strony w języku polskim
Ault, Francja
Ault, Francja | © Francesca d'Avossa

Aktualna temperatura wody w kanale La Manche. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w kanale La Manche.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
14.6°C
#średni
16.2°C
#maksymalny
17.9°C

W tej chwili temperatura wody na plażach nad Morzem Czarnym jest całkiem fajna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Kanał La Manche: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Kanał La Manche: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Saint Austell, UK
Saint Austell, UK | © Kevin A. Kehoe

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Saint-Pair-sur-Mer. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 17.9°C. I najzimniejszy w Penzance, jego wartość 14.4°C.

Temperatura wody w Kanale La Manche wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Kanał La Manche: informacje ogólne

Dolna Normandia, Francja
Dolna Normandia, Francja | © pixabay.com

Kanał La Manche to cieśnina między wybrzeżem Francji a wyspą Wielkiej Brytanii. Od 1994 roku pod cieśniną przebiega trzeci pod względem długości tunel kolejowy na świecie - Eurotunnel.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Brighton15.7°C15.3°C
Dover15.6°C13.4°C
Bournemouth15.5°C13.3°C
Weymouth15.6°C15.5°C
Margate16.1°C13.8°C
Lee-on-the-Solent17.5°C16.2°C
Worthing15.8°C15.3°C
Plymouth15.2°C15.7°C
Eastbourne15.6°C14.2°C
Seaford15.4°C14.2°C
Folkestone15.9°C13.4°C
Torquay14.4°C15.3°C
Portsmouth17.8°C16.2°C
Deal16.0°C13.8°C
Etretat16.9°C15.2°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.