Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Tyrreńskie

Wyspa Ischia, Włochy

Wyspa Ischia, Włochy © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Tyrreńskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Tyrreńskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Tyrreńskie
#minimalna
23.1oC
#średnia temperatura
24.9oC
#maksymalnie
26.2oC

Morze Tyrreńskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Tyrreńskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Tyrreńskie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Tyrreńskie nagrane dzisiaj w San Nicola Arkella. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.1oC. I najzimniejszy - w Carloforth, jego wartość - 23.2oC.

Temperatura wody w Morze Tyrreńskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Tyrreńskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Tyrreńskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Cagliari, Włochy

Sycylia, Włochy

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Tyrreńskie.

MiastoWodaPowietrze
Castellammare di Stabia24.8°C24.8°C
Portoskuso24.2°C27.4°C
San Nicola Arkella26.1°C25.8°C
Castiglione della Pescaia24.3°C25.0°C
Maronti25.4°C24.8°C
Wyspy Egadzkie25.1°C25.1°C
Sorrento25.8°C24.8°C
Piraino25.6°C27.7°C
Maiori25.6°C24.8°C
Alghero23.5°C27.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Tyrreńskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Neapol, Włochy

Neapol, Włochy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne