Wersja strony w języku polskim
Albinia, Włochy
Albinia, Włochy | © scope senior

Aktualna temperatura wody w Morzu Tyrreńskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Tyrreńskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
10.2°C
#średni
14.9°C
#maksymalny
15.7°C

W tej chwili na plażach w Morzu Tyrreńskim temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Morze Tyrreńskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Tyrreńskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

San Nicola l
San Nicola l'Arena, Włochy | © Anna Maria Bucaro

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Brancaleone. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 15.8°C. I najzimniejszy na wyspie Albarella, jego wartość 10.1°C.

Temperatura wody w Morzu Tyrreńskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Tyrreńskie: informacje ogólne

Posillipo, Włochy
Posillipo, Włochy | © Vittorio Salvati

Morze Tyrreńskie jest częścią Morza Śródziemnego u zachodniego wybrzeża Włoch, między Półwyspem Apenińskim a wyspami Sycylii, Sardynii, Korsyki i Elby.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Palermo15.5°C11.1°C
Acquedolci15.5°C12.3°C
Capri15.2°C12.1°C
Neapol14.4°C11.7°C
Trapani15.2°C13.6°C
Cefalu15.4°C11.1°C
Follonica14.8°C12.3°C
Tropea15.6°C11.5°C
Sorrento15.2°C12.1°C
Reggio Calabria15.5°C11.7°C
Scalea15.0°C11.6°C
Grosseto14.3°C12.3°C
wyspa Ischia15.3°C11.7°C
Vulcano15.4°C13.2°C
Ustica15.8°C13.3°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.