Wersja strony w języku polskim
Gebze, Turcja
Gebze, Turcja | © Ramiz AKSOY

Aktualna temperatura wody w Morzu Marmara. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Marmara.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
9.0°C
#średni
9.8°C
#maksymalny
13.1°C

W tej chwili na plażach na Morzu Marmara temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Marmara: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Marmara: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Heybeliada, Turcja
Heybeliada, Turcja | © Onur Akdogan

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Suluca. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 12.7°C. I najzimniejszy w Bueyuekcekmece, jego wartość 8.7°C.

Temperatura wody na Morzu Marmara ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Stambuł9.3°C10.4°C
Bosfor8.8°C10.4°C
Wyspy Książęce9.9°C10.4°C
Yalova9.8°C10.4°C
Silivri9.5°C9.5°C
Marmara9.9°C9.2°C
Tekirdag9.2°C10.8°C
Gebze10.2°C10.4°C
Bandirma10.2°C9.4°C
Izmit9.3°C11.6°C
Uskudar9.1°C10.4°C
Erdek9.6°C9.4°C
Ataehir9.2°C10.4°C
Mudanya9.6°C11.9°C
Zeytinburnu9.2°C10.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.