Wersja strony w języku polskim
Thurlestone, UK
Thurlestone, UK | © Geraldine Sibley

Aktualna temperatura wody w kanale La Manche. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w kanale La Manche.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
7.5°C
#średni
9.0°C
#maksymalny
10.5°C

W tej chwili na plażach w Kanale La Manche temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Kanał La Manche: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Kanał La Manche: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Punkt początkowy, UK
Punkt początkowy, UK | © Robert Handlovic

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Porthbeer Cove. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 10.6°C. I najzimniejszy w Margate, jego wartość 7.5°C.

Temperatura wody w Kanale La Manche wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Kanał La Manche: informacje ogólne

Portloe, UK
Portloe, UK | © Wayne Patton

Kanał La Manche to cieśnina między wybrzeżem Francji a wyspą Wielkiej Brytanii. Od 1994 roku pod cieśniną przebiega trzeci pod względem długości tunel kolejowy na świecie - Eurotunnel.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Plymouth8.9°C9.2°C
Brighton9.4°C9.4°C
Eastbourne9.2°C9.7°C
Weymouth8.9°C8.9°C
Dover7.9°C10.5°C
Bournemouth9.1°C10.3°C
Deal8.4°C9.1°C
Margate7.5°C9.1°C
Exmouth8.7°C8.9°C
Poole9.3°C10.3°C
Whitstable8.0°C9.1°C
Southampton8.4°C8.7°C
Portsmouth8.9°C8.7°C
Folkestone8.1°C10.5°C
Broadstairs8.0°C9.1°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.